abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_152665901
Mijn vriend en ik hebben momenteel twee jaar een relatie. Het afgelopen half jaar gaat het minder goed tussen ons. Hij is steeds vaker chagrijnig als we samen zijn. Hij stoort zich al snel aan mijn gedrag, maar het gaat om gedrag waar ik voor mijn gevoel weinig aan kan veranderen.

Het gaat om hele kleine zaken, o.a. dat ik soms verlegen kan zijn in grote groepen. Mijn vriend is heel sociaal en een gangmaker. Ik ben ook sociaal, maar ik ben niet zo spontaan dat ik in grote groepen heel aanwezig ben en de juiste dingen weet te zeggen. Hij is dat juist wel, terwijl ik meer op de achtergrond ben. Ik probeer hieraan te werken door in grote groepen ook leuk mee te doen, maar het voelt voor mij heel geforceerd om te doen alsof ik spontaan ben.

Een tweede irritatiefactor is dat ik, volgens hem, teveel samen wil zijn. We zien elkaar niet heel erg vaak omdat we het allebei druk hebben. En als we elkaar zien, wil ik graag gezellig samen zijn. En daarmee bedoel ik dat we samen gaan eten of een film gaan kijken of iets soortgelijks. Hij wil juist graag samen naar een feestje of iets doen met andere mensen, terwijl ik het fijner vind om echt samen te zijn. Ik doe al genoeg buiten de deur zonder mijn vriend, maar hij wil altijd van alles doen en kan niet stil zitten.

Ik weet dat ik niet perfect ben en dat ik mijn onzekere momenten heb, maar ik krijg steeds meer het gevoel dat mijn vriend niet verder met mij wil. Hij wil steeds minder vaak samen zijn, hij stoort zich aan gedrag waar ik niet heel veel aan kan doen, hij wordt steeds afstandelijker en ik moet soms moeite doen om een beetje aandacht van hem te krijgen.

De afgelopen week hebben we elkaar amper gezien. Gisteravond hadden we afgesproken om een avond samen te zijn. Ik heb voor ons gekookt, maar hij kwam niet op het afgesproken tijdstip omdat hij plotseling wat ging drinken met collega’s. Ik vond dat al vervelend omdat we een afspraak hadden, maar ik snap dat zoiets kan gebeuren. Hij zei over een uur bij mij te zijn, maar daarna was hij plotseling onbereikbaar en hij kwam uiteindelijk pas rond middernacht in mijn bed kruipen.

Door dit soort gebeurtenissen krijg ik steeds sterker het gevoel dat hij niet verder wil. Vanochtend heeft hij zijn excuses aangeboden en daarna wilde hij meteen intiem zijn, terwijl ik juist wilde praten over de situatie. Ik heb hier een vervelend gevoel aan overgehouden. Het is alsof hij klaar met mij is en alsof hij niet eerlijk tegen mij is. Ik was vanochtend zo teleurgesteld in de hele situatie dat ik aan hem heb gevraagd of hij weg wil gaan. Ik had gehoopt dat hij wilde blijven, maar hij is gegaan.

Hij heeft de hele dag niets van zich laten horen. Ik heb hem gebeld, maar hij nam niet op. Op whatsapp is hij al vanaf 14.00 niet meer online geweest. Ik heb geen idee waar hij is en ik wil hem graag spreken om zekerheid te krijgen, maar hij lijkt van de aardbodem verdwenen vandaag. Ik begrijp er niets meer van.

Ik kom allang op het forum, ik weet hoe fijn de reacties soms kunnen zijn, dus wat moet ik hiermee? Moet ik nog eens iets van mij laten horen of moet ik wachten op een reactie van hem?
pi_152666051
Hij is op je uitgekeken.
  zondag 17 mei 2015 @ 00:12:29 #3
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_152666216
Jullie moeten maar eens een serieus gesprek gaan voeren.
The love you take is equal to the love you make.
  zondag 17 mei 2015 @ 00:16:42 #4
179002 GwaiLow
Malo accepto stultus sapit
pi_152666362
Wat een lul. Je hebt met hem een afspraak en gaat lekker voor hem koken, en hij komt gewoon niet opdagen. Dat is echt een hele trieste actie. Ik had er niet raar van opgekeken als jij HEM niet meer zou willen ipv andersom.

Verder lijkt het erop alsof jullie gewoon niet bij elkaar passen. In het ene geval wil jij iets heel anders dan hij, want hij wilt samen dingen doen, maar ook met anderen erbij, en jij wilt gewoon lekker echt samen dingen doen.

En in het andere geval wil hij blijkbaar een vriendin hebben die net zo'n gangmaker is als hij. Maar jij moet gewoon lekker jezelf blijven hoor. Trek je er niets van aan. Iedereen is anders, en ik denk dat de meeste mensen het op de achtergrond zijn in grote groepen wel herkennen. Niks mis mee :).

Kortom, het is heel jammer, maar ik denk dat jullie niet goed genoeg bij elkaar passen. Het is even een tijdje pijnlijk, maar daar kom je echt wel overheen.
pi_152666670
Ik vind ook dat we een serieus gesprek moeten voeren. Eerlijke communicatie tussen ons is verdwenen. Ik kon eerst altijd alles tegen hem zeggen, nu heb ik het gevoel dat ik hem met alles waar ik mee zit verder van mij afschuif als ik dat aangeef.

GwaiLow, ik heb soms ook het idee dat we niet goed bij elkaar passen. Maar dan is er ook weer de gedachte dat we hieraan kunnen werken. Ik wil er alles aan doen om het te laten slagen tussen ons, maar als het alleen maar van mijn kant komt dan wordt het moeilijk.
  zondag 17 mei 2015 @ 00:30:56 #6
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_152666805
quote:
0s.gif Op zondag 17 mei 2015 00:27 schreef Anonieeem het volgende:
Ik vind ook dat we een serieus gesprek moeten voeren. Eerlijke communicatie tussen ons is verdwenen. Ik kon eerst altijd alles tegen hem zeggen, nu heb ik het gevoel dat ik hem met alles waar ik mee zit verder van mij afschuif als ik dat aangeef.

GwaiLow, ik heb soms ook het idee dat we niet goed bij elkaar passen. Maar dan is er ook weer de gedachte dat we hieraan kunnen werken. Ik wil er alles aan doen om het te laten slagen tussen ons, maar als het alleen maar van mijn kant komt dan wordt het moeilijk.
Dat 'ik wil er alles aan doen' klinkt mij te veel als 'ik wil me wel aanpassen als ik daarmee de relatie maar in stand houd'. Bedenk eens goed of deze relatie niet te veel ten koste gaat van jouzelf. Ik krijg de indruk dat jullie niet goed bij elkaar passen.
The love you take is equal to the love you make.
pi_152667023
klinkt als einde verhaal. wat een eikel die gozer zeg :') zoek iemand die A) geen lul is en B) beter bij je past. Wat een waardeloze gozer.

Ik zou niet wachten op een reactie van hem, ik zou het gewoon uitmaken, hij is overduidelijk nog niet klaar voor een serieuze relatie waarin volwassen communicatie plaatsvindt
pi_152667061
Niks van je laten horen.
  zondag 17 mei 2015 @ 00:43:30 #9
179002 GwaiLow
Malo accepto stultus sapit
pi_152667071
Je kan er best eens echt een goed gesprek over proberen te voeren met hem, maar als ik dit zo lees betwijfel ik of dat werkt.

Sterkte ermee!
pi_152667132
quote:
0s.gif Op zondag 17 mei 2015 00:27 schreef Anonieeem het volgende:
Maar dan is er ook weer de gedachte dat we hieraan kunnen werken. Ik wil er alles aan doen om het te laten slagen tussen ons, maar als het alleen maar van mijn kant komt dan wordt het moeilijk.
Aan hoe je bent kun je minder goed werken dan aan hoe je doet. Het probleem in jullie relatie ligt echter niet alleen aan hoe jij doet. Dan kun jij er heel hard aan gaan werken, maar hij lijkt je niet te begrijpen. Misschien ligt dat aan de communicatie onderling, misschien verschillen jullie echt te erg. In ieder geval tijd om nog eens een goed gesprek te gaan voeren. Probeer zo concreet mogelijk te bespreken wat jullie in de relatie willen en van elkaar verwachten, zonder verwijten te maken, en maak dan duidelijke afspraken over hoe jullie dat gaan proberen in te vullen. Dan kun je aan beide kanten wat beter kijken of er aan gewerkt wordt en of het wat gewenst effect heeft.

Let wel goed op je grenzen, want als je geforceerd anders dan je bent voor moeten doen om je vent te plezieren is meestal niet echt een duurzame basis. Zeker niet als jij voor je gevoel de enige van de twee bent die er zo hard voor moet werken en dat ga je hem en jezelf straks kwalijk nemen ben ik bang. Beter ga je dan single aan je zelfvertrouwen werken en over een tijdje je energie besteden aan iemand die je leuk vindt zoals je bent en voor wie je niet sociale kunstjes op feestjes hoeft te doen en ook gewoon knus met je op de bank wil hangen op z'n tijd.
pi_152667136
Ik wil mijn gedrag aanpassen, want ik heb natuurlijk ook minder mooie kanten. Maar dat is toch niet perse verkeerd om te doen als je een relatie goed wil houden? Ik hoop alleen dat hij ook zijn best wil en gaat doen, want anders heeft het geen zin. Op dit moment ben ik bang dat het inderdaad einde verhaal gaat zijn tussen ons, terwijl ik een toekomst tussen ons zie als we gaan werken aan de relatie.
  zondag 17 mei 2015 @ 00:48:14 #12
63594 Lienekien
Sunshower kisses...
pi_152667165
quote:
0s.gif Op zondag 17 mei 2015 00:46 schreef Anonieeem het volgende:
Ik wil mijn gedrag aanpassen, want ik heb natuurlijk ook minder mooie kanten. Maar dat is toch niet perse verkeerd om te doen als je een relatie goed wil houden? Ik hoop alleen dat hij ook zijn best wil en gaat doen, want anders heeft het geen zin. Op dit moment ben ik bang dat het inderdaad einde verhaal gaat zijn tussen ons, terwijl ik een toekomst tussen ons zie als we gaan werken aan de relatie.
Dat jij je liever op de achtergrond houdt, dat noem jij een minder mooie kant?! Waarom bepaalt hij wat daarbij de norm is?
The love you take is equal to the love you make.
pi_152667465
Het is verstandiger om niks meer van me te laten horen, dus ik ga inderdaad helemaal niets meer sturen. Ik weet ook dat hij nog wel contact gaat opnemen, maar ik vind het jammer dat het op deze manier gaat. Ik had het liever vandaag willen uitpraten, want nu zit ik in onzekerheid en met heel veel vragen. Ik ben gewoon zo bang dat hij mij helemaal niet meer leuk vindt. Maar ik heb hier zelf ook een aandeel in gehad omdat ik hem heb weggestuurd. Ik probeer op mijn grenzen te letten, maar het is soms moeilijk om te kijken waar mijn grenzen liggen. Ik ben verliefd op hem en dan accepteer ik heel erg veel van iemand. En dan denk je als buitenstaander dat het beter is om een relatie te verbreken, maar als je zo intens gek op iemand bent dan wil je iemand niet kwijt.
pi_152667533
quote:
0s.gif Op zondag 17 mei 2015 01:06 schreef Anonieeem het volgende:
Ik probeer op mijn grenzen te letten, maar het is soms moeilijk om te kijken waar mijn grenzen liggen. Ik ben verliefd op hem en dan accepteer ik heel erg veel van iemand. En dan denk je als buitenstaander dat het beter is om een relatie te verbreken, maar als je zo intens gek op iemand bent dan wil je iemand niet kwijt.
Wil je jezelf kwijt om hem te behouden dan?

Ben je wel klaar voor een serieuze relatie als je a. onzeker bent en bevestiging nodig hebt en b. je grenzen niet goed kan bewaken?
Verliefdheid duurt geen 2 jaar, dan zou je in de volgende fase moeten zitten in het houden van. Ik vind het dan ook een beetje een raar excuus en dat is niet omdat ik niet begrijp dat je veel van hem houdt en de relatie door wil zetten.
Maar vertel eens, die toekomst die jij voor je ziet, hoe ziet die eruit? Denk je dat je vriend gewoon nog even zijn wilde haren kwijt moet voor hij bij jou op de bank wil hangen of..?
pi_152667701
Misschien claim je hem teveel.
pi_152669381
Ik zou de eer aan mezelf houden. Zo mag je je niet laten behandelen, ook niet als je verliefd bent.
Wat een eikel!
Hij gebruikt je gewoon als voetveeg, echt misselijk.
pi_152669455
quote:
0s.gif Op zondag 17 mei 2015 01:06 schreef Anonieeem het volgende:
Maar ik heb hier zelf ook een aandeel in gehad omdat ik hem heb weggestuurd.
Je had de deur op het nachtslot moeten zetten zodat hij na het verpieterde eten niet eens binnen kon komen. Hij heeft hier een heel groot aandeel in je zet jezelf wel erg als hoofdverantwoordelijke neer op deze manier.
pi_152669462
Er is niks aan de hand, je vriend is een man en jij bent een vrouw.

Mannen zijn gewoon zo.

Geen probleem.
pi_152669672
quote:
0s.gif Op zondag 17 mei 2015 01:06 schreef Anonieeem het volgende:
Het is verstandiger om niks meer van me te laten horen, dus ik ga inderdaad helemaal niets meer sturen. Ik weet ook dat hij nog wel contact gaat opnemen, maar ik vind het jammer dat het op deze manier gaat. Ik had het liever vandaag willen uitpraten, want nu zit ik in onzekerheid en met heel veel vragen. Ik ben gewoon zo bang dat hij mij helemaal niet meer leuk vindt. Maar ik heb hier zelf ook een aandeel in gehad omdat ik hem heb weggestuurd. Ik probeer op mijn grenzen te letten, maar het is soms moeilijk om te kijken waar mijn grenzen liggen. Ik ben verliefd op hem en dan accepteer ik heel erg veel van iemand. En dan denk je als buitenstaander dat het beter is om een relatie te verbreken, maar als je zo intens gek op iemand bent dan wil je iemand niet kwijt.
Ik snap je helemaal, het zit je dwars en je wil het uit je systeem hebben. Maar tegelijkertijd denk ik dat je toch geen antwoorden gaat krijgen, wanneer je contact met hem op neemt. Hij zal denk ik ook niet beseffen dat je hier zo mee zit, leer mij mannen kennen.. Mannen denken anders dan vrouwen.

Is hij het echt waard om jezelf dan maar uit het oog te verliezen? Geen enkele man is dat waard, en ik denk niet dat je dat vol houdt. Je bent wie je bent, en hij zou van je moeten houden om wie je bent, niet om wie hij wil dat je bent.
Hij behandeld je niet respectvol, dat moet je in gaan zien. En ik vermoed dat wanneer je hem dat verteld, je grenzen duidelijk aan geeft, hij geeneens moeite meer doet voor je.

Je verdient beter, TS.
  zondag 17 mei 2015 @ 10:03:37 #20
355592 Djurres
Knowledge, Fuck it.
pi_152670256
quote:
0s.gif Op zondag 17 mei 2015 01:06 schreef Anonieeem het volgende:
Het is verstandiger om niks meer van me te laten horen, dus ik ga inderdaad helemaal niets meer sturen. Ik weet ook dat hij nog wel contact gaat opnemen, maar ik vind het jammer dat het op deze manier gaat. Ik had het liever vandaag willen uitpraten, want nu zit ik in onzekerheid en met heel veel vragen. Ik ben gewoon zo bang dat hij mij helemaal niet meer leuk vindt. Maar ik heb hier zelf ook een aandeel in gehad omdat ik hem heb weggestuurd. Ik probeer op mijn grenzen te letten, maar het is soms moeilijk om te kijken waar mijn grenzen liggen. Ik ben verliefd op hem en dan accepteer ik heel erg veel van iemand. En dan denk je als buitenstaander dat het beter is om een relatie te verbreken, maar als je zo intens gek op iemand bent dan wil je iemand niet kwijt.
Laat mij je een ding leren.

Liefde maakt blind, en sorry, excuus, helaas, dit gebeurt nu ook.

Laat je alsjeblieft niet aan het lijntje houden. Knoop een gesprek met hem aan en stel hem gewoon voor een ultimatum. Mijn ex is 2x vreemd gegaan, ik was ook intens gek op haar en wilde dr ook niet kwijt, en ik hield ook echt heel veel van haar, maar als het 1x lukt, lukt het de volgende keer weer en blijven ze er mee weg komen. Het gaat van kwaad tot erger.

NU kan je er nog wat aan doen door te praten. Doe je dit niet, dan gaat het echt alleen maar slechter worden, Zelf heeft ie waarschijnlijk niet eens door waar die mee bezig is, en als ie met een maand of 2 nogsteeds niet weet waar die mee bezig is zou ik echt eens achter mn oren gaan krabben of je dit daadwerkelijk wel wilt.

Stel grenzen voor jezelf, verleg ze niet omdat je van iemand houdt. Geef hem een kans om zichzelf te bewijzen dat hij het wel kan, en pakt ie die niet, dan zou ik voor jezelf actie ondernemen, hoe moeilijk dat ook is!

Sterkte.
Tadumtiedum.
  zondag 17 mei 2015 @ 10:08:43 #21
277627 Seven.
We are Borg.
pi_152670309
quote:
1s.gif Op zondag 17 mei 2015 01:23 schreef quirina het volgende:
Misschien claim je hem teveel.
Ja en niks laten horen! Lekker volwassen.

Heb je de OP gelezen? TS geeft heel duidelijk aan haar vriend weinig te zien omdat ze beiden druk zijn met van alles en nog wat.
Resistance is futile.
  zondag 17 mei 2015 @ 10:10:01 #22
277627 Seven.
We are Borg.
pi_152670327
quote:
0s.gif Op zondag 17 mei 2015 08:22 schreef arjan1112 het volgende:
Er is niks aan de hand, je vriend is een man en jij bent een vrouw.

Mannen zijn gewoon zo.

Geen probleem.
Als de mijne zou volharden in zulk gedrag, dan kon hij lekker in zijn eentje of iemand anders zijn man zijn.
Resistance is futile.
  zondag 17 mei 2015 @ 10:16:50 #23
277627 Seven.
We are Borg.
pi_152670430
quote:
0s.gif Op zondag 17 mei 2015 01:06 schreef Anonieeem het volgende:
Het is verstandiger om niks meer van me te laten horen, dus ik ga inderdaad helemaal niets meer sturen. Ik weet ook dat hij nog wel contact gaat opnemen, maar ik vind het jammer dat het op deze manier gaat. Ik had het liever vandaag willen uitpraten, want nu zit ik in onzekerheid en met heel veel vragen. Ik ben gewoon zo bang dat hij mij helemaal niet meer leuk vindt. Maar ik heb hier zelf ook een aandeel in gehad omdat ik hem heb weggestuurd. Ik probeer op mijn grenzen te letten, maar het is soms moeilijk om te kijken waar mijn grenzen liggen. Ik ben verliefd op hem en dan accepteer ik heel erg veel van iemand. En dan denk je als buitenstaander dat het beter is om een relatie te verbreken, maar als je zo intens gek op iemand bent dan wil je iemand niet kwijt.
Een ding waar jij blijkbaar heel slecht in bent is je grenzen aangeven. En ik kan je nu al beloven dat dit niet *poef* ineens beter wordt zolang jij hem over je heen laat walsen.

In deze gevallen had je je grenzen aan kunnen geven:
Je had nadat je eten verpieterde kunnen zeggen/sturen dat je er niet blij mee was.
Je had ervoor kunnen kiezen om hem niet meer binnen te laten om middernacht.
Je had het om middernacht direct uit kunnen praten.
Je had hem af kunnen wijzen voor seks om het uit te praten want nu heeft hij je lekker geneukt en daarna is hij hem gauw gesmeerd.
Resistance is futile.
pi_152670628
Hij vindt je waarschijnlijk niet echt interessant meer. Ironisch genoeg zou jouw gebrek aan persoonlijkheid daar wel eens mee te maken kunnen hebben.

In een relatie is niks zo hinderlijk als een vrouw die niet zelfverzekerd genoeg is om haar grenzen aan te geven en te bewaken.
Charity is injurious unless it helps the recipient to become independent of it.
Socialisten vechten allang niet meer tegen het kapitalisme maar tegen de realiteit.
pi_152670690
quote:
0s.gif Op zondag 17 mei 2015 00:16 schreef GwaiLow het volgende:
Wat een lul. Je hebt met hem een afspraak en gaat lekker voor hem koken, en hij komt gewoon niet opdagen. Dat is echt een hele trieste actie. Ik had er niet raar van opgekeken als jij HEM niet meer zou willen ipv andersom.

Verder lijkt het erop alsof jullie gewoon niet bij elkaar passen. In het ene geval wil jij iets heel anders dan hij, want hij wilt samen dingen doen, maar ook met anderen erbij, en jij wilt gewoon lekker echt samen dingen doen.

En in het andere geval wil hij blijkbaar een vriendin hebben die net zo'n gangmaker is als hij. Maar jij moet gewoon lekker jezelf blijven hoor. Trek je er niets van aan. Iedereen is anders, en ik denk dat de meeste mensen het op de achtergrond zijn in grote groepen wel herkennen. Niks mis mee :).

Kortom, het is heel jammer, maar ik denk dat jullie niet goed genoeg bij elkaar passen. Het is even een tijdje pijnlijk, maar daar kom je echt wel overheen.
Dit. En natuurlijk is een relatie ook werken, geven en nemen, maar als je al zo vroeg in de relatie er keihard aan moet gaan werken.... Nee, het klinkt alsof je beter af bent met iemand anders.
Ja doei.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')