Een wilde gok:quote:Op vrijdag 26 juni 2015 23:57 schreef domestic het volgende:
Gezocht voor mijn pa; klassiek stuk muziek ala Radetzky mars, waarschijnlijk van Strauss. Iemand een hint?
Gnossienne No1, van Erik Satie.quote:Op zondag 28 juni 2015 01:36 schreef vluggejapie99 het volgende:
http://www.npo.nl/ramses/04-06-2015/AT_2038339
Hoe heet het klassieke stuk vanaf 37:30?
quote:Op zaterdag 27 juni 2015 21:09 schreef Maakje het volgende:
Hallo,
Ik ben op zoek naar een dance liedje met alleen de text "round one/two/three... fight!" erin. Wordt vrij vaak op 538 party gedraaid.
Bedankt!
Mark
Tommy mc - dance all nightquote:Op dinsdag 30 juni 2015 17:01 schreef SeattleSonics het volgende:
http://download.omroep.nl(...)edj_201304272200.mp3
Nummer dat begint bij 2:35..
Mijn gedachte toen ik dit las "IK WEET 'M! IK WEET 'M!"quote:Op zondag 28 juni 2015 06:48 schreef Djini het volgende:
Mijn man en ik zitten hier ons hoofd te breken. Ik heb weinig info, maar hoop dat er bij iemand een lampje gaat branden.
Het betreft een nederlandstalig jongensbandje, begin jaren tachtig, zangertje blonde krullen en in de tekst zitten franse zinnen.
Mijn gedachte toen ik dit las: "Fuck, kan ik weer niemand helpenquote:Hahaha....laat maar: gevonden! Vreselijk liedje, maar we moesten het weten!
The shorts met comment ca va
Late reactie, maar dit was 'm, thanksquote:Op donderdag 25 juni 2015 02:41 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
[..]
Ik heb geen antwoord op de vraag, maar ik denk wel een linkje naar de juiste ad te hebben gevonden:
Edit: het antwoord staat gewoon in de credits onder de video, via een linkje:
"Koor (New Horizons) (extended)" van Dan10 & Kendra
https://pro.beatport.com/release/koor-new-horizons/1540282 (track 2)
http://www.dailymotion.co(...)ks-mr-loverman_musicquote:Op woensdag 1 juli 2015 23:01 schreef expiratorial het volgende:
Het weer is weer lekker heet en dat schreeuwt om zomermuziekjes. Er was een clip ergens tussen 1997 en 1999. Heel broeierig en in warme tinten, zonsondergang, met nogal sexy dansende mensen, donkere mensen, op een soort van reggae feest. Het was wat een slow dance nummer met reggae invloeden. Anyone?
Heb m alquote:Op woensdag 1 juli 2015 23:01 schreef expiratorial het volgende:
Het weer is weer lekker heet en dat schreeuwt om zomermuziekjes. Er was een clip ergens tussen 1997 en 1999. Heel broeierig en in warme tinten, zonsondergang, met nogal sexy dansende mensen, donkere mensen, op een soort van reggae feest. Het was wat een slow dance nummer met reggae invloeden. Anyone?
Yes! Dat is hem. Thanks a lotquote:
quote:Op donderdag 2 juli 2015 21:38 schreef vluggejapie99 het volgende:
Kent iemand de muziek die in dit filmpje te horen is?
First Callquote:Op vrijdag 3 juli 2015 21:59 schreef vluggejapie99 het volgende:
Weet iemand toevallig de naam van dit trompetdeuntje?
Bedanktquote:Op vrijdag 3 juli 2015 22:08 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
First Call
https://en.wikipedia.org/wiki/First_call
quote:Op zaterdag 4 juli 2015 17:55 schreef Discombobulate het volgende:
Ik zoek een nummer waarbij er, volgens mij in het refrein, 'Matildaaa' gezongen wordt. Een beetje een folk nummer, zang lijkt wel een beetje op dat van Neutral Milk Hotel.
Hij is lastig, die tune zit zo in m'n hoofd, maar verder weet ik de tekst ook niet.
quote:Op zaterdag 4 juli 2015 23:59 schreef Onufriev het volgende:
Ik zoek een nummer van Rowwen Heze, waarbij door de (achtergrond)zangeressen in gejodeld wordt, weet iemand welke?
Bedoel je misschien Ain't nobody?quote:Op zondag 5 juli 2015 22:04 schreef Loll het volgende:
Er is laatste tijd telkens een remix op de radio van een wat rustiger nummer die nu een dance achtig nummer zit verwerkt. Ik heb al een tijdje lopen zoeken maar kom er niet achter wat de titel van beide nummers isgehoord op slam, 538 of Q. Kan iemand mij helpen?
Hier is dit topic niet voor bedoeld.quote:Op maandag 6 juli 2015 12:43 schreef Duveke het volgende:
Hoi mensen, ik ben op zoek naar de Shaffy Cantate maar dan instrumentale versie (geluidsopname, karaokeversie oid). We maken er zelf een tekst op voor een bruiloftslied. Heeft iemand enig idee of deze bestaat?
Als jullie me kunnen helpen, graag! We willen het bruidspaar leuk gaan toezingen!
Sorry, ik heb hier niet zoveel ervaring mee. Heb je misschien een advies waar ik deze vraag dan wel kan posten?quote:Op maandag 6 juli 2015 13:30 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Hier is dit topic niet voor bedoeld.
Gewoon een nieuw topic openen in MUZ.quote:Op maandag 6 juli 2015 13:55 schreef Duveke het volgende:
[..]
Sorry, ik heb hier niet zoveel ervaring mee. Heb je misschien een advies waar ik deze vraag dan wel kan posten?
Via youtube kan ik 'm niet vinden
Is dat niet gewoon een 'filler' deuntje?quote:Op maandag 6 juli 2015 14:30 schreef joepp12 het volgende:
Hier ben ik al zo lang naar op zoek, bij de volgende link begint het deuntje ongeveer na 3 seconden.
http://www.3fm.nl/a/150732
Het intro deuntje aan het begin met de trompetten. Geen idee welk nummer het betreft.
Érg bekend bij Radio Tour de France-luisteraars.quote:Op maandag 6 juli 2015 14:30 schreef joepp12 het volgende:
Hier ben ik al zo lang naar op zoek, bij de volgende link begint het deuntje ongeveer na 3 seconden.
http://www.3fm.nl/a/150732
Het intro deuntje aan het begin met de trompetten. Geen idee welk nummer het betreft.
Super bedanktquote:Op maandag 6 juli 2015 14:34 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Érg bekend bij Radio Tour de France-luisteraars.
Evenals:
Alstuquote:
quote:Op maandag 6 juli 2015 23:42 schreef LangeJan het volgende:
Niet zozeer muziek, al maken ze daar in het filmpje wel een poging tot.
Het begint met een of andere fries in zijn huiskamer, beetje gek doen, brullen enzo en zijn vrienden slaan. Dan pakt ie volgens mij de brommer om iets stoms mee uit te halen. Vervolgens gaan ze reclames nadoen.
Iets uit de titel heet Televyzje en iets met suyet, sujet of suget of iets in die richting. Zou het graag nog eens willen zien
quote:Op donderdag 9 juli 2015 19:25 schreef Loekie1 het volgende:
Dag, ik zoek een liedje, het lijkt van The Nits, met in het refrein Jay, o jay (of zoiets).
Alstuquote:Op vrijdag 10 juli 2015 08:19 schreef Loekie1 het volgende:
Merci!!!
(Waarom komt er geen popup dat mijn bericht gequote is?? Ik zie dit toevallig!)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |