 
		 
			 
			
			
			1.05 voor de pc, en 1.04 voor ps4 zijn uit. Xbox volgt begin volgende week.quote:
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 5 juni 2015 18:48 schreef Luuksor het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Holyme op 05-06-2015 19:35:01 ]
 
			 
			
			
			PC is uit. 1.05 staat er inmiddels op bij mij.quote:
 
											 
			 
			
			
			Ok. Dan hoop ik dat ik eerder een tweede catapult vind dan die.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 18:47 schreef 2dope het volgende:
Yep, siege tower. Heb ik laatst ook ergens gewonnen. Niet echt bijzonder verder, 6 pts geloof ik
 
											 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 5 juni 2015 19:36 schreef Geralt het volgende:
[..]
PC is uit. 1.05 staat er inmiddels op bij mij.
Hele week liggen kutten met mn pc; nog niet goed, maar zodra hij aan staat werkt ie als een tierelier. Van het weekend ga ik flink los. Biertje, nootjes, Witcher hoppa

 .
.
											 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 5 juni 2015 19:07 schreef Jump het volgende:
[..]
1.05 voor de pc, en 1.04 voor ps4 zijn uit. Xbox volgt begin volgende week.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			De schelpen worden ook niet meer verkocht in Novigradquote:Op vrijdag 5 juni 2015 20:36 schreef 7nightwing7 het volgende:
Voor de mensen die de cow exploit deden, dit is heel effectief aangepakt door cdpr
 
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 5 juni 2015 20:36 schreef 7nightwing7 het volgende:
Voor de mensen die de cow exploit deden, dit is heel effectief aangepakt door cdpr
 
											 
			 
			
			
			Nee ik ook niet. Het zal wel aan mij liggen, maar volgens mij zijn ze zelfs nog kleiner gewordenquote:Op vrijdag 5 juni 2015 20:11 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ik merk geen verschil met de fonts, of is het een instelling die ik over het hoofd zie?
 
  
											 
			 
			
			
			Sowieso hoop ik dat ze het menu iets gaan verbeteren. Zeker als je veel items/recipes/craftdingen hebt wordt het ietwat onoverzichtelijk.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 20:49 schreef The_Substitute het volgende:
Je kunt dus nu een potion maken. Maar al wil je een andere potion maken/upgraden, moet je bovenstaande regels weer herhalen. Dit werkt voor geen meter. Vooral niet omdat je heel de tijd moet scrollen. Ze mogen dit weer snel terugdraaien naar meerdere alcohol/ingredients per keer.
 
											 
			 
			
			
			Dit komt neer op iets terugdraaien naar hoe het eerst was. Dat kunnen ze het best zelf doen.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 20:59 schreef ems. het volgende:
Sowieso hoop ik dat ze het menu iets gaan verbeteren. Zeker als je veel items/recipes/craftdingen hebt wordt het ietwat onoverzichtelijk.
Maar als ze dat niet doen zal er ongetwijfeld een mod voor komen op pc
 
											 
			 
			
			
			Jouw specifieke geval ja, ik had het meer over de algehele toegankelijkheid van het inventory menu. Dat kan gewoon beter/soepeler.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 21:05 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Dit komt neer op iets terugdraaien naar hoe het eerst was. Dat kunnen ze het best zelf doen.
 
			 
			
			
			Had er niet zo'n probleem mee, aangezien alles gesorteerd is op soort (oils - notes/books - decoctions - potions). En het is één scrollbeweging en je zit bij de potions. Niet echt onoverzichtelijk. Dus aparte tabs maken voor oils en potions zal volgens mij weinig tijd schelen wat betreft gebruik.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 21:12 schreef ems. het volgende:
Jouw specifieke geval ja, ik had het meer over de algehele toegankelijkheid van het inventory menu. Dat kan gewoon beter/soepeler.
 
			 
			
			
			Het zou worden groter gemaakt in deze update, maar ik weiger het te spelen op deze manier.. Had goede hoop maar blijkt nu dus dat het niet is aangepast..quote:Op vrijdag 5 juni 2015 20:59 schreef NothingHappened het volgende:
[..]
Nee ik ook niet. Het zal wel aan mij liggen, maar volgens mij zijn ze zelfs nog kleiner geworden
Ze hebben ook gelijk de muziek op hierarch square veranderd. Dat was niet om aan te horen (vond ik) en nu iets minder niet om aan te horen
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Dat had ik met een weerwolf in een sidequest, bijna dood -> cutscene -> ennn daarna regent ie constant zn health (en kon niet/nauwelijks zn health naar beneden krijgen daardoor zonder zelf gehit te worden)... Uiteindelijk heb ik het 12x overnieuw moeten doen (want ik wil wel bij mn dialoogkeuzes blijven, anders is het geen uitdaging hequote:Op vrijdag 5 juni 2015 21:58 schreef Rezania het volgende:
Net een gevecht gewonnen dat ik 6 keer overnieuw moest doen. Zo bevredigend.
 )
)
											 
			 
			
			
			Prima toch? Beter dan een game waar je simpel doorheen speelt imo, zo krijg je echt herinneringen over gevechten in het spelquote:Op vrijdag 5 juni 2015 22:05 schreef Scrummie het volgende:
Ik zat na try 15 bij m'n eerste weerwolf te juichen voor de TV.
 .
.
											 
			 
			
			
			Klopt, niks mis mee ook, maar tochquote:Op vrijdag 5 juni 2015 22:09 schreef VelitoX het volgende:
[..]
Prima toch? Beter dan een game waar je simpel doorheen speelt imo, zo krijg je echt herinneringen over gevechten in het spel.
 . Je hebt gelijk ook, want ik vergeet nooit meer dat ik als warrior in WoW de helm van de Valor set kreeg. Had toen iets van 60 Scholomance runs gedaan, letterlijk geschreeuwd van geluk toen. Oh waar is de tijd ...
. Je hebt gelijk ook, want ik vergeet nooit meer dat ik als warrior in WoW de helm van de Valor set kreeg. Had toen iets van 60 Scholomance runs gedaan, letterlijk geschreeuwd van geluk toen. Oh waar is de tijd ...
											 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 5 juni 2015 22:05 schreef Scrummie het volgende:
Ik zat na try 15 bij m'n eerste weerwolf te juichen voor de TV.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb die even laten liggen, en teruggekomen wanneer ik een beter zwaard en oils had.Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Jump daarentegen, is wáy minder braaf en lief dan hij lijkt
          «shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump
 
			 
			
			
			Speel bloodborne. Zit vol met dat soort momenten.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 22:11 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Klopt, niks mis mee ook, maar toch. Je hebt gelijk ook, want ik vergeet nooit meer dat ik als warrior in WoW de helm van de Valor set kreeg. Had toen iets van 60 Scholomance runs gedaan, letterlijk geschreeuwd van geluk toen. Oh waar is de tijd ...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Whut? Dat was toch gewoon by design? Dat zei zo'n dude van CDPR nog op hun forum. 6 level verschil = geen XP.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:46 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Oke, dat je geen xp kreeg voor grijze quests was dus ook een bug, nu is dat gefixed.
 
			 
			
			
			Link? Ik kreeg gewoon xp voor een grijze quest zojuist. 5xp voor een level 12 quest terwijl ik 18 ben.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:55 schreef 2dope het volgende:
[..]
Whut? Dat was toch gewoon by design? Dat zei zo'n dude van CDPR nog op hun forum. 6 level verschil = geen XP.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ff zoekenquote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:59 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Link? Ik kreeg gewoon xp voor een grijze quest zojuist. 5xp voor een level 12 quest terwijl ik 18 ben.
 
			 
			
			
			Kan de exacte post van Marcin niet meer terugvinden, maar er is (was) schijnbaar sowieso wat onduidelijkheid, zie deze thread.quote:Op vrijdag 5 juni 2015 23:59 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Link? Ik kreeg gewoon xp voor een grijze quest zojuist. 5xp voor een level 12 quest terwijl ik 18 ben.
quote:It has been confirmed that quests that are greyed out on the quest log(six levels below yours) do not give experience rewards.
However there is definetely a bug in the game. I just finished one quest that the recommended level was 16 at level 19 and didn't received any experience. I checked a youtube and someone on a similar level of mine received 500 experience(that's 1/3 of a next level).
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ach dat zie je overal... er wordt zo ongelofelijk veel gezeken tegenwoordig, niet normaal. De gamingcommunity is echt door en door verrot.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 01:00 schreef 2dope het volgende:
Vermoeiend trouwens, op dat forum lezen, met al die jankende kutkleuters die alleen de devs uitschelden over hoe kut en 'kapot' de game is.
 
											 
			 
			
			
			Haha ja had dat met de enhanced feline armor. Had echt ziets van, wtf is dit voor crafting material die ik niet heb? Oh wacht het is de 'basis' armorquote:Op zaterdag 6 juni 2015 01:06 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ach dat zie je overal... er wordt zo ongelofelijk veel gezeken tegenwoordig, niet normaal. De gamingcommunity is echt door en door verrot.
Note to self trouwens, nooit meer alvast een enhanced armorset aanmaken aangezien je je oude gear nodig hebt om dat te maken. Stond daar zojuist ineens nakend bij de armorman en toen kon ik voor een halve level weer een hele nieuwe set aanmaken
 
  
			 
			
			
			Ja ik had het dus ook, alleen dacht ik niet naquote:Op zaterdag 6 juni 2015 01:09 schreef 2dope het volgende:
[..]
Haha ja had dat met de enhanced feline armor. Had echt ziets van, wtf is dit voor crafting material die ik niet heb? Oh wacht het is de 'basis' armor
Heb de betreffende post (van CDPR-dude zelf) alsnog gevonden btw:
http://forums.cdprojektre(...)ewfull=1#post1709079

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Onzin. Het zijn altijd degenen met de grootste mond die het doen lijken alsof het een meerderheid is. De community gaat om miljoenen, waarvan 't grootste gedeelte gewoon geduldig is, of als er geen reactie of patch komt, simpelweg wat anders gaat doen.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 01:06 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Ach dat zie je overal... er wordt zo ongelofelijk veel gezeken tegenwoordig, niet normaal. De gamingcommunity is echt door en door verrot.
 
			 
			
			
			Dit ja. Boh wat irritant.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 03:07 schreef Geralt het volgende:
Is er al iets bekend over die "recap" filmpjes kunnen skippen?
De ene keer lukt dat wel en tog keer niet. Dat mogen ze van mij ook wel in een patch gooien. Je krijgt tig keer hetzelfde filmpje te zien '(
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nou oke, de zogenoemde 'zwijgende meerderheid' is wel tof. Het zichbare gedeelte van de gamingcommunity is kanker.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 07:57 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Onzin. Het zijn altijd degenen met de grootste mond die het doen lijken alsof het een meerderheid is. De community gaat om miljoenen, waarvan 't grootste gedeelte gewoon geduldig is, of als er geen reactie of patch komt, simpelweg wat anders gaat doen.
 
			 
			
			
			Het spel is aan het laden dan hè, je kunt het filmpje skippen zodra het laden klaar is. Moet wel zeggen dat ik het enigzins onlogisch vind, als ik van Skellige naar Velen reis krijg ik een oude recap te zien. Recap enkel als je je save laadt is logischer imo.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 03:07 schreef Geralt het volgende:
Is er al iets bekend over die "recap" filmpjes kunnen skippen?
De ene keer lukt dat wel en tog keer niet. Dat mogen ze van mij ook wel in een patch gooien. Je krijgt tig keer hetzelfde filmpje te zien '(
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nekkers. Wherewolfs. Gryphins ook dacht ik. En die smerige schorpioendingen.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 10:29 schreef Rezania het volgende:
Waar kan je trouwens red mutagens vinden? Heb alleen maar groene en blauwe terwijl ik al mijn skillpoints in de rooie tree heb gestopt.
 
			 
			
			
			Ik heb het op een SSD staan, normale laadschermen zijn niet langer dan 5 sec. Filmpjes die soms een halve minuut duren kan ik niet skippen.quote:Op zaterdag 6 juni 2015 09:50 schreef Rezania het volgende:
[..]
Het spel is aan het laden dan hè, je kunt het filmpje skippen zodra het laden klaar is. Moet wel zeggen dat ik het enigzins onlogisch vind, als ik van Skellige naar Velen reis krijg ik een oude recap te zien. Recap enkel als je je save laadt is logischer imo.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |