Vannacht, rond een uur of 3:30 zat ik beneden te chillen, komt Mutti klagen dat het laat is en dat ik moet gaan slapen. Zeg ik dat ik wel zo naar bed ga, en dat ze er geen probleem van moet maken. Ik bak nog rustig een aantal eieren, en ruim de vaatwasser in.
Komt ze een kwartier later weer klagen dat het toch al kwart voor vier is, en dat ik echt moet gaan slapen, en dat zij niet kan slapen omdat ik beneden ben. Ik zeg wederom dat ze er geen probleem van moet maken, maar ze gaat helemaal schreeuwen dat ik naar boven moet, omdat haar huis, haar regels, ofzo.

Awel, ik zeg dat ze rustig moet doen, en haar eigen nachtrust boven de mijne moet stellen. Dat ik weldra naar boven kom. Blijft ze vervolgens staan wachten tot ik naar boven ga, en als ik erop sta dat zij voor mij naar boven gaat, gaat ze demonstratief in ondergoed in de bank zitten wachten, tot ik mij naar boven begeef.
Echt, Mutti pls

_