abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_152831502
quote:
1s.gif Op donderdag 21 mei 2015 19:51 schreef ..-._---_-.- het volgende:

[..]

Jouw vraag hierboven en mijn antwoord hier onder:

Ik kom al vele jaren in Zweden en het antwoord is volmondig: nee, het beeld dat vaak geschetst wordt is onwaar.
Zonder sarcasme, bedankt voor je bijdrage! :)

De antwoorden in dit topic zijn niet echt eenduidig helaas, het is moeilijk om een objectief beeld te krijgen.
pi_152836579
Ik ben vorig jaar een week in Sarek geweest. De hele week lang geen buitenlander gezien (behalve wanneer ik in de spiegel zou kijken, maar die had ik niet bij me).

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Representant van het failliet van de westerse liberale maatschappij
  donderdag 21 mei 2015 @ 21:51:57 #53
442834 Uitgebloed
Geen rood kruis meer..
pi_152837270
quote:
0s.gif Op donderdag 21 mei 2015 05:52 schreef Trebo het volgende:

[..]

Voorzichtig met je woorden. De racisme kaart wordt zo weer tevoorschijn gehaald/
Schaam je je ervoor racist te zijn? Ik niet.
Ik ben racist, want ik heb een teringhekel aan tuig. En ook als dat om onaangepast tuig gaat met een achterlijk geloof of een andere huidskleur. Reden genoeg voor het labeltje racist..

Maar ja, tegenwoordig ben je al racist als je vind dathet hulpje van sinterklaas zwart hoort te blijven.
Ook hoi!
pi_152839036
Nee je bent al racist wanneer je een Nederlander bent.
Dat mag niet. Want dan heb je automatisch "voordelen".
Als je KK Kaaskop wordt genoemd, is diegene die dat roept geen racist, maar dat ben je zelf.
Dat lok je dan uit.

:')
pi_152844192
Ja ik denk dat het wel meevalt. Maar ik zie hier toch weer een paar racistische videos staan. Maar ja weet je wat het is; als ik in somalië leefde en me halve familie was al doodgemaakt en ik had geen garantie voor de toekomst zou ik ook naar europa vluchten. Zoals het hier wordt neergezet is het een plaag van parasieten die ons willen uitmelken. Ik zeg niet dat we maar iedereen moeten toelaten en dat er geen probleem is nu met immigranten, maar van wat ik hier even kort heb gezien walg ik toch wel. Dat eerste filmpje van de enchanter ofzo zag ik.
Broederliefde.
pi_152844751
quote:
0s.gif Op donderdag 21 mei 2015 22:21 schreef Pap89 het volgende:
Nee je bent al racist wanneer je een Nederlander bent.
Dat mag niet. Want dan heb je automatisch "voordelen".
tokkie.
pi_152850025
Het is lastig hier een goed beeld te krijgen, het internet (alsmede dit topic) wordt constant overspoeld met subjectiviteit en politiek, voordat er een helder beeld is gevormd wat betreft de vraag in dit topic.

Ik ben er zelf maar één keer geweest, maar heb wel door het land gereisd. Zo ver ik kon zien, was het niet heel veel anders dan in Nederland. Ik sliep in de wat betere buurten, en daar was het steeds gewoon een ouderwets gezellig Arische enclave. In wat kutwijken hier en daar is het beeld inderdaad anders. Het gebruik aan integratie is soms zorgelijk. Maar ik had nou niet bepaald het idee dat dat veel meer was dan hier in Nederland of Duitsland, bijvoorbeeld. Het deed mij een beetje denken aan Nederland in de jaren '90, zoals Zweden reageren. Iedereen is welkom, maar het woord 'welkom' is aan herdefiniëring toe.

Ik schrik wel een beetje van sommige reacties hier, het lijkt steeds alsof mensen niet beseffen waarom mensen vluchten naar Europa.
-nee-
pi_152850231
Zweedse meisjes die dieper bukken *O*
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')