Vergeet het oranje bordje niet!quote:Op zondag 6 september 2015 12:10 schreef Redster1984 het volgende:
Is dit niet gewoon bepaalde versnellingen vast zetten en een schroef onder het pedaal?
Is per 1 september dus minder simpel. Zoals TS al aangeeft.quote:Op zondag 6 september 2015 12:10 schreef Redster1984 het volgende:
Is dit niet gewoon bepaalde versnellingen vast zetten en een schroef onder het pedaal?
Ah ok. Daar was ik inderdaad niet van op de hoogte...quote:Op zondag 6 september 2015 12:22 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Is per 1 september dus minder simpel. Zoals TS al aangeeft.
Per 1 juli 2016 moet je ook een rijbewijs T hebben.
https://www.rdw.nl/Partic(...)ertuig-tot-MMBS.aspx
Ik heb achter de voorstellen geen 3m2. Maar de totale oppervlakte van de auto is wel 3m2 en op die manier kan het verhaal ook gelezen worden.quote:Op zondag 6 september 2015 11:57 schreef Fer het volgende:
Ik denk dat ze zo'n grijs kenteken inrichting bedoelen. Dus vlakke vloer en slechts 1 stoel voor de bestuurder.
Denk je dat je achter de voorstoelen 3m2 hebt?
Ik vermoed dat je minimaal een Fiat Scudo of Hyundai H100 nodi hebt.
Nu de 25km MMBS nog.quote:Op zondag 6 september 2015 13:45 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
Mooi om te horen dat het dichtgetimmerd is.
Zoals hierboven ook al genoemd, ik denk dat je verkeerd selectief leest. Je moet het lezen als dit:quote:Op zondag 6 september 2015 11:50 schreef Sinaincis het volgende:
Als ik een stukje weglaat lees ik echter dit:
Vanaf 1 september 2014 moet het voertuig voorzien zijn van een laadvloer van minimaal 1,5 x 1,5 meter of een minimale totale oppervlakte van 3 m2.
Ik hou wel van leedvermaak, maar dit verhaal stemt me toch wel droevig.quote:Op zondag 6 september 2015 12:04 schreef Mr.Ping het volgende:
Ik hou niet van leedvermaak, maar van jouw verhaal geniet ik wel!
Waar denk jij dat het hier over gaat?quote:
TS dacht eerst aan MMBS T5, dus 45 km/u.quote:Op maandag 7 september 2015 09:09 schreef ambertje90 het volgende:
[..]
Ik hou wel van leedvermaak, maar dit verhaal stemt me toch wel droevig.
[..]
Waar denk jij dat het hier over gaat?
Nee. De laadvloer moet minimaal 3m2 zijn. Heb jij niet, einde verhaal.quote:Op zondag 6 september 2015 13:46 schreef Sinaincis het volgende:
[..]
Ik heb achter de voorstellen geen 3m2. Maar de totale oppervlakte van de auto is wel 3m2 en op die manier kan het verhaal ook gelezen worden.
HALLO HALLO DIT IS DE MILIEUPOLITIE, DAT IS DUS MOOI NIET DE BEDOELING!!!!!!!!!!111111quote:Op dinsdag 8 september 2015 12:59 schreef T42 het volgende:
Hoeveel wil je er nog? Kan er genoeg aankomen. Nederland en regels daar zit altijd een 2e regel aan net als thuis sloop. Zondag nog een golf gesloopt kentrken is netjes in genomen rdw
Verder heb ik een 45kmh passat syncro voor trekken boot. Ga daar geen 1400 euro perjaar voor dokken
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |