Die twintig procent ben ik ook weleens tegengekomen in (waarschijnlijk niet al te gezaghebbende) onderzoekjes, dus dat zal wel ongeveer kloppen. Toch een behoorlijk grote groep.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:51 schreef KingKloon het volgende:
Niet zo vreemd, maar je bent wel aan de late kant vergeleken met anderen. Maar zo'n 20% van de mensen blijven maagd zelfs na hun 24ste en 2% van blijven zelfs na hun 40ste maagd.
Bovendien is er niks mis met maagd zijn en blijven. Als je vanwege persoonlijke omstandigheden (psychisch of iets anders) het niet lukt om seks te hebben moet je jezelf niet kwalijk nemen.
Er is een stigma inderdaad over maagd zijn als volwassen man.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:55 schreef syndroom het volgende:
Het is niet van 'het niet willen' maar meer van hoe zet ik het verlangen om naar daden die ertoe leiden dat ik eindelijk een keer ontmaagd wordt.
Valt mij wel tegen dat zo weinig mensen hierover eerlijk durven te spreken.
Er zijn best veel "oude maagden" reeksen op fok geweest waar er best eerlijk over gepraat werd.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:55 schreef syndroom het volgende:
Valt mij wel tegen dat zo weinig mensen hierover eerlijk durven te spreken.
Ontmaagd worden door een hoer vind ik toch wel vele en vele factoren sneuer dan maagd zijn op je 25ste. Sterker nog, vergeleken met dat is maagd zijn op je 25ste totaal niet sneu.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:56 schreef leeell het volgende:
Best wel raar. Misschien overwegen om naar de wallen te gaan om de drempel te verlagen?
Neem dan een klasse escort ipv een smerige hoer!quote:Op maandag 20 juli 2015 15:56 schreef leeell het volgende:
Best wel raar. Misschien overwegen om naar de wallen te gaan om de drempel te verlagen?
Mwa, sletjes in de club, sletjes achter het raam. Allemaal om het even wat mij betreft. Beide zijn vaak ook niet goedkoop.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:58 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ontmaagd worden door een hoer vind ik toch wel vele en vele factoren sneuer dan maagd zijn op je 25ste. Sterker nog, vergeleken met dat is maagd zijn op je 25ste totaal niet sneu.
Als je goed zit qua budget kan dit ook jaquote:Op maandag 20 juli 2015 16:02 schreef hoas het volgende:
[..]
Neem dan een klasse escort ipv een smerige hoer!
Wie of wat smerig is weet ik niet, maar ik zou dan inderdaad eerder iemand thuis uitnodigen dan tussen 100 mannen 's nachts door een straat slenteren om er eentje te vinden achter een raampje.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:02 schreef hoas het volgende:
[..]
Neem dan een klasse escort ipv een smerige hoer!
je ging toch toen zo een high class wifey huren?quote:
Kost maar 50 euro hoorquote:Op maandag 20 juli 2015 16:17 schreef syndroom het volgende:
Een prostituee zie ik eerlijk gezegd niet zitten omdat ik dat toch als een soort smokkelen ervaar waardoor het onderliggende probleem eigenlijk nog niet opgelost is en het geen oplossing is voor de lange termijn. Ik wil eigenlijk toch wel even lekker knuffelen en intiem zijn, in plaats van dat je binnen 10 minuten klaar moet zijn omdat ze volgende klant alweer staat te wachten om het meisje vol te spuiten. Nee bedankt!
Sowieso is het financieel niet mogelijk, en wil ik ook principieel geen groepen steunen die vrouwen uitbuiten en mishandelen.
Ondertussen heb je als jonge man zijnde toch wel bepaalde behoeften en zit ik eigenlijk in een positie waarbij porno de enige keus is.
Dat dus. Er onzeker van worden maakt het alleen nog maar lastiger. Probeer je leven op orde te hebben en gewoon te leven TS, hoe vervelend je het wellicht ook vind. Heel cliché, maar dat is de beste manier om er mee om te gaan en wellicht iemand te treffen waardoor het alsnog gebeurd.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:01 schreef -Strawberry- het volgende:
Percentage is iets van 5% of zo dat nog maagd is met >25 jaar dacht ik.
Maar goed, hoe 'afwijkend' het ook zou mogen zijn, wat heb je aan die informatie behalve jezelf onzekerheid aan te praten?
Zag van het weekend nog een best lekker wijf in Club AIR (Amsterdam) die open was voor tongen van bijna iedereen die haar maar langer dan 10 seconden aan durfde te kijken. Zoiets wel wat voor jou?quote:Op maandag 20 juli 2015 16:17 schreef syndroom het volgende:
Een prostituee zie ik eerlijk gezegd niet zitten omdat ik dat toch als een soort smokkelen ervaar waardoor het onderliggende probleem eigenlijk nog niet opgelost is en het geen oplossing is voor de lange termijn. Ik wil eigenlijk toch wel even lekker knuffelen en intiem zijn, in plaats van dat je binnen 10 minuten klaar moet zijn omdat ze volgende klant alweer staat te wachten om het meisje vol te spuiten. Nee bedankt!
Sowieso is het financieel niet mogelijk, en wil ik ook principieel geen groepen steunen die vrouwen uitbuiten en mishandelen.
Ondertussen heb je als jonge man zijnde toch wel bepaalde behoeften en zit ik eigenlijk in een positie waarbij porno kijken de enige keus is. Iets wat ik al dik 12 jaar doe.
16 jaar is echte bullshit. 20-21 jaar lijkt mij wat realistischer. En heel veel meisjes/jongens die na deze leeftijd nog maagd zijn.quote:Op maandag 20 juli 2015 15:47 schreef syndroom het volgende:
Even statistisch gezien, hoe afwijkend ben je als je op 25 jarige leeftijd nog maagd ben? Ik kan hier weinig informatie over vinden behalve dat de gemiddelde leeftijd van eerste keer seks zo rond je 16 ligt.
Ik las in een ander topic dat hoe langer je wacht hoe kleiner de kans is om tot een ontmaagding te komen. Hoe kijken jullie hiernaar?
Natuurlijk is het iets waar niet iedereen zo even over praat maar ik krijg met mijn 25 jaar het idee dat ik zowat de enige ben.
Ik ken niemand die zo oud was. Zeker wel dat 16 ongeveer het gemiddelde is.quote:Op maandag 20 juli 2015 16:33 schreef D.D.W. het volgende:
[..]
16 jaar is echte bullshit. 20-21 jaar lijkt mij wat realistischer. En heel veel meisjes/jongens die na deze leeftijd nog maagd zijn.
Nergens om je voor te schamen dusGa gewoon opzoek naar een leuk meisje, sex komt later dan wel.
Ehhhh nee hoorquote:Op maandag 20 juli 2015 16:37 schreef syndroom het volgende:
ik begrijp heel goed dat vrouwen liever een academicus hebben die in het centrum van Utrecht of Amsterdam woont
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |