Heeft Steve McClaren die gemaakt?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:09 schreef Mkr het volgende:
[ afbeelding ]
Nieuwe beschildering in spelerstunnel
(via @forzapeczwolle)
Die tekst...quote:Op donderdag 15 oktober 2015 09:09 schreef Mkr het volgende:
[ afbeelding ]
Nieuwe beschildering in spelerstunnel
(via @forzapeczwolle)
Alleen dan wel zonder taalblunders.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 13:39 schreef Tchock het volgende:
Nou ja, het mooiste stadion van Nederland heeft ook een kitscherige beschildering in de tunnel. Dus wat dat betreft zijn we in goed gezelschap.
Bedankt, Hans.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 14:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Alleen dan wel zonder taalblunders.
twitter:PECZwolle twitterde op donderdag 15-10-2015 om 13:45:32Gustavo Hebling is vanaf nu speelgerechtigd! http://t.co/0cycQDBYwk #peczwolle http://t.co/N6pLqSiGYN reageer retweet
Goed nieuws. Zie hem graag een invalbeurt maken binnenkort.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 14:31 schreef Tchock het volgende:
twitter:PECZwolle twitterde op donderdag 15-10-2015 om 13:45:32Gustavo Hebling is vanaf nu speelgerechtigd! http://t.co/0cycQDBYwk #peczwolle http://t.co/N6pLqSiGYN reageer retweet
Kiest te vaak de moeilijke oplossing waardoor hij de bal verliest. Maar over het algemeen vind ik hem wel een toevoeging.quote:Op zondag 18 oktober 2015 17:14 schreef Intellectueel het volgende:
Bij Bouy wilt het ook niet aardig vlotten.
Vind hem erg matig spelen. Veel te veel balverlies, verkeerde oplossingen, te trage handelingssnelheid, etc.quote:Op zondag 18 oktober 2015 17:17 schreef Tchock het volgende:
[..]
Kiest te vaak de moeilijke oplossing waardoor hij de bal verliest. Maar over het algemeen vind ik hem wel een toevoeging.
In elk geval hoeven we nu niet meer elke keer te horen dat onze laatste thuisnederlaag tegen de Egels was.quote:Op zondag 18 oktober 2015 18:46 schreef Mkr het volgende:
Dramapot! Maar come on boys, eerste thuisverlies sinds tijden. Koppies omhoog Nasr vrijdag!
Zo is dat. Het was afzien. Gebrek aan commnunicatie, en wat die v/d Hart allemaal uitspooktequote:Op zondag 18 oktober 2015 18:46 schreef Mkr het volgende:
Dramapot! Maar come on boys, eerste thuisverlies sinds tijden. Koppies omhoog Nasr vrijdag!
Dat dus.quote:Op zondag 18 oktober 2015 22:16 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Zo is dat. Het was afzien. Gebrek aan commnunicatie, en wat die v/d Hart allemaal uitspookteman man man elke bal richting doel was billenknijpen.
Zaadpot, snel vergeten, vrijdag Utrecht een pak rammel geven
Klopt. Wilde nog zo'n pasje aanvragen (keer 2, ook voor de vrouwe), maar we gaan niet zo vaak als we willen ivm werk in het weekend.quote:Op zondag 18 oktober 2015 22:17 schreef JJH het volgende:
[..]
Dat dus.
Ik heb jou nog nooit bij het home gezien?
Ik was om half negen thuis.quote:Op zondag 18 oktober 2015 22:20 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Klopt. Wilde nog zo'n pasje aanvragen (keer 2, ook voor de vrouwe), maar we gaan niet zo vaak als we willen ivm werk in het weekend.
We zijn op zoek naar een koophuis in Zwolle, dan kunnen we wat vaker heen, en dan nadien even een pilsje happen in het home.
Nu ook balen, na de pot nog even peukie bij een makker gedaan, maar pas om half 10 thuis. Kut eind terug met de trein.
Kijk dat moment maar eens terug. Het feit dat die Vitesse-speler überhaupt één op één met de keeper kwam te staan was volledig Bouy's schuld.quote:
Eens met het eerste. Maar het was geen rood of een penalty.quote:Op maandag 19 oktober 2015 15:03 schreef Intellectueel het volgende:
[..]
Kijk dat moment maar eens terug. Het feit dat die Vitesse-speler überhaupt één op één met de keeper kwam te staan was volledig Bouy's schuld.
Vind het een enorm slechte speler, en ik begrijp bij god niet wat Juventus in hem ziet.
Hoezo? Heeft geen enkele ervaring op dat vlak. Ik vind dat de bondscoach toch zeker ervaring bij een grote club moet hebben.quote:Op maandag 19 oktober 2015 15:08 schreef Iwanius het volgende:
Joe. Blijf het opmerkelijk vinden dat jullie trainer te kennen heeft gegeven niet voor het bondscoach schap in aanmerking te willen komen. Bedoel, ik vind die job hem wel op het lijf geschreven..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |