abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_156078930
EDIT: OP vorige deel:

quote:
Volgens de Duitse krant Bild heeft de Duitse regering zondagmiddag besloten de grens met Oostenrijk te sluiten. Van bronnen bij het ministerie heeft Bild vernomen dat de grensbewaking zal worden hersteld. Ook de grens met Tsjechië en Polen zal extra worden bewaakt.

De Zuid-Duitse stad München heeft zaterdag meer dan 12.000 vluchtelingen ontvangen. Zondag stijgt dat aantal zelfs tot 14.000, zegt de president van Beieren, Christoph Hillenbrand. De stad kan de massaal toegestroomde vluchtelingen inmiddels niet meer allemaal een dak boven het hoofd bieden.

,,We hebben een tekort van 1000 tot 5000 plaatsen'', zei burgemeester Dieter Reiter tegen de Süddeutsche Zeitung. In de hal van het station in de stad lagen zaterdagnacht tientallen mensen, sommigen met een matje en slaapzak, maar soms ook met alleen een jas over zich heen en hun rugzak als kussen.

Het stadsbestuur overweegt nu de Olympiahal open te stellen voor de vluchtelingen, die vooral uit Syrië komen. De hal die is gebouwd voor de Olympische Spelen van 1972 is de grootste van München en telt ruim 15.000 zitplaatsen.

Ook Oostenrijk zet zich zondag schrap voor een nieuwe toestroom van vluchtelingen uit Hongarije. De treinverbinding met dat land is sinds donderdag gesloten omdat Oostenrijk de toevloed niet aankon. Het land heeft de ontvangstcentra nu opnieuw bevoorraad en verwacht in de loop van de dag 6000 tot 8000 vluchtelingen.
Bron: http://www.telegraaf.nl/b(...)luit_grenzen___.html

Een opvallende plotwending maar het kon ook niet anders. Elke dag tienduizend asielzoekers in Munchen. Oost-Europa en Zuid-Europa stuurt alles en iedereen linea recta door naar Duitsland.

Zelfs de Duitse solidariteit kent grenzen(no pun) blijkt.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 14-09-2015 15:03:34 ]
pi_156078943
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2015 14:57 schreef Houtenbeen het volgende:
ADnl twitterde op maandag 14-09-2015 om 14:55:04 Extra grenscontroles door mobiele teams marechaussee. Later meer info. reageer retweet
Kon je op wachten.
pi_156079002
dus dat verdrag van Schengen kan ook de prullenbak in
pi_156079015
Op nu.nl staat "nederland intensiveert mobiele controles bij de grens" Dat klinkt al iets minder rigoureus
pi_156079027
quote:
Ook in Nederland zullen extra grenscontroles worden gehouden. De mobiele teams van de marechaussee breiden hun controles in de grensstreek uit om te kijken of meer vluchtelingen naar Nederland komen. Dat zei staatssecretaris Klaas Dijkhoff (Asiel) maandag in Brussel voorafgaand aan extra overleg met zijn Europese collega's over de vluchtelingencrisis. 'Dit is een methode om snel te zien of de stroom zich verplaatst naar Nederland.'
http://www.volkskrant.nl/(...)scontroles~a4141788/
pi_156079055
  maandag 14 september 2015 @ 15:06:25 #7
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_156079063
Ik ben meer geïnteresseerd in het antwoord op de vraag: wat als die stroom zich idd naar Nederland dreigt te verplaatsen?
pi_156079069
quote:
2s.gif Op maandag 14 september 2015 15:04 schreef Evertjan het volgende:
dus dat verdrag van Schengen kan ook de prullenbak in
Tijdelijke grenscontroles zijn toegestaan in dit verdrag.
pi_156079071
quote:
rood nu bij ons!
pi_156079078
Nou, we gaan tenminste iets doen aan de grens.
Op zaterdag 26 juli 2008 11:43 schreef Kali-Mist1 het volgende:
lucifer FTW!!!!
pi_156079106
quote:
hendig sjiek kaartje
lekker faxen heel de dag echt genot
  maandag 14 september 2015 @ 15:08:24 #12
167941 hmmmz
Verlicht Despoot
pi_156079131
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2015 15:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik ben meer geïnteresseerd in het antwoord op de vraag: wat als die stroom zich idd naar Nederland dreigt te verplaatsen?
Dan volgen wij Duits voorbeeld en gooien het ook dicht.
Op vrijdag 12 juni 2015 21:03 schreef Danny het volgende:
Jup. Ben dan ook apetrots op je ;)
pi_156079140
quote:
2s.gif Op maandag 14 september 2015 15:04 schreef Evertjan het volgende:
dus dat verdrag van Schengen kan ook de prullenbak in
Het kan een aanzet zijn inderdaad, al is grenscontrole niet een fenomeen dat definitief uitgestorven is. Mobiele controles komen vooral in november en december nog wel eens voor ivm vuurwerk. Alleen dan door de douane in plaats van de Kmar. Kmar is voor personen, douane voor goederen. Dus het is echt alleen om de vluchtelingen te doen, en niet om de goederenstromen te controleren.
pi_156079149
quote:
1s.gif Op maandag 14 september 2015 15:07 schreef wolfrolf het volgende:

[..]

hendig sjiek kaartje
Schaamteloos gejat van AD.nl
pi_156079165
quote:
ik zie een verschil tussen zuid-Europese landen en de rest van Europa
pi_156079185
quote:
2s.gif Op maandag 14 september 2015 15:09 schreef Evertjan het volgende:

[..]

ik zie een verschil tussen zuid-Europese landen en de rest van Europa
en noord
pi_156079207
Alsof je de hele wereld kan helpen. Wil je helpen? Roei dan dat zooitje in Syrië uit. Kan makkelijk als alle bondgenoten een vuist maken. Oké makkelijk is misschien te makkelijk gedacht maar het kan.

Dit is slechts symptoom bestrijding.
-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)
pi_156079400
Mogelijk miljoen vluchtelingen naar Duitsland

De leider van de Duitse sociaaldemocraten, plaatsvervangend bondskanselier Sigmar Gabriel, meent dat het aantal vluchtelingen dat dit jaar het land binnenkomt kan oplopen tot een miljoen. Een eerdere schatting van het ministerie van Binnenlandse Zaken sprak in augustus plotseling van 800.000 vluchtelingen, nadat het getal 450.000 dit jaar lang de ronde had gedaan.

Gabriel schat het aantal nog hoger in een brief aan partijgenoten. Hij verdedigde daarin ook de grenscontroles, die voornamelijk langs de Oostenrijkse grens zijn begonnen. Het gaat volgens Gabriel niet om een permanente maatregel en niet om het tegenhouden van mensen die recht op asiel hebben. Het is enkel om de boel in hand te houden "tijdens deze onvoorspelbare noodtoestand".

Gabriel zei wel dat de controles een signaal voor de Europese partners vormen, dat Duitsland wat de vluchtelingenopvang betreft, zijn grenzen bereikt.

Een woordvoerder van de christendemocratische bondskanselier Angela Merkel heeft maandag beklemtoond dat Duitsland de situatie de baas blijft. "Het lukt ons allemaal wel, maar natuurlijk niet van de ene dag op de andere", zei hij.

De christendemocratische minister van Financiën, Wolfgang Schäuble, ziet kansen voor het land. Schäuble zei tegen de Frankfurter Allgemeine Zeitung in een maandag gepubliceerd vraaggesprek dat de geringe bevolkingsaanwas het grootste structurele probleem van de Duitse economie en van het sociale verzekeringsstelsel is. Dat kan niet zonder immigratie worden opgelost. En zo komen er volgens Schäuble meer moslims naar het land en wordt daarmee ook de islam meer onderdeel van de Duitse samenleving. Daar moeten we aan wennen, aldus Schäuble.
http://www.telegraaf.nl/b(...)luchtelingen___.html
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_156079417
quote:
1s.gif Op maandag 14 september 2015 15:11 schreef spierbal het volgende:
Alsof je de hele wereld kan helpen. Wil je helpen? Roei dan dat zooitje in Syrië uit. Kan makkelijk als alle bondgenoten een vuist maken. Oké makkelijk is misschien te makkelijk gedacht maar het kan.

Dit is slechts symptoom bestrijding.
En dan de oorzaak zien te vinden. Er zaten ooit strenge regimes daar aan de macht die dit nooit zouden laten gebeuren.
pi_156079455
Net of zo'n grenscontrole werkt. Er zijn genoeg plekken waar je zo de grens over steekt, en eenmaal voet in NL is het ons pakkie an. Die illegalen vermijden natuurlijk de grensposten gewoon.
Niet Fokken met mij.
pi_156079488
quote:
1s.gif Op maandag 14 september 2015 15:18 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Net of zo'n grenscontrole werkt. Er zijn genoeg plekken waar je zo de grens over steekt, en eenmaal voet in NL is het ons pakkie an. Die illegalen vermijden natuurlijk de grensposten gewoon.
Tuurlijk. Ons land kent ook dichte grenzen voor Cocaïne.
  maandag 14 september 2015 @ 15:20:18 #22
30873 Vallon
Life is unpredictable
pi_156079507
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2015 12:04 schreef Confetti het volgende:
[..]
Mwah, ik denk dat dat best gaat tegenvallen. Wanneer hebben ze nou daadwerkelijk een smokkelaar nodig? Ze pakken met duizenden tegelijk gewoon de trein.

Deze smokkelaars zijn niets meer dan taxi-chauffeurs.

Tot gisteravond natuurlijk.
Sinds kort zijn die "mensensmokkelaars" niets mensontziende beesten die de schuld zijn van de toestroom. Terwijl bekend is dat die min of meer, legale "maffia handel" het directe gevolg is van beleid.

"Mensen die hier asiel willen moeten het zelf doen". Ze zijn welkom geheten door onze intelligentsia, die kennelijk willen dat de vluchteling bewijzen dat ze kunnen als ze maar willen. Het is gewoon een steeplechase geworden.
Dus zelf (over)zwemmen, zelf lekker ver lopen, wat hekken beklimmen, spoortje lopen, beetje rellen, kamperen en als dat allemaal lukt ben je een echt officieel getraumatiseerde vluchteling. Darwinisme a la Robinson Crusoe in RL.

Altijd weer interessant hoe de aandacht van een oorzaak door eigenschuld wordt afgeleid en waar supporters zo in proberen te geloven. Neeeuh, ik zou geen "officer" willen zijn die mensen moet tegenhouden terwijl m'n psychopatische baasjes zeggen dat ze welkom zijn waren.
"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (©Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."
pi_156079531
quote:
1s.gif Op maandag 14 september 2015 15:18 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Net of zo'n grenscontrole werkt. Er zijn genoeg plekken waar je zo de grens over steekt, en eenmaal voet in NL is het ons pakkie an. Die illegalen vermijden natuurlijk de grensposten gewoon.
Ze gaan naar de plekken met de minste weerstand. Als je gaat slapen doe je ook de deuren op slot, hoewel je weet dat het geen 100% garantie biedt tegen inbrekers. Je doet het toch want het vermindert de kans op ellende.
pi_156079556
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2015 15:17 schreef Toefjes het volgende:

[..]

En dan de oorzaak zien te vinden. Er zaten ooit strenge regimes daar aan de macht die dit nooit zouden laten gebeuren.
ik ben ook van mening dat dat soort landen dictatuur nodig hebben.

En mij is nog steeds niet duidelijk waarom khadaffi moest op teren.
-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)
pi_156079605
quote:
0s.gif Op maandag 14 september 2015 15:20 schreef Confetti het volgende:

[..]

Ze gaan naar de plekken met de minste weerstand. Als je gaat slapen doe je ook de deuren op slot, hoewel je weet dat het geen 100% garantie biedt tegen inbrekers. Je doet het toch want het vermindert de kans op ellende.
Alleen is heel Europa die weerstand aan het opvoeren. Het ene na het andere EU land voert weer grenscontroles uit. Op Scandinavië na dan
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')