In Rotterdam bij Douglas?quote:Op dinsdag 1 september 2015 20:00 schreef clumsy_clown het volgende:
Wenkbrauwen laten doen bij Benefitbar in douglas vandaag, prima de luxe. De verpakkingen van benefit zijn er altijd zo leuk uit trouwens, maar heb toch maar niets gekocht. Wél de dip brow van Anastacia meegenomen, die werkelijk aan alle verwachtingen voldoet..
In Rotterdam ja, lijnbaan. Anastacia zat vol en wilde het vandaag gedaan hebben, maar ging prima. Heb net m'n gezicht ontdaan van alles, maar dit was een snelle selfie vanmiddag. Ik heb niet veel van de dipbrow nodig, alleen onderlijn wat aanzetten. Let niet op de verfvlekken in m'n haarlijn, ben ook naar de kapster geweestquote:Op dinsdag 1 september 2015 20:06 schreef Molo het volgende:
[..]
In Rotterdam bij Douglas?
Pics van de dip brow?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 1 september 2015 20:12 schreef clumsy_clown het volgende:
[..]
In Rotterdam ja, lijnbaan. Anastacia zat vol en wilde het vandaag gedaan hebben, maar ging prima. Heb net m'n gezicht ontdaan van alles, maar dit was een snelle selfie vanmiddag. Ik heb niet veel van de dipbrow nodig, alleen onderlijn wat aanzetten. Let niet op de verfvlekken in m'n haarlijn, ben ook naar de kapster geweest. (Sue Salon op de hoogstraat, mocht je je afvragen waar de beste kapsters in Rotterdam wmb zitten)
Ik heb mijn blonde snollen kapper in Den Haag zittenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar altijd handig, adres in de buurt
En staat je goed! Mooie wenkbrauwen zo qua vorm en kleur/make up
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Absoluut niet! Sowieso plasticerig en de huls wordt smerig...quote:Op maandag 7 september 2015 20:06 schreef Debsterr het volgende:
Ben ik de enige die dit soort lipfoto's altijd een beetje vies vind?
Ik vraag me eerder af wie er in vredesnaam neon orange als lipkleur zou willen hebben?quote:Op maandag 7 september 2015 20:06 schreef Debsterr het volgende:
Ben ik de enige die dit soort lipfoto's altijd een beetje vies vind?
Klopt, had een paar reviews gezien op youtube waarbij het ook zo uitkwam. Ja, de foto ziet er overdreven uit inderdaadquote:Op maandag 7 september 2015 20:09 schreef Debsterr het volgende:
Overigens wel benieuwd naar die kleur, ntm! Zo'n heerlijk everyday kleurtje denk ik.
Waarschijnlijk op een opblaaspop gesmeerdquote:Op maandag 7 september 2015 20:08 schreef Molo het volgende:
Ziet eruit als cheap ass '90's porno vind ik
Ik wil al een tijdje die matte, maar zit er een beetje tegenaan te hikken wb verzendkosten en import. Heb je ze via de ABH shop zelf gekocht?quote:Op maandag 7 september 2015 20:20 schreef ntm het volgende:
Voor de mensen die meer van matte lipsticks houden[ afbeelding ]
Ja dat is een beetje kut he, ik heb een lipgloss gekocht onder de 22 euro, zodat ik geen invoerrechten hoef te betalen. De lipsticks zijn duurder en dan kan het wel een risico zijn, dus zou dat persoonlijk niet doen dan. De verzendkosten zijn ook best pittig. Ik weet eigenlijk niet of er hier in Nederland winkels zijn die haar lipproducten verkopen, ik zag op amazon/ebay ook aanbieders. Weet alleen niet hoe betrouwbaar dat is?quote:Op maandag 7 september 2015 20:25 schreef n0a het volgende:
[..]
Ik wil al een tijdje die matte, maar zit er een beetje tegenaan te hikken wb verzendkosten en import. Heb je ze via de ABH shop zelf gekocht?
Ik geloof dat ze vooralsnog alleen in de eigen shop worden verkocht. Hopelijk ooit via Sephora.quote:Op maandag 7 september 2015 20:31 schreef ntm het volgende:
[..]
Ja dat is een beetje kut he, ik heb een lipgloss gekocht onder de 22 euro, zodat ik geen invoerrechten hoef te betalen. De lipsticks zijn duurder en dan kan het wel een risico zijn, dus zou dat persoonlijk niet doen dan. De verzendkosten zijn ook best pittig. Ik weet eigenlijk niet of er hier in Nederland winkels zijn die haar lipproducten verkopen, ik zag op amazon/ebay ook aanbieders. Weet alleen niet hoe betrouwbaar dat is?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |