quote:
W00fer... Waarom denk jij dat een mes uit China meer mensen zal doden dan een mes uit Nederland?
Misschien omdat de besteller het mes koopt zonder dat jij het kan zien? Maar als hij het via internet koopt, dan zien de autoriteiten het.
Maar als hij een mes koop bij de Blokker, of zelfs bij de supermarkt, dan ziet iedereen het en kijkt niemand er van op.
Of denk jij dat je van te voren aan iemand kan zien dat hij iemand gaat vermoorden? Is dit een potentiële moordenaar?
![s-JAMES-HOLMES-large.jpeg]()
Nochtans heeft hij er 12 vermoord en 70 verwond. Zie je jouw onredelijke gedachtegang?
Nou begrijp ik best dat je het niet meteen kan verwerken dat je onredelijk denkt. Zelfs al zou je de logica van mijn verhaal inzien, je gedachten verander je niet zomaar even. Maar als je er vaak genoeg over nadenkt, en de logica vaak genoeg naloopt op correctheid, dan zal het wel goed komen.
Het zal ook zeker helpen als je je andere, onlogische, gedachtegang gewoon loslaat. Wat onlogisch is, is met zekerheid fout, en het is niet aan te raden om rotzooi in je hoofd te laten.
Verder zal ik er niet over discussiëren. Ten eerste is het compleet offtopic. Ten tweede valt er gewoon niks meer over te zeggen. Als je hulp nodig hebt om dit te kunnen accepteren, raad ik je aan om met iemand bij jou in de buurt te spreken. Iemand wiens gedachten op orde zijn, en die tijd heeft om jou bij je acceptatie te helpen.
En echt: het zal je zo ontzettend vooruit helpen in je leven, wanneer je gedachten gebaseerd zijn op logica, en dat je je onderbuikgevoel en logica uit elkaar weet te houden. Het geeft je alleen al de mogelijkheid om betere vrienden te vinden, en vrienden zijn wat je vooruit helpt in de maatschappij.
Succes!