Die van mij ook eerlijk gezegd, een IKEA (Whirlpool) vaatwasser in een zelfbouw keuken. Stelpootjes onder de vaatwasser waren net iets te kort, de bovenkant van mijn werkblad is dan ook 98 cm.quote:Op woensdag 13 mei 2015 18:52 schreef Saisai het volgende:
[..]
dan zet je dr toch een houtje onder? mijn vaatwasser staat ook op balkjes.
ja, same here. Ons aanrecht is (in totaal) 1 meter hoog, passende bij onze lengte.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 19:18 schreef Juup© het volgende:
[..]
Die van mij ook eerlijk gezegd, een IKEA (Whirlpool) vaatwasser in een zelfbouw keuken. Stelpootjes onder de vaatwasser waren net iets te kort, de bovenkant van mijn werkblad is dan ook 98 cm.
quote:Op vrijdag 8 juli 2016 19:18 schreef Juup© het volgende:
[..]
Die van mij ook eerlijk gezegd, een IKEA (Whirlpool) vaatwasser in een zelfbouw keuken. Stelpootjes onder de vaatwasser waren net iets te kort, de bovenkant van mijn werkblad is dan ook 98 cm.
Goed te lezen dat meer mensen dit gedaan hebben! Ik heb mijn aanrecht ook op 98cm zitten (ben zelf 2 meter lang) en ik kreeg van al het bezoek ("kleine mensen")" "jeetje wat een hoog aanrecht, waarom zou je dat doen" reacties, ik was al bang dat ik de enige gek was die dit gedaan had.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 19:47 schreef Saisai het volgende:
ja, same here. Ons aanrecht is (in totaal) 1 meter hoog, passende bij onze lengte.
Lekker toch, geen last van je nek als je in de keuken staatquote:Op vrijdag 15 juli 2016 20:40 schreef Nixxor het volgende:
[..]
[..]
Goed te lezen dat meer mensen dit gedaan hebben! Ik heb mijn aanrecht ook op 98cm zitten (ben zelf 2 meter lang) en ik kreeg van al het bezoek ("kleine mensen")" "jeetje wat een hoog aanrecht, waarom zou je dat doen" reacties, ik was al bang dat ik de enige gek was die dit gedaan had.
Mijn vaatwasser staat inderdaad ook op een aardige verhoging. Wat ik heerlijk vind voor in/uit ruimen!
Ik heb het in een uurtje gefixt. Het is ook niet zo lastig; de kern is dat de vaatwasserdeur uit twee delen bestaat. Je hebt de deur zelf en de onafgewerkte metalen frontplaat waar je het deurtje op moet schroeven. Die twee kun je met een paar torx schroeven loshalen en die schroefjes zie je met open deur aan de binnenkant langs de rand zitten.quote:Op dinsdag 28 juni 2016 09:46 schreef jaapio1984 het volgende:
Zijn er nog mensen die een andere optie hebben gebruikt dat de adapt-r. wij moeten onze keuken namelijk nog bestellen, maar wil nogsteeds liever een vrije keus in vaatwasser. Een hele middag gaatjes boren en meten zie ik niet meteen zitten...
I love it! Ik hou wel van in de keuken staan, maar vaak brak de last van me rug/nek me op.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 20:48 schreef Saisai het volgende:
Lekker toch, geen last van je nek als je in de keuken staat
Ik ben 1,75 en 1 meter hoogte is daarbij de (ergonomisch gezien) perfecte lengte. Dus in principe zou jij nog een hogere kunnen hebben.
dat komt omdat het niet regulier is en ze het bij voorbaat stom vinden terwijl ze het nog niet gebruikt hebben.quote:Op vrijdag 15 juli 2016 21:28 schreef Nixxor het volgende:
[..]
I love it! Ik hou wel van in de keuken staan, maar vaak brak de last van me rug/nek me op.
Nu kan ik me heerlijk uitleven.
Grappig dat jij met 1.75 het al goed vind, mensen van 1.70 die ik ken vinden het (te) hoog.
Wie bepaalt die ideale hoogtes?quote:Op vrijdag 15 juli 2016 20:48 schreef Saisai het volgende:
[..]
Lekker toch, geen last van je nek als je in de keuken staat
Ik ben 1,75 en 1 meter hoogte is daarbij de (ergonomisch gezien) perfecte lengte. Dus in principe zou jij nog een hogere kunnen hebben.
En 1,75 is niet heel lang ofzo in Nederland, dus dikke prima.
Heb het destijds uitgezocht, welke hoogte past bij je lengte. Dat kun je berekenen.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 09:36 schreef Loopfiets het volgende:
[..]
Wie bepaalt die ideale hoogtes?
Ik ben 1.80 en mij vertelden ze dat .95 meer dan hoog genoeg was.
Mooi, die ga ik is even uitprinten en al het bezoek moet eerst even langs de meetlat voordat ze gaan klagen over de hoogte van mijn keuken!quote:Op zaterdag 16 juli 2016 11:17 schreef Saisai het volgende:
hier onder andere: http://www.ergonomiesite.be/interieur/hoogte_keuken.htm
Toch nog eens over nadenken.quote:Op zaterdag 16 juli 2016 11:17 schreef Saisai het volgende:
hier onder andere: http://www.ergonomiesite.be/interieur/hoogte_keuken.htm
We hebben een vaatwasser
Nou daarom zei ik het nietquote:Op zaterdag 16 juli 2016 11:26 schreef Nixxor het volgende:
[..]
Mooi, die ga ik is even uitprinten en al het bezoek moet eerst even langs de meetlat voordat ze gaan klagen over de hoogte van mijn keuken!![]()
En vaatwasser! (We hebben het hier uiteraard over vaatwassers, en zijn totaal niet offtopic)
Ha Bob, ik ga binnenkort precies hetzelfde doen, heb je misschien nog tips?quote:Op vrijdag 8 juli 2016 18:49 schreef BObNL het volgende:
Wij hebben recentelijk adapt-r geinstalleerd (in combinatie met een Bosch vaatwasser en 3delig laden front aan elkaar gezet met vaglig ). Moet zeggen het heeft even wat moeite gekost maar nu het eenmaal zit zijn we er tevreden over. Voor het installeren van adapt-r moet je wel een beetje technisch zijn en geduld hebben![]()
Niet echt de handleiding is opzich wel duidelijk. Kijk goed waar je de valig rails plaatst om de fronten aan elkaar te zetten ze moeten een beetje naar het midden anders zitten ze in de weg voor die adapt-r en kijk uit dat je niet door de grepen van de laadjes schroeft als je greeploze frontjes hebt. Beetje smeermiddel is ook geen overbodige luxe. Hij loopt nu soepel bij ons.quote:Op vrijdag 5 augustus 2016 13:28 schreef depsycholoog het volgende:
[..]
Ha Bob, ik ga binnenkort precies hetzelfde doen, heb je misschien nog tips?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |