Dan denk ik aan loadmaster...quote:Op donderdag 25 juni 2015 12:03 schreef RRuben het volgende:
Eerst maar focusen op Havo lijkt me en dan verder kijken. Wat ga je doen als het niet lukt dan?
misschien is het wel haalbaar, ookal is het zwaar, maar ze zullen je bij het PO waarschijnlijk direct afkeuren omdat je door een, in hun ogen, gameverslaving een niveau ben gezakt terwijl je met een beetje doorzettingsvermogen en toewijding toch echt wel Havo had kunnen afronden.quote:Op donderdag 25 juni 2015 12:32 schreef KoningWilly het volgende:
[..]
(ik weet dat 't zwaar is, sommigen raden het me af etc etc. Maar dit is gewoon wat ik wil. Ook al is er een (grootte) kans dat het nooit gaat lukken.)
Misschien, daar is er wel een kans op ja. Maar, wie niet waagt, wie niet wint.quote:Op donderdag 25 juni 2015 12:40 schreef JvHCreations het volgende:
[..]
misschien is het wel haalbaar, ookal is het zwaar, maar ze zullen je bij het PO waarschijnlijk direct afkeuren omdat je door een, in hun ogen, gameverslaving een niveau ben gezakt terwijl je met een beetje doorzettingsvermogen en toewijding toch echt wel Havo had kunnen afronden.
Ohw... Jammerquote:Op donderdag 25 juni 2015 12:27 schreef dopfles1 het volgende:
Straaljager besturen in Battlefield is wel wat anders hoor
Zeer bedankt voor je replyquote:Op donderdag 25 juni 2015 14:05 schreef devlinmr het volgende:
Heb zelf jaaaaren geleden gesoliciteerd met een vergelijkbare achtergrond als jij. Eerst havo,1,2 toen mavo 3, 4 en weer naar havo.
Zwaarste onderdeel van de tests vond ik de psychologische test, daar faalde ik dan ook op net zoals de rest van de groep waarin ik zat.
IQ, en fysieke tests heb ik toen wel glansrijk doorstaan en ik denk dat het gamen je voor een deel van de fysieke tests zelfs zal helpen (hand oog coordinatie, fijne motoriek etc)
Kom je niet door de keuring, kun je altijd nog iets anders gaan doen. Als je wordt toegelaten, dan vermoed ik dat je het gewoon gaat halen als je je maar inzet.
Heb je wel de juiste profielvakken dan? Anders zal je die nog eerst moeten doen.quote:Op donderdag 25 juni 2015 14:52 schreef KoningWilly het volgende:
[..]
Zeer bedankt voor je reply![]()
Mag ik vragen wat je toen had gedaan ? Ging je met je havo diploma naar de sollicitatie, of ging je eerst nog een andere opleiding doen?
Sorry voor de vragen
Dat laatste weet ik.quote:Op donderdag 25 juni 2015 15:41 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Heb je wel de juiste profielvakken dan? Anders zal je die nog eerst moeten doen.
Daarnaast is het volgens mij nog altijd zo dat je alleen een voorkeur kunt uitspreken en zij bepalen of je in een straaljager of bijvoorbeeld apache komt.
nee.. Had me ingeschreven bij een HBO maar tegelijkertijd meteen na havo bij de luchtmacht gesolliciteerd. Was toen net 18 gewordenquote:Op donderdag 25 juni 2015 14:52 schreef KoningWilly het volgende:
[..]
Zeer bedankt voor je reply![]()
Mag ik vragen wat je toen had gedaan ? Ging je met je havo diploma naar de sollicitatie, of ging je eerst nog een andere opleiding doen?
Sorry voor de vragen
Noem eens een voorbeeldquote:Op donderdag 25 juni 2015 17:32 schreef forzzas het volgende:
koningwilly
Je wil piloot worden en 2e optie loadmaster.
Velen zijn geroepen maar weinigen zijn........
Dit zijn beide functies die Zeer gewild zijn en Zeer veel aanmeldingen en Zeer kleine kans op slagen waarbij je het meeste niet kan beïnvloeden.. Als je speciaal havo hiervoor gaat doen moet je wel een beter alternatief hebben....
Hmm owkeahjquote:Op donderdag 25 juni 2015 16:52 schreef devlinmr het volgende:
[..]
nee.. Had me ingeschreven bij een HBO maar tegelijkertijd meteen na havo bij de luchtmacht gesolliciteerd. Was toen net 18 geworden
Later trouwens onder de dienstplicht uitgekomen met "gewetensbezwaren"
Nee okéaj, maar, iets anders interesseert me niet echt... Die twee dingen zijn eigenlijk mijn enige opties tot nu toe. Of ik moet iets verder 'experimenteren' wat ik wel leuk vind, al zal dat tegenvallen.quote:Op donderdag 25 juni 2015 19:40 schreef RRuben het volgende:
[..]
dat moet je toch zelf bepalen? Wij kunnen niet een studie voor je uitkiezen
Veel open dagen bezoeken werkt goed.quote:Op donderdag 25 juni 2015 20:37 schreef KoningWilly het volgende:
[..]
Nee okéaj, maar, iets anders interesseert me niet echt... Die twee dingen zijn eigenlijk mijn enige opties tot nu toe. Of ik moet iets verder 'experimenteren' wat ik wel leuk vind, al zal dat tegenvallen.
Het enige probleem hiermee is, dat t altijd aan de andere kant van Nederland is. Behalve in 2016 want dan zijn de luchtmachtdagen in Leeuwarden.quote:Op donderdag 25 juni 2015 20:57 schreef RRuben het volgende:
[..]
Veel open dagen bezoeken werkt goed.
Het moet toch niet uit maken waar de open dag is? Zo groot is Nederland niet.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:39 schreef KoningWilly het volgende:
[..]
Het enige probleem hiermee is, dat t altijd aan de andere kant van Nederland is. Behalve in 2016 want dan zijn de luchtmachtdagen in Leeuwarden.
Of bedoel je andere open dagen?
gewoon opendagen van allerlei opleidingen, eerst in de buurt. En ook van die studiemarkten. Dan weet je een beetje welke kant je op wil en dan kan je verder kijken naar de locatie.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:39 schreef KoningWilly het volgende:
[..]
Het enige probleem hiermee is, dat t altijd aan de andere kant van Nederland is. Behalve in 2016 want dan zijn de luchtmachtdagen in Leeuwarden.
Of bedoel je andere open dagen?
Nee, maar als men je nodig heeft met werken kun je niet zo een twee drie ff naar Gilze Rijen toe met de bus.quote:Op donderdag 25 juni 2015 22:51 schreef Zuidplas het volgende:
[..]
Het moet toch niet uit maken waar de open dag is? Zo groot is Nederland niet.
Bedankt rubber ;dquote:Op donderdag 25 juni 2015 22:52 schreef RRuben het volgende:
[..]
gewoon opendagen van allerlei opleidingen, eerst in de buurt. En ook van die studiemarkten. Dan weet je een beetje welke kant je op wil en dan kan je verder kijken naar de locatie.
Als je in de buurt van Leeuwarden woont kan je ook naar groningen gaan toch? Redelijk dichtbij en ze hebben daar bijna alles wel. Ook een studiemarkt in martini plaza 2 keer per jaar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |