Krijg je alleen maar eelt en een rare rottende ziekte vanquote:Op dinsdag 21 juli 2015 23:05 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Lekker je pik in zo'n uitgewoonde kut/kont raggen zonder de kantjes te raken tenzij krentenbol in de hand.
Niemandquote:Op dinsdag 21 juli 2015 23:14 schreef hafcfan het volgende:
Hier kunnen alleen Lewis, Ando en Phil in topvorm tegen op
Haha nee. Ik volg het darts pas vanaf vandaag.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 23:17 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Jij hebt hun nooit hun A game zien halen of wat?
Taylor gooit vaak zat 110+. Lewis Phil hadden samen een wedstrijd met beiden boven de 112 in zo'n lang format. Die kunnen dit ook ''simpel'' hoor.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 23:20 schreef bechirti het volgende:
[..]
Haha nee. Ik volg het darts pas vanaf vandaag.![]()
Nee ik bedoel meer als MVG zn topvom heeft is ie niet te verslaan. Tegen Gary speelt ie altijd toch ietsjes minder. Pl finale en wk halve finale beiden rond de 100 gemiddeld. Dit is weer beuken met 110. Dat is niet te doen
Ja true. Alleen die wedstrijd is inmiddels alweer 2 jaar terug. En phil heeft sinds de matchplay van vorig jaar niet meer zon hoog gemiddelde gegooit op n lang formatt. Alleen in de PL. Maar natuurlijk kunnen deze mannen het ook.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 23:21 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Taylor gooit vaak zat 110+. Lewis Phil hadden samen een wedstrijd met beiden boven de 112 in zo'n lang format. Die kunnen dit ook ''simpel'' hoor.
Is ook een kwaliteit, je tegenstander minder laten spelen.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 23:20 schreef bechirti het volgende:
[..]
Haha nee. Ik volg het darts pas vanaf vandaag.![]()
Nee ik bedoel meer als MVG zn topvom heeft is ie niet te verslaan. Tegen Gary speelt ie altijd toch ietsjes minder. Pl finale en wk halve finale beiden rond de 100 gemiddeld. Dit is weer beuken met 110. Dat is niet te doen
Gooit zeker niet slecht, maar hoge gemiddelden gooi je ook wel makkelijker als je tegenstander je niet op dubbels laat gooien.quote:
Stiefdochterquote:Op dinsdag 21 juli 2015 22:57 schreef Nober het volgende:
[..]
Oh je kent haar? Zit ik voor niks d'r twitter te zoeken... Is het nou zijn dochter of is haar vriend/man een zoon van Ian?
Lewis is ook gestopt met die Heil Hitler-arm voor hij gooit. Eerst strekte hij zijn arm tot grote hoogten voor hij die wegsmeet. Nu is dat gewoon 'normaal'.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 23:30 schreef hafcfan het volgende:
Die Lewis van vandaag kan wel mee met de grote mannen. Een stuk leukere jongen ook dan een vies dikke Smith/Brown
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |