Ja je moet een keuze-onderwerp kiezen, en kanberekening en statistiek zo'n onderwerp.quote:Op maandag 6 juli 2015 13:35 schreef ulq het volgende:
Je moet een modelinge presentatie over een Wiskunde A onderwerp geven om je Wis B diploma te halen? Oké.
Nee het is allemaal heel erg vaag. Ik denk dat ik het gewoon goed moet uitleggen en dan d.m.v. een voorbeeld laten zien dat ik het echt snap. Maar als ik statistiek kies vind ik het een beetje raar als ik dan een presentatie ga houden over grafieken, tabellen en dat soort gedoe.quote:Op maandag 6 juli 2015 13:42 schreef GeorgeArArMartin het volgende:
Ik had het afgelopen jaar een klasgenoot die staatsexamen in een aantal vakken had gedaan naast z'n P om door te kunnen stromen naar de uni. Hij had wiskunde b niet gehaald, maar wel een paar andere vakken. Hij kreeg het aanbod om een presentatie te geven of dat zij hem gewoon vragen zouden stellen. Zijn presentatie ging wel over Voortgezette Integraalrekening, dus ik snap sowieso niet wat voor presentatie hij daarbij had moeten geven.
Zo'n staatsexamen is eigenlijk voor mensen die geen normaal onderwijs volgen of helemaal niet. Dan krijg je dus ook geen toetsweken op school die meetellen, in plaats daarvan doe je meestal mondelinge examens voor alle vakken. En nog een verschil is dat je de vakken over verschillende jaren mag verdelen. Bijvoorbeeld: in 2015 twee vakken, in 2016 nog twee en in 2017 de rest. Dan krijg je in 2017 een diploma als je alles hebt gehaald, direct na je laatste mondelinge examen.quote:
Dat mag ook op de vavo. Volgens mij heeft OP wel gewoon normaal onderwijs gevolgd, maar wil hij een certificaat behalen.quote:Op maandag 6 juli 2015 15:19 schreef ikbengeenslappehap het volgende:
[..]
En nog een verschil is dat je de vakken over verschillende jaren mag verdelen. Bijvoorbeeld: in 2015 twee vakken, in 2016 nog twee en in 2017 de rest. Dan krijg je in 2017 een diploma als je alles hebt gehaald, direct na je laatste mondelinge examen.
wel goed idee! Maar ik moet de prensentatie doen over kansverdelingen en verwerking. Ik doe gewoon zo'n cliché voorbeeld met een vaasmodelquote:Op donderdag 9 juli 2015 16:14 schreef topdeck het volgende:
Misschien is (pseudo)RNG wel een interessante onderwerp? met name in de game wereld. Bijvoorbeeld hoe loot distributie te werk gaat in WoW of hoe Valve critical strike heeft getweaked in Dota2 zodat het 'realistischer' is (e.g.. 20% critical strike in PRNG maakt het waarschijnlijker elke vijfde slag een crit is, tov van RNG waar het echt random is).
Maar ik weet niet in hoeverre dit aansluit op wis A : p
dat terwijl RNG al niet random isquote:Op donderdag 9 juli 2015 16:14 schreef topdeck het volgende:
Misschien is (pseudo)RNG wel een interessante onderwerp? met name in de game wereld. Bijvoorbeeld hoe loot distributie te werk gaat in WoW of hoe Valve critical strike heeft getweaked in Dota2 zodat het 'realistischer' is (e.g.. 20% critical strike in PRNG maakt het waarschijnlijker elke vijfde slag een crit is, tov van RNG waar het echt random is).
Maar ik weet niet in hoeverre dit aansluit op wis A : p
geen idee. Volgens mij is het mondeling ook om te testen of je het echt gewoon snapt. Ik vind het ook allemaal vaag, ze zeggen er niks over.quote:Op donderdag 9 juli 2015 20:35 schreef GeorgeArArMartin het volgende:
Waarom geven ze je eigenlijk niet gewoon een schriftelijk examen over heel het vak? Is dat niet te doen omdat het teveel nakijkwerk zou worden o.i.d.?
Ik heb net even op de website van DUO gekeken. 45 minuten voor een examen die "alle" stof behandeltquote:Op donderdag 9 juli 2015 21:13 schreef RRuben het volgende:
[..]
geen idee. Volgens mij is het mondeling ook om te testen of je het echt gewoon snapt. Ik vind het ook allemaal vaag, ze zeggen er niks over.
Ik heb ook wel schriftelijk examen gehad he. Dit is extra ter vervanging van schoolexamens. Ik ben ook benieuwd hoe ze dat allemaal in die tijd gaan proppenquote:Op donderdag 9 juli 2015 21:15 schreef GeorgeArArMartin het volgende:
[..]
Ik heb net even op de website van DUO gekeken. 45 minuten voor een examen die "alle" stof behandelt? En dan ook nog eens een presentatie geven en bespreken a 10 min.
Dat "echt snappen" is veel beter te toetsen met een schriftelijk examen. Hiermee toets je namelijk alleen de sociale vaardigheden van de leerling, nogal onzinnig imho. Meld even hier hoe het ging. Misschien schat ik het wel verkeerd in.
Vertel is wat meer inhoudelijkquote:Op zaterdag 11 juli 2015 17:09 schreef RRuben het volgende:
Het ging goed! Ik had een 8,5 op het schriftelijke examen en een 7,5 op het mondeling, dus een 8. Mondeling viel achteraf heel erg mee. Die examinatoren zijn echt chil en de opdrachten waren gewoon te doen.
Wat Moccie zegt inderdaad, ben nu ook wel benieuwd. Wat voor vragen stelden ze je, oude examens?quote:Op zaterdag 11 juli 2015 17:09 schreef RRuben het volgende:
Het ging goed! Ik had een 8,5 op het schriftelijke examen en een 7,5 op het mondeling, dus een 8. Mondeling viel achteraf heel erg mee. Die examinatoren zijn echt chil en de opdrachten waren gewoon te doen.
Heb je ook binnenkort het mondeling?quote:Op zaterdag 11 juli 2015 19:03 schreef Moccie het volgende:
[..]
Vertel is wat meer inhoudelijkZo ontzettend weinig informatie op internet..
Oke danquote:Op zaterdag 11 juli 2015 20:47 schreef GeorgeArArMartin het volgende:
[..]
Wat Moccie zegt inderdaad, ben nu ook wel benieuwd. Wat voor vragen stelden ze je, oude examens?
Ja waarschijnlijk wel, ben ik echt bij mee, want ik ben daar best slecht in. heb op het schriftelijke deel daar ook de meeste punten (zo niet alle) laten liggen.quote:Op zaterdag 11 juli 2015 22:51 schreef GeorgeArArMartin het volgende:
Dat lijkt inderdaad mee te vallen. Ik denk dat ze meetkunde bewust achterwege laten, dat kost toch iets teveel tijd als je maar 20 minuten hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |