Kan je dat omschrijven wat je tegen hem hebt?quote:Op vrijdag 11 september 2015 16:42 schreef Jimbo het volgende:
![]()
ik heb gewoon wat tegen die omhooggevallen nep rotterdammer
Niet echtquote:Op zondag 13 september 2015 10:31 schreef borisz het volgende:
Niet echt stormlooptopic dit jaar
Over vijf minuten begint Joost aan zijn slotdag.
Klopt. Vond dit voor het toernooi wel raar om te lezen:quote:Op zondag 13 september 2015 18:11 schreef luckass het volgende:
Ik erger me wel lichtelijk aan de kritiek op Joost dit toernooi.
Gezien de rest van zijn jaar is dit eindelijk weer eens aardig spel, niemand had 'm toch in de top 5 verwacht?
Geen coach mee en dergelijke...quote:Waar komt dat vormverlies dan vandaan?
"Luiten is in Amerika, zo zegt hij zelf, het gevoel voor de bal een beetje kwijtgeraakt. Zijn deelname aan de Amerikaanse tour is hem zwaar gevallen. Hij mist zijn coach, zijn vriendin, zijn familie. Hij voelt zich eenzaam in hotels. Het beloofde golfland is Amerika voor hem gewoon nog niet geworden."
"Bovendien heeft hij zich daar nog niet echt kunnen settelen. Als hij voor Amerika gaat, dan moet hij zich daar ook gewoon vestigen. Richt een huis in en neem je coach mee, bijvoorbeeld. En of je nu voetballer, schaatser of golfer bent, je moet vrij in je hoofd zijn, en dat is Luiten op dit moment niet.
Hij zal het nog steeds in Amerika willen proberen, maar er zal wel het e.e.a. afhangen van z'n ranking.quote:Op zondag 13 september 2015 18:18 schreef Szura het volgende:
[..]
Klopt. Vond dit voor het toernooi wel raar om te lezen:
[..]
Geen coach mee en dergelijke...
Gaan we hem volgend jaar weer in Europa zien?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |