Dat dacht ik ook.quote:Op vrijdag 8 mei 2015 23:47 schreef alors het volgende:
Waarom kijk ik eigenlijkallejezus wat een flopshow.
quote:Leden motorclubs willen niet langer als crimineel behandeld worden
Leden van de motorclubs Black Sheep MC en Veterans MC zijn het zat om als crimineel te worden behandeld. Volgens de clubs houden hun leden zich keurig aan de wetten en regels. De overheid noemt ze echter “Outlaw Motorcylce Gangs”. Leden zouden een bedreiging vormen voor de openbare orde en veiligheid. Verschillende mensen zijn hierdoor ontslagen en clubhuizen worden gesloten. Nu is de maat vol en zetten de clubs juridische stappen. In Pauw een gesprek met motorclubleden Joseph Raaijmakers en Geert Semplonius en hun advocaat, Michael Ruperti.
quote:KNMG waarschuwt voor risico's preventieve bodyscans
Artsenfederatie KNMG waarschuwt voor de risico's van preventieve bodyscans omdat ze onnodig paniek zouden zaaien. In een folder stelt de organisatie dat de scans vooral vage uitslagen opleveren. René Sprangers, cardioloog en hoofd medische staf van Prescan, is het daar niet mee eens. Hij stelt dat mensen recht moeten hebben op een scan, iets wat nu in Nederland nog verboden is. In Pauw een debat tussen Sprangers en hoogleraar huisartsengeneeskunde Niek de Wit, die zich tegen de scans verzet.
quote:Mike Boddé komt met absurdistisch boek
Behalve cabaretier en muzikant is Mike Boddé ook schrijver. Binnenkort verschijnt zijn tweede boek met de titel: “Zupheul, Febbo, en de kleine Grakjesbembaaf, kortweg Jan”. Voor dit absurdistische boek bedacht Boddé zelf een taal die gebaseerd is op het Nederlands. Met zoedel, droefschap, zich havig maken, dampvent en honderden andere woorden maakt hij humoristische verhalen.
Satudaraquote:Op maandag 11 mei 2015 23:03 schreef DrDentz het volgende:
Voor wie zijn jullie, de Hells Angels of de Bandidos? Of No Surrender?
Ja, de echte tough guysquote:
O ja, die is ook Moluks...quote:Op maandag 11 mei 2015 23:06 schreef DrDentz het volgende:
Ik ben in ieder geval niet voor de motorclub waar Ben Saunders bij zit.
Lekker in het leer circlejerken op de nieuwste Harley.quote:Op maandag 11 mei 2015 23:08 schreef marcodej het volgende:
Ik zou me wel thuisvoelen bij deze mannenvereniging.
Jij leek me al het type dat graag met een stel bonkige leernichten in een blokhut wil zitten.quote:Op maandag 11 mei 2015 23:08 schreef marcodej het volgende:
Ik zou me wel thuisvoelen bij deze mannenvereniging.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |