Dan betaal ik 500 euro voor een telefoon met daarbovenop nog een sim only.. Nee dankje, ben student.quote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:26 schreef jatochneetoch het volgende:
Je hoeft niet perse nog 2 jaar met je oude toestel. Je kunt ook kijken hoelang die het prima doet en daarna een nieuwe kopen, zonder abbo.
Dit dus, je raakt instant al je Apple vrienden kwijt als je niet de 5 hebt, de keuze is aan jouquote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:19 schreef borbit het volgende:
Nieuwe natuurlijk. Straks zien mensen je lopen met een verouderd model. Heb je geen vrienden meer. Komt erg pauperig over op toekomstige klanten/ werkgevers enzovoort. De keuze is eigenlijk 35 euro per maand of eenzaam aan de bedelstaf.
Dan kun je het juist lenen. En uiteindelijk ben je goedkoper uit.quote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:27 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Dan betaal ik 500 euro voor een telefoon met daarbovenop nog een sim only.. Nee dankje, ben student.
Als ik 22 euro in de maand spaar en daar bovenop nog 14,- voor een sim only betaal dan kom ik toch op hetzelfde maandbedrag uit?quote:Op zaterdag 20 juni 2015 02:20 schreef Feivel1 het volgende:
Sim only nemen en 22 euro in de maand zelf sparen voor een nieuwere iPhone ;-). Providers verdienen dik aan mensen met weinig geduld.
Paar maandjes wachten en een iPhone 6S bestellen ? Als je nu een 5S haalt zit je nog met ouwe meuk.quote:
Twee jaar lang 20 euro per maand meer voor je abonnement betalen is ook bijna 500 euro. In mijn geval was het zelfs goedkoper om het toestel zelf aan te schaffen.quote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:27 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Dan betaal ik 500 euro voor een telefoon met daarbovenop nog een sim only.. Nee dankje, ben student.
Waar is de middenweg van 1 jaar sim-only? Als je dan die 22 euro per maand opzij legt en daarna je iPhone verkoopt kun je na een jaar een toestel van ca. Eur 350,- kopen. Meer dan genoeg om een prima ding uit te zoeken.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 11:28 schreef pussywillow het volgende:
Volgens mij maakt het geen zak uit:
35-13=22 euro extra per maand t.o.v. SIM-only
22*24=528 over 2 jaar tijd
En dat is ongeveer de prijs van een nieuwe 5S nu. Het is dus gewoon een verkapte vorm van een telefoon op afbetaling kopenAls je een arme student bent en geen 500+ euro hebt liggen voor een nieuwe telefoon (maar wel 35 euro/maand kunt missen), tja, waarom niet. Ik kan me ook wel voorstellen dat je niet nog 2 jaar met een 4S wil lopen.
Precies. Zelfs de grootste pauper moet tegenwoordig een iPhone hebben.quote:Aan de andere kant, als je geen iPhone kunt betalen moet je er misschien ook geen willenVoor minder dan 200 euro heb je ook een prima Android- of Windows Phone-toestel.
juist daarom moet je een los toestel kopen, of gooi je graag geld over de balk?quote:Op vrijdag 19 juni 2015 23:27 schreef BredeBroeder het volgende:
[..]
Dan betaal ik 500 euro voor een telefoon met daarbovenop nog een sim only.. Nee dankje, ben student.
Soms kan een telefoon met abo over de looptijd goedkoper zijn dan een los toestel + sim-only.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 12:04 schreef mschol het volgende:
[..]
juist daarom moet je een los toestel kopen, of gooi je graag geld over de balk?
werkelijk nog nooit gezien, want dat zou betekenen dat je provider toelegt op het toestel, en dan moet je het toestel dus ook goedkoper kunnen krijgenquote:Op zaterdag 20 juni 2015 12:29 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Soms kan een telefoon met abo over de looptijd goedkoper zijn dan een los toestel + sim-only.
Heeft TS niet eens uitgerekend. Die kan alleen maar denken aan die 500 die hem dat out-of-pocket kost.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 12:29 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Soms kan een telefoon met abo over de looptijd goedkoper zijn dan een los toestel + sim-only.
toch is dat zo nu en dan wel zo. Kan ook makkelijk omdat je dan 2 producten afneemt ipv een van de twee.quote:Op zaterdag 20 juni 2015 12:36 schreef mschol het volgende:
[..]
werkelijk nog nooit gezien, want dat zou betekenen dat je provider toelegt op het toestel, en dan moet je het toestel dus ook goedkoper kunnen krijgen
Deze manquote:Op zaterdag 20 juni 2015 15:26 schreef BredeBroeder het volgende:
Het is goedkoper als ik de telefoon koop inclusief abonnement dan dat ik een los toestel koop, net uitgerekend.
Ik denk alleen wel dat ik nog voor een sim-only van 1 jaar ga zodat de prijzen volgend jaar weer iets lager zijn geworden, alleen daalt de waarde van mijn 4S dan ook automatisch.. lastig lastig.
Naja laat ook maar, 4S is zo te zien ook geen flikker meer waard![]()
zie ze voor rond de 80 op marktplaats staan..
Gedaald van 400,- naar 80,- in 2 jaar, en dan noemen ze die zooi waardevast
Benieuwd naar je berekening. Let je er wel even op of het toestel na 2 jaar ook echt van jou is en dat je niet in zo'n lease constructie bent gestapt?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |