abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_154712243
Excellent commentary and observations:

Wat zullen we 'discusseren' dan?
Waarom ik of miljoenen andere mensen denken dat de hele Tunisia beach 'massacre' totaal nep is?

Misschien kunnen we beter even 'discusseren' over waarom 't echt is.
Of de mogelijkheid dat de 'trained in Syria IS terrorist' ooit bestaan heeft. CGI karakter?
In the new 'reality' we will be living in,nothing will be real and everything will be true-David A.McGowan
Why do some people not credit the origin of the quotes they use under their posts?- Tingo
pi_154712283
Lekker altijd voor alle nabestaanden en mensen die het meegemaakt hebben dat figuren zoals jij het afdoen als een verzonnen gebeurtenis. Schandalig.
  Forum Admin dinsdag 28 juli 2015 @ 21:02:09 #3
58651 crew  murp
murp
pi_154714184
lmao alle gebeurtenissen zijn een hoax/nep en het is een plan van de zionisten of de US/CIA/MI6/insert afkorting of naam voor westerse groepering.

Vind het altijd wel grappig dat mensen die geen experts zijn ineens alles weten en alles kunnen verklaren :')

mja.. BNW he..
Waz met jou!
  FOK!fotograaf dinsdag 28 juli 2015 @ 21:49:21 #5
13368 NiGeLaToR
pi_154714448
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 juli 2015 21:46 schreef Tingo het volgende:

[..]

Maar verder heb je niks over de inhoud van de foto,de obeservaties en commentaar over te schrijven...is ook fijn hoor....waarschijnlijk is het helemaal goed zo.
Iemand denkt dat de foto nep is. Iemand denkt dat de maanlanding nep is. Iemand denkt dat de moord op JFK nep is. Iemand denkt dat alles nep is. Het is tof dat je in dit land wel een vrije mening mag hebben, dat betekent alleen niet direct dat die dan ook echt ergens op slaat of toe doet ^O^
pi_154715448
Tingo, je voegt zelf ook niks toe natuurlijk. Je dumpt een filmpje en that's it. Waar blijft je eigen mening en onderbouwing?
  dinsdag 28 juli 2015 @ 22:20:39 #7
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_154715789
Mensen, even rustig graag. Nu ff kijken of er nog iets van te bakken is.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')