quote:Op dinsdag 21 juli 2015 16:31 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
Ben boosVerwende kutkreng. Haar gebit is okay overigens. Volgens de DA heeft ze geen issues. Ik wel onderhand. Heb haar nu een week. Gelukkig is ze niet meer zo mager als toen ze net kwam.
Flikker op, nutteloos lid.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 16:43 schreef fathank het volgende:
Je kon 't beest wel ophalen maar terugbrengen is teveel gevraagd.
Breng jij die kat maar gewoon terug.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 16:44 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
[..]
Flikker op, nutteloos lid.
Ik had heel veel pijn na de reis. Ze heeft me 250 gekost. Ook heb ik nog eens 200 uitgegeven aan paradijs, spullen e.d.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 16:45 schreef superkimmi het volgende:
De afstand was een week geleden toch ook geen issue? Is er niemand die kan rijden? Heb je geen telefoonnummer van degen van wie het katje was?
Een kitten van 6 weken die bij jou niet wil eten is geen verwend kutkreng.. die is nog helemaal niet klaar om op een nieuwe plek, zonder broertjes of zusjes, zonder moeder en zonder vertrouwde omgeving alles zomaar goed te gaan doen.. Alles in 1x laten slagen is sowieso lastig met jonge dieren, daar is tijd voor nodig en veel liefde en geduld. Maar met té jonge dieren is het nog veel lastiger..
Geen slechte gok...quote:Op dinsdag 21 juli 2015 17:40 schreef Holyme het volgende:
Wacht even. Je gaat 8 uur reizen en betaald het rare bedrag van ¤250 voor een veel te jong kitten? Mag ik een gokje doen, je wil een raskat, wil er niet de volle mep voor betalen en hebt er een op Marktplaats oid gevonden? Je hebt een kitten wat volgens de wet nog niet eens bij haar moeder weg mag, en nu niet alleen een deel van de 1e socialisatieperiode haar familie moet missen, maar ook de complete 2e socialisatieperiode. Wij kunnen kittens nooit volledig leren wat ze van mams en nestgenootjes leren, en ja, dat kan wel degelijk gedragsproblemen opleveren.
En daarnaast, het is zeker geen verwend kutkreng, het is een baby, wat op deze leeftijd nog vaak bij mams drinkt! En ja, het ene kitten is nou eenmaal een katje wat alles op een wat langzamer tempo gaat eten dan het andere kitten, wat misschien een vreetbeertje is en het wel sneller oppikt. Allerlei voer wisselen is niet verstandig, dit kan diarree en overgeven veroorzaken, pak een voer wat ze eet en ga dan langzaam over naar wat jij wil. Dit veel te jonge diertje veel alleen laten de komende dagen, in de hoop dat ze iets anders gaat eten zodat jij geld kan besparen, echt?![]()
En nee, lang niet alle straatkittens overleven het. Ik vang kittens op en heb ook kittens die het dus niet overleefd zouden hebben zonder menselijk ingrijpen. En een kitten van 6 weken heeft nog lang niet geleerd van haar moeder hoe ze zelf moet jagen, dus die overleefd het alleen als er geschikt eten voorhanden is. Breng het katje terug, of ga je inlezen, vraag advies bij je dierenarts, gedragsdeskundigen of wat al genoemd is, een asiel. En ga het arme beestje alsjeblieft niet als een verwend kutkreng zien, maar als een baby'tje.
Maak je borsten maar nat! Er komen de komende maanden nog meer kosten bij: vaccinaties, chippen, sterilisatie/castratie etc.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 16:54 schreef aangemeldvooreenvraag het volgende:
[..]
Ik had heel veel pijn na de reis. Ze heeft me 250 gekost. Ook heb ik nog eens 200 uitgegeven aan paradijs, spullen e.d.
Deze is beter: KLB / Witte Ragdoll katten zijn duurquote:Op dinsdag 21 juli 2015 17:52 schreef superkimmi het volgende:
[..]
Geen slechte gok...
KLB / Kitten wil mijn maaltijd ipv haar brokjes
misschien is dat een idee jaquote:Op dinsdag 21 juli 2015 17:53 schreef Silkster het volgende:
Heb je al eens rauw voer geprobeerd, bijvoorbeeld carnibest ? Rauw voer kan soms het instinct triggeren, ik heb zo ook al eens kittens aan het eten gekregen die gewoon voer niet wilden.
Ja daar had ik wel rekening mee gehouden.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 17:53 schreef Socrates- het volgende:
[..]
Maak je borsten maar nat! Er komen de komende maanden nog meer kosten bij: vaccinaties, chippen, sterilisatie/castratie etc.
Triestquote:Op dinsdag 21 juli 2015 17:52 schreef superkimmi het volgende:
[..]
Geen slechte gok...
KLB / Kitten wil mijn maaltijd ipv haar brokjes
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |