Die grap was in 2006 al niet leuk meer.quote:Op donderdag 17 september 2015 22:58 schreef Xurk het volgende:
[..]
Heel, héél misschien liggen ze nog wel bij de FL in Cuijk. Toch de moeite waard om er even te kijken.
Heb ik normaal ook.quote:
Adidas x Rick Owens Superstar bootsquote:Op vrijdag 25 september 2015 05:39 schreef Alteitfet het volgende:
Iemand enig idee welke schoenen dit zijn? Aan de neus te zien dacht ik Adidas, maar kan ze niet vinden.
[ link | afbeelding ]
Nog nooit zulke schoenen gedragen, zijn ze het een beetje te doen in de winter?quote:Op vrijdag 18 september 2015 16:07 schreef Lindgren. het volgende:
wivah
[ afbeelding ]
Deze week binnengekregen. Stonden al heel lang op mijn to-getlijstje.
Nee. Totaal niet geschikt voor.quote:Op zaterdag 26 september 2015 18:29 schreef isgeschiedenis het volgende:
[..]
Nog nooit zulke schoenen gedragen, zijn ze het een beetje te doen in de winter?
Je voeten zullen bevriezenquote:Op zaterdag 26 september 2015 18:29 schreef isgeschiedenis het volgende:
[..]
Nog nooit zulke schoenen gedragen, zijn ze het een beetje te doen in de winter?
Zo, lekkere prijs! Ik had er afgelopen zomer toch vanaf gezien, maar misschien nu alsnog kopen. Eerst even afwachten hoe mijn onderhandeling op K'lekt / FB groep gaat voor een ander paar.quote:Op maandag 28 september 2015 15:33 schreef shiftsix het volgende:
sb flamingo in sale
http://store.nike.com/nl/(...)303612/pgid-11088685
Gaafquote:Op dinsdag 29 september 2015 20:38 schreef Modus het volgende:
Een schaamteloze ZX FLux-kloon kan er dan ook nog wel bij, dachten ze bij TheSting.
[ afbeelding ]
Ik heb een paar bruin groene en geen spijt van gehad iig. Ook al was het een zachte winter afgelopen jaar en heb ik ze 1x aangehad. Ik ben blij dat ik ze heb.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 15:19 schreef BadAssBitchSmut het volgende:
Cop or drop? Ik twijfel. Als het niet gaat sneeuwen is het zo'n onzinaankoop
Aan de andere kant wilde ik altijd als een AF1 duckboot en nu is er eindelijk een mooie in mn maat
[ afbeelding ]
Dit. Je doet ze inderdaad alleen aan als het hard sneeuwt en vriest, maar daardoor gaan ze wel heel lang mee (wat ze toch al doen door de gebruikte materialen). Ik heb de mijne alweer sinds begin 2012 en ze zien er nog als nieuw uit, terwijl ik ze ook een hele zomer aan heb gehad in Amerika tijdens een rondreis in het zuidwesten (veel nationale parken bezocht) en iedere winter in NL toch wel een handjevol keren.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 15:51 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Ik heb een paar bruin groene en geen spijt van gehad iig. Ook al was het een zachte winter afgelopen jaar en heb ik ze 1x aangehad. Ik ben blij dat ik ze heb.
Geen koude voeten idd. Ik heb de mijne in 10 waar ik normaal 9,5 heb. Wel lekker met dikke sokken.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 16:04 schreef Xurk het volgende:
[..]
Dit. Je doet ze inderdaad alleen aan als het hard sneeuwt en vriest, maar daardoor gaan ze wel heel lang mee (wat ze toch al doen door de gebruikte materialen). Ik heb de mijne alweer sinds begin 2012 en ze zien er nog als nieuw uit, terwijl ik ze ook een hele zomer aan heb gehad in Amerika tijdens een rondreis in het zuidwesten (veel nationale parken bezocht) en iedere winter in NL toch wel een handjevol keren.
Sowieso nooit koude voeten 's winters met die dingen
Tussen modellen binnen een merk kan het ook flink verschillen.quote:Op zondag 6 september 2015 12:48 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Hmm ja wil ook geen speciale colourway ofzo:
[ afbeelding ]
Puur vanwege de prijs. Daarnaast de fittingroom-app zegt dat ik een 42.5 moet nemen, terwijl ik meestal 42 pak. Klopt die app wel...?
Heb 42 genomen. Lekker strak.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 16:06 schreef Tamabralski het volgende:
[..]
Tussen modellen binnen een merk kan het ook flink verschillen.
Ken ik al voetbalschoen merk.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 22:33 schreef Senderious het volgende:
Iemand bekend met een adres voor Diadora sneakers naast Patta?
ja waarom niet? ik draag mn tech suit best vaak. en juist niet in de gym.. want waarom zou je fleece dragen als je gaat zwetenquote:Op zaterdag 3 oktober 2015 23:42 schreef Jiang153 het volgende:
Kan je tegenwoordig tech fleece joggers aan op straat zonder dat je naar de sportschool gaat?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Valt toch in hetzelfde segment als joggingsbroek wat dus betekent dat het alleen voor vrije tijd is.quote:Op zondag 4 oktober 2015 01:37 schreef shiftsix het volgende:
[..]
ja waarom niet? ik draag mn tech suit best vaak. en juist niet in de gym.. want waarom zou je fleece dragen als je gaat zweten
Ik bedoel of iemand een andere Nederlandse shop kent die Diadora sneakers verkoopt behalve Patta.quote:Op zaterdag 3 oktober 2015 22:55 schreef SixSixOne het volgende:
[..]
Ken ik al voetbalschoen merk.
Waren beter dan de 2x duurdere Nike's.
Seventy five.quote:Op zondag 4 oktober 2015 16:50 schreef Senderious het volgende:
[..]
Ik bedoel of iemand een andere Nederlandse shop kent die Diadora sneakers verkoopt behalve Patta.
Tussen jordanV air-light airmax1 cortez en cortez uit 2008 scheelt het voor mij een maat naar boven of beneden. Dus 0.5 USquote:
Tja wie zegt dat? Als bladen als esquire zeggen dat het kan. Het is daarvoor juist geschikt. Zie jij dat niet als vrije tijd dan?quote:Op zondag 4 oktober 2015 13:41 schreef Pinda555 het volgende:
[..]
Valt toch in hetzelfde segment als joggingsbroek wat dus betekent dat het alleen voor vrije tijd is.
Dus laten we zeggen dat het niet geschikt is om een dagje in de stad te gaan rondlopen zonder raar aangekeken te worden dat je je pyjama nog aan heb.
Dat kon altijd al prima.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 13:54 schreef Apostrof het volgende:
Joggers dagelijks dragen is toch al een tijdje een trend toch? Is geloof ik zelfs al over het hoogepunt heen.
Ik vind de trousers + sneaker wel wat hebben trouwens, zie je nu veel bij scandinavische streetwear
[ afbeelding ]
Openvouwen en plat stapelen in de kast ?quote:Op zondag 6 september 2015 23:13 schreef shiftsix het volgende:
Heb wel een schoenenrek maar wat doe je dan met de doos? Wil die natuurlijk bewaren
moet eigenlijk een kast op maat bouwen
heb nu gewoon stapels schoenendozen
Ik heb ze direct gekocht. Naast de roshes van de Invito.quote:Op dinsdag 29 september 2015 20:38 schreef Modus het volgende:
Een schaamteloze ZX FLux-kloon kan er dan ook nog wel bij, dachten ze bij TheSting.
[ afbeelding ]
Ik ook. Daarom koop ik tegenwoordig liever een paar visvims oid in plaats een hyped paar sneakers die het resell geld niet waard isquote:Op zaterdag 10 oktober 2015 16:19 schreef Apostrof het volgende:
http://uk.complex.com/sne(...)re-their-experiences
Interessant artikel over de wereld van replicas. Ik ben het best wel met ze eens.
Ja, en? Dat heb ik al enige jaren, so what. Een baan waar je geen sneakers mag dragen betekent toch niet ineens dat je er klaar mee bent?quote:Op zondag 11 oktober 2015 16:46 schreef shiftsix het volgende:
had laatst een am1 van nike webshop besteld. de stitching was zo off dat ik normaalgesproken overtuigd zou zijn dat het een fake zou zijn. Dus had foto's gemaakt en hun gemaild en ze waren het ermee eens en zeiden dat het een factory faulty was.
Maar fuck nike sowieso, binnenkort ga ik bij een grote kantoor werken en sneakers zijn daar uit den boze
kom ik aan met 40+ sneakers in mn collectie, kan geen enkele dragen, alleen in het weekend
nee dat betekend het niet per definitie maar dat kan het wel betekenen afhankelijk van je mening...... lolquote:Op zondag 11 oktober 2015 17:00 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Ja, en? Dat heb ik al enige jaren, so what. Een baan waar je geen sneakers mag dragen betekent toch niet ineens dat je er klaar mee bent?
Welke zijn dit? Lijken een beetje op de oreo(200¤+?)quote:Op vrijdag 18 september 2015 16:07 schreef Lindgren. het volgende:
wivah
[ afbeelding ]
Deze week binnengekregen. Stonden al heel lang op mijn to-getlijstje.
Logo dat je niet in je eerste week op sneakers komt, maar na een tijdje kun je het eens vragen. Wie weet blijkt dat andere mensen ook in sneakers lopen. Tevens is het niet zo dat in elk (groot) kantoor sneaker niet kunnen. Als laatste is er natuurlijk ook een verschil tussen rustig (niet druk) en zwart, of schreeuwerig en felle kleuren.quote:Op zondag 11 oktober 2015 17:31 schreef shiftsix het volgende:
[..]
nee dat betekend het niet per definitie maar dat kan het wel betekenen afhankelijk van je mening...... lol
het hangt er vanaf of je een drager bent of verzamelaar (er zijn sws gradaties) i guess
wat is er leuk aan als je het niet mag dragen of geen gelegenheid hebt om het te dragen?
er zijn meer members die rond dezelfde tijd begonnen en ongeveer dezelfde leeftijd als mij hebben (en dus mogelijk hetzelfde ervaren), vraag me af hoe de rest ermee om gaat
Doe je je nette schoenen toch uit als je thuis bent en je sneakers aanquote:Op zondag 11 oktober 2015 17:31 schreef shiftsix het volgende:
[..]
nee dat betekend het niet per definitie maar dat kan het wel betekenen afhankelijk van je mening...... lol
het hangt er vanaf of je een drager bent of verzamelaar (er zijn sws gradaties) i guess
wat is er leuk aan als je het niet mag dragen of geen gelegenheid hebt om het te dragen?
er zijn meer members die rond dezelfde tijd begonnen en ongeveer dezelfde leeftijd als mij hebben (en dus mogelijk hetzelfde ervaren), vraag me af hoe de rest ermee om gaat
True that bro. Ik draag m'n taka's dan ook geregeld naar werk net als m'n cp (naast de nette schoenen). Voor de rest draag ik alles wat ik heb wel afwisselend s avonds en in weekenden.quote:Op zondag 11 oktober 2015 18:34 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Doe je je nette schoenen toch uit als je thuis bent en je sneakers aanen je hebt altijd de weekenden nog.
Je kan met sommige "nettere" sneakers ook wel wegkomen lijkt me. Geen air max ofzo maar schoenen zoals die vans x taka hayashi's kan vaak wel.
Koop wat je zelf leuk vindquote:Op zondag 11 oktober 2015 20:48 schreef doctor.starbucks het volgende:
tijd voor nieuwe sneakers!
welke? Wat zijn de hippe? Wil geen Rosh
quote:Op zondag 11 oktober 2015 20:48 schreef doctor.starbucks het volgende:
tijd voor nieuwe sneakers!
welke? Wat zijn de hippe? Wil geen Rosh
Ja dat zou normaalgesproken ook kunnen alleen kan ik bij deze specifieke kantoor geeneens jeans aan haha, ze vinden het zelf wel chill want stropdas is niet verplichtquote:Op zondag 11 oktober 2015 18:34 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Doe je je nette schoenen toch uit als je thuis bent en je sneakers aanen je hebt altijd de weekenden nog.
Je kan met sommige "nettere" sneakers ook wel wegkomen lijkt me. Geen air max ofzo maar schoenen zoals die vans x taka hayashi's kan vaak wel.
Ik hoorde dat lowa en meindl de nieuwe trend werdenquote:Op zondag 11 oktober 2015 20:48 schreef doctor.starbucks het volgende:
tijd voor nieuwe sneakers!
welke? Wat zijn de hippe? Wil geen Rosh
Het zijn geen winterstappers.quote:Op zaterdag 26 september 2015 18:29 schreef isgeschiedenis het volgende:
[..]
Nog nooit zulke schoenen gedragen, zijn ze het een beetje te doen in de winter?
Nike Flyknit Chukka's. 140 euro geloof ik.quote:Op zondag 11 oktober 2015 17:35 schreef roflmaker het volgende:
[..]
Welke zijn dit? Lijken een beetje op de oreo(200¤+?)
Thanks! Door het gebruikte materiaal echt een mooie tint grijs die heel makkelijk te combineren valt.quote:
Wat voor jeans zijn dat?quote:Op maandag 12 oktober 2015 13:20 schreef Xurk het volgende:
Ik ben wel erg blij dat ik op mijn werk gewoon alle sneakers kan dragen die ik heb (dus ook bijv. roze "When Pigs Fly" Dunks en de lilapaarse "Iris" 25th Anniversary GLIII's). Toen ik van baan switchte anderhalf jaar geleden droeg ik in het begin wel alleen de minder flamboyante sneakers maar toen ik merkte dat de directeuren zelfs rondliepen op AM1's / AM90, AM Janoskis en de Pharrell adidas Colorwheels werd het duidelijk dat het geen probleem isHet is dan wel een (middel)groot webbureau, maar toch.
Ik had nog een cadeaubon van de Re-Issue en wat cash liggen (beiden verjaardagscadeau's) dus afgelopen weekend de AM1 Premium "Grey Nubuck" gehaald. Erg clean en lekker voor een GR
[ afbeelding ]
Kleuren van die grey pack zijn vrij OK maar ik weiger made-in-China AM1s te kopen, die hebben meestal de meest belabberde midsole shape. 90s ga ik denk ik wel kopen.quote:Op maandag 12 oktober 2015 16:43 schreef Xurk het volgende:
[..]
Thanks! Door het gebruikte materiaal echt een mooie tint grijs die heel makkelijk te combineren valt.
De nylon versie? zo ja, Size?quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:08 schreef Tamabralski het volgende:
Ik zoek de cortez og. zoals footlocker die verkoopt (wit, rode swoosh) met dat suede. Dus niet de all leather og. Waar kun je deze nog vinden. Footlocker heeft niet meer in mijn maat.
quote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:50 schreef defokkingfoker het volgende:
[..]
Wat voor jeans zijn dat?
correctie: info on jeans?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zijn ze in alle fillialen niet meer in je maat? Anders kan je vragen of ze het in een ander filliaal hebben en word ie naar het filliaal in je buurt opgestuurd. Iig, vroeger kon dat welquote:Op dinsdag 13 oktober 2015 17:08 schreef Tamabralski het volgende:
Ik zoek de cortez og. zoals footlocker die verkoopt (wit, rode swoosh) met dat suede. Dus niet de all leather og. Waar kun je deze nog vinden. Footlocker heeft niet meer in mijn maat.
Niets fancy's hoor, ben persoonlijk niet heel erg met denim bezig. Skinny (die meer richting slim valt) van Mill's Brothers (zie hier).quote:
Ik vind de shape nog wel meevallen, ik heb erger gezien. En de upper is gewoon goed, dus voor zo'n "verjaardagsprijs" kon ik ze niet laten liggen (scheelde dat ik sowieso iets bij Re-Issue moest kopen want cadeaubonquote:Op dinsdag 13 oktober 2015 19:27 schreef Modus het volgende:
Kleuren van die grey pack zijn vrij OK maar ik weiger made-in-China AM1s te kopen, die hebben meestal de meest belabberde midsole shape. 90s ga ik denk ik wel kopen.
Thanks! Dat is precies wat ik zoekquote:Op woensdag 14 oktober 2015 13:08 schreef Xurk het volgende:
Niets fancy's hoor, ben persoonlijk niet heel erg met denim bezig. Skinny (die meer richting slim valt) van Mill's Brothers (zie hier).
Us10quote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:17 schreef ThePlaneteer het volgende:
Hm, welke maat Filling Pieces zal ik nemen als ik US 10,5 heb?
44 is US11 en 43 is US10...
Klopt, sommige van de China-dingen die ik recent in handen heb gehad vielen idd wel mee, maar ik hoef ze gewoon niet. Op de Vietnam- en Indonesia-varianten van tegenwoordig valt ook nog wel 1 en ander aan te merken.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 13:08 schreef Xurk het volgende:
Ik vind de shape nog wel meevallen, ik heb erger gezien. En de upper is gewoon goed, dus voor zo'n "verjaardagsprijs" kon ik ze niet laten liggen (scheelde dat ik sowieso iets bij Re-Issue moest kopen want cadeaubon).
Air Max Commands of Air Max Skylines waarschijnlijk.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 21:38 schreef Doosopwielen het volgende:
[ afbeelding ]
iemand enig idee waar je het kan vinden? of welke type nike het is
kan het namelijk nergens vinden
Ah, in dat geval: graag gedaan!quote:Op woensdag 14 oktober 2015 16:13 schreef defokkingfoker het volgende:
Thanks! Dat is precies wat ik zoekietsje strakker dan slim, losser dan skinny
https://www.kickz.com/nl/(...)grey_white-101458007quote:Op woensdag 14 oktober 2015 21:38 schreef Doosopwielen het volgende:
[ afbeelding ]
iemand enig idee waar je het kan vinden? of welke type nike het is
kan het namelijk nergens vinden
Je kan beter gaan voor de dure boots, daar doe je dan jaren mee.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 22:36 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Weet er iemand nog goede betaalbare boots? Beetje in de stijl van Red Wing? En zijn er in Nederland nog ergens Taka's te koop?
Op zich zit rw al redelijk laag qua prijs voor leren boots. Je zou indo merken kunnen proberen. Txture,chevalier en vooral sagara maken mooie boots voor een redelijk betaalbare prijsquote:Op woensdag 14 oktober 2015 22:36 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Weet er iemand nog goede betaalbare boots? Beetje in de stijl van Red Wing? En zijn er in Nederland nog ergens Taka's te koop?
THanks. Ben uiteindelijk maar voor black/gum Nike Lunar Force 1 Duckboot gegaan. Ook prima winterschoenen.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 12:23 schreef Atta-boy het volgende:
[..]
Op zich zit rw al redelijk laag qua prijs voor leren boots. Je zou indo merken kunnen proberen. Txture,chevalier en vooral sagara maken mooie boots voor een redelijk betaalbare prijs
Nais! Ik wil ze ook maar maatserie is weer kut. De kleinste maat is me veel te grootquote:Op maandag 12 oktober 2015 13:20 schreef Xurk het volgende:
Ik ben wel erg blij dat ik op mijn werk gewoon alle sneakers kan dragen die ik heb (dus ook bijv. roze "When Pigs Fly" Dunks en de lilapaarse "Iris" 25th Anniversary GLIII's). Toen ik van baan switchte anderhalf jaar geleden droeg ik in het begin wel alleen de minder flamboyante sneakers maar toen ik merkte dat de directeuren zelfs rondliepen op AM1's / AM90, AM Janoskis en de Pharrell adidas Colorwheels werd het duidelijk dat het geen probleem isHet is dan wel een (middel)groot webbureau, maar toch.
Ik had nog een cadeaubon van de Re-Issue en wat cash liggen (beiden verjaardagscadeau's) dus afgelopen weekend de AM1 Premium "Grey Nubuck" gehaald. Erg clean en lekker voor een GR
[ afbeelding ]
Goede keuze. Zijn zeker warm en meer comfy door de lunar zool ipv klassieke af1 zool.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:02 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
THanks. Ben uiteindelijk maar voor black/gum Nike Lunar Force 1 Duckboot gegaan. Ook prima winterschoenen.
[ afbeelding ]
Meer dan prima zelfsquote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:02 schreef Miauw_Zedong het volgende:
THanks. Ben uiteindelijk maar voor black/gum Nike Lunar Force 1 Duckboot gegaan. Ook prima winterschoenen.
[ afbeelding ]
Blijft jouw neus wel heel?quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:02 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
THanks. Ben uiteindelijk maar voor black/gum Nike Lunar Force 1 Duckboot gegaan. Ook prima winterschoenen.
[ afbeelding ]
Ik heb ze nog niet aan gehad, gaan ze bij jou stuk dan?quote:
Als je niet zoveel om je tenen geeft, kopen!quote:Op woensdag 21 oktober 2015 20:06 schreef PizzametKebab het volgende:
Hoi,
Kwam er onlangs achter dat ik nog een cadeuabon had van zalando die bijna verloopt. Die wil ik dus nog snel even gebruiken voor een paar sneakers (heb maar 1 paar schoenen en dat zijn redelijk nette).
Ik zat te denken aan een simpel paar Nike's, zoals deze: https://www.zalando.nl/ni(...)s-ni112b06z-c11.html
Bekend model, neem ik aan. Ik weet alleen niet in hoeverre deze schoenen goed zijn voor in de winter.
Ik ben op de hoogte van de dunne bekleding, maar iemand met ervaring met dit soort Nike's die mij kan vertellen of deze schoentjes te doen zijn voor in de winter?
Ik hoor t graag!
quote:Op woensdag 21 oktober 2015 22:08 schreef Sie_scheitern_Epos het volgende:
Het moet wel geschikt wintermateriaal zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |