Ik heb heel lang ontkend dat ik zo'n ding nodig heb, maar in mijn geval is dat wel het geval.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 09:50 schreef hoas het volgende:
haha, kunstgras een optie?
Maar ff serieus, het zijn beide ondingen vraag je af of je echt een kruiwagen nodig hebt.
Die hangt bij ons aan de muur in de garage. Werkt prima. Zijn gewoon standaard beugels in een U vorm.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 10:15 schreef theiz het volgende:
Ps: Heb nog zo'n onding: Een fietsdrager.
Ook zo'n apparaat waar je 1 of 2 keer per jaar niet zonder kan en dat de rest van het jaar in de weg staat/hangt. Ook bij het ontwerp niet nagedacht over opruimen.
Op het werk zeker wel!quote:Op zaterdag 6 juni 2015 09:50 schreef hoas het volgende:
haha, kunstgras een optie?
Maar ff serieus, het zijn beide ondingen vraag je af of je echt een kruiwagen nodig hebt.
Veel stadsbewoners met postzegeltuintjes hier zekerquote:Op zaterdag 6 juni 2015 11:44 schreef BaardaapAd het volgende:
inderdaad, wat moet je met een échte kruiwagen tenzij je een grote tuin met een composthoop hebt?
Wat dat betreft zijn wij Nederlanders achterlijk; iedereen z'n eigen grasmaaier en kruiwagen
Gouden tip: Verkoop het aan de buren.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 14:15 schreef Benoves het volgende:
Ik heb drie matadors en twee uitschuifladders, gekocht onder het mom van "oh niet duur kan wel handig zijn"Zijn gewoon ondingen en meer als ze ergens heen leggen of zetten kun je niet. Je kunt ze niet opvouwen tot een pakje boter en ze in de stelling zetten
Hmmm .... weet toch een flink aantal appartementen gebouwen in Duitsland die een 'wasruimte' hebben in de kelder met een of meerdere gemeenschappelijke wasmachines ....quote:Op zaterdag 6 juni 2015 12:55 schreef bluemoon23 het volgende:
En dat heeft niets met achterlijke NLers te maken hoor, Duitsers zie ik ook niet samen met 1 grasmaaier doen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |