SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh wist ik niet. Bij GTA Online bijvoorbeeld kan je ook oude xbox savegame importeren naar de ps4.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 17:36 schreef Disker91 het volgende:
[..]
Was toch allang bekendZeker op de PS$ aangezien daar geen oude games op uit kwamen.
Dit was wel het enige waar ik me aan zat te irriterenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 17:16 schreef Disker91 het volgende:
Tevens hebben ze die bomen nog niet gefixt, lijkt wel windkracht 20 de hele dag daar
Ik hoop dat ze de radius dat het kan iets groter makenquote:Op dinsdag 19 mei 2015 17:44 schreef Jungle_Jim het volgende:
Je moet precies op de juiste plek staan om dingen te pakken of om op je paard te springen. En als je de camera draait gaat dat niet soepel.
Beetje RDRquote:Op dinsdag 19 mei 2015 17:51 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Wel echt superchill dat je paard gewoon de weg volgt zonder dat je hoeft te sturen.
vind juist helemaal van niet, misschien qua grootte. De combat is tot nu toe ook een beetje saai.quote:
voor mij is het ook RDR tot dat uitkomt. Heb al wat gameplay gekeken en het ziet er superchill uit ondanks dat de graphics niet top notch zijn is het design heel goed.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 17:52 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Beetje RDR
Moet zeggen op de PC is het net iets mooier met het licht enz maar voor de rest speelt het precies hetzelfde
wel paypal hoorquote:Op dinsdag 19 mei 2015 18:40 schreef n8n het volgende:
Godver wat is de PS Store kut, zo omslachtig om te betalen, en nee geen CC of PayPal maar dat weerhoudt vrijwel geen enkel ander platform om iets fucking aan te kunnen schaffen.
maar ik niet, heb nu 50 euro met iDEAL overgemaakt (volgende mogelijk was 150 euroquote:
Ik vind de graphics meer dan prima.quote:Op dinsdag 19 mei 2015 17:44 schreef Jungle_Jim het volgende:
Je moet precies op de juiste plek staan om dingen te pakken of om op je paard te springen. En als je de camera draait gaat dat niet soepel.
En grafisch is het niet veel bijzonders idd, maanlicht lijkt op een soort verf![]()
Toch begint ie nu wel wat leuker te worden.
prima idd, dacht dat het prachtig zou zijnquote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:01 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik vind de graphics meer dan prima.
Potato potatoquote:Op dinsdag 19 mei 2015 19:04 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
prima idd, dacht dat het prachtig zou zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |