 
		 
			 
			
			
			http://www.nu.nl/buitenla(...)genboten-europa.htmlquote:Islamitische Staat (IS) smokkelt militanten naar Europa op vluchtelingenbootjes.
Dat heeft een Libische veiligheidsadviseur gezegd in een interview met de BBC.
Mensensmokkelaars verstoppen de IS-vechters op de bootjes waarmee telkens honderden vluchtelingen over de Middellandse Zee Europa proberen te bereiken.
De jihadisten, die doen alsof ze bootvluchteling zijn, zitten wel apart van de migranten, maar eenmaal van zee gered en naar Europa gebracht "hebben Europese politieagenten geen idee wie er een IS-strijder is en wie een normale vluchteling". Volgens de veiligheidsadviseur willen de strijders aanslagen plegen in Europa.
Hij baseert dit op verhalen die hij heeft gehoord van booteigenaren uit gebieden in Noord-Afrika waar IS het voor het zeggen heeft, zoals in delen van Libië. Veel vluchtelingen nemen de boot vanuit dat land.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik vraag me toch af hoe ze dat doen, dat apart zitten.quote:De jihadisten, die doen alsof ze bootvluchteling zijn, zitten wel apart van de migranten
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Dat deel is onzin inderdaad. En dat maakt het hele verhaal onbetrouwbaar. Verder zijn er veel makkelijkere wegen om de EU binnen te komen voor die IS-aapjes.quote:Op zondag 17 mei 2015 08:27 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Ik vraag me toch af hoe ze dat doen, dat apart zitten.
[ afbeelding ]
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 Heus niet elk persoon wordt automatisch aangehouden bij paspoort controle. Zeker niet als ze eerst naar een wat stabieler afrikaans land vliegen, dan naar Dubai oid, en dan naar Europa.
 Heus niet elk persoon wordt automatisch aangehouden bij paspoort controle. Zeker niet als ze eerst naar een wat stabieler afrikaans land vliegen, dan naar Dubai oid, en dan naar Europa.
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |