abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_6720641
Ik keek dus zondagavond naar JFK op NET5....Derde keer dat ik de film zag, en het blijft een verdomd goede film. Die JFK moord is gewoon erg complex. De vraag blijft wie hem heeft vermoord....Any idea's?


Peace,

Alberto

  zondag 10 november 2002 @ 02:05:44 #2
2391 Jimmy
Door het bot
pi_6720660
Mijn moeder.
Rock 'n Roll Motherfucker - Join the Rock 'n Roll Jihad!
www.last.fm/user/JimmyShelter
Jimmy Shelter
Sleazerock.nl
pi_6720727
Heel veel getuigen gestorven......


http://www.jfk-assassination.de/deaths.html

peace,

Alberto

  zondag 10 november 2002 @ 02:16:44 #4
36533 Shyte
Stone free..
pi_6720750
CIA..

  zondag 10 november 2002 @ 02:17:29 #5
36533 Shyte
Stone free..
pi_6720756
En Oswald was een MK-Ultra-deelnemer....
pi_6720776
helaas pindakaas...alle FBI files worden onder de mom "National Security" pas 75 jaren na dato vrij gegeven

ontopic:
het eindpleidooi van Kevin Costner was buitengewoon ontroerend, meesterwerk !

pi_6720825
Antwoord: Republikeinse elementen in de regering destijds. Lee Harvey Oswalds was de vermeende schutter, Jack Ruby legt em om en alle bewijs is meteen weg want alles wat rest is een ge-ensceneerde wraak-actie. Strakke conspiracy toch? [e] typo [/e]

[Dit bericht is gewijzigd door proximity op 10-11-2002 02:28]

Elke kont heeft twee gezichten
pi_6720827
Die JFK moord is net zo complex als de Pim F. moord.

Helaas is er een sensatie film van gemaakt (van JFK)

Free people own guns! Slaves do not!
pi_6720849
quote:
Op zondag 10 november 2002 02:27 schreef Vampier het volgende:
Die JFK moord is net zo complex als de Pim F. moord.
pi_6720858
Lee Harvey Oswald.
"I only sign for beautiful girls" Marat Safin
  zondag 10 november 2002 @ 02:32:15 #11
36533 Shyte
Stone free..
pi_6720869
quote:
Op zondag 10 november 2002 02:30 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
Lee Harvey Oswald.
Die is vermoord...
pi_6720872
quote:
Op zondag 10 november 2002 02:30 schreef Vlens_de_Vos het volgende:
Lee Harvey Oswald.
Yes, ik zag de tweede typo te laat
Elke kont heeft twee gezichten
pi_6720890
quote:
Op zondag 10 november 2002 02:32 schreef proximity het volgende:

[..]


Elke kont heeft twee gezichten
pi_6720892
quote:
Op zondag 10 november 2002 02:32 schreef Shyte het volgende:

[..]

Die is vermoord...


Ja. Maar niet voordat ie eerst JFK omgelegd had.
"I only sign for beautiful girls" Marat Safin
  zondag 10 november 2002 @ 02:36:05 #15
37444 SMOOGY
Ja ik wel..(ook doordeweeks)
pi_6720903
Sorry man..
Ik deed het echt niet expressssss...
als je denk van wel..?? dan wat of.?
  zondag 10 november 2002 @ 02:37:45 #16
24717 Pierre_Smirnoff_2
War=Peace Ignorance=Strength
pi_6720916
Toch raar dat als je 30 jaar na dato iedereen best kan geloven dat het inderdaad de CIA is die JFK vermoord heeft.......maar kan iedereen het ook geloven als je NU voor de gek gehouden wordt door propaganda en desinformatie wat betreft de oorlog in Irak. En zou je raar opkijken als je over 75 jaar te horen krijgt dat Senator Wellstone uit de weg geruimd is in 2002 omdat ie een bedreiging vormde voor het Bush-regime??
Waarschijnlijk zou je jezelf terugkijkend op deze periode "naief" noemen als dit later waarheid blijkt te zijn geweest..als heh.
Dan heb ik het nog niet eens gehad over de echte motieven achter de Bijlmerramp en recentelijk de moord op Pim Fortuyn.
Je ziet zelfs dat na 10 jaar de mensen beter naar de feiten kijken of objectiever zijn...de officiele verklaring van de bijlmerramp bijvoorbeeld, wie staat daar nu nog 100% achter? niemand toch? Toen wel...toen slikte we het..
"If this were a dictatorship, it'd be a heck of a lot easier, just so long as I'm the dictator" -- U.S. President G.W.Bush
  zondag 10 november 2002 @ 02:39:03 #17
2391 Jimmy
Door het bot
pi_6720928
quote:
Op zondag 10 november 2002 02:37 schreef Pierre_Smirnoff_2 het volgende:
Je ziet zelfs dat na 10 jaar de mensen beter naar de feiten kijken of objectiever zijn...de officiele verklaring van de bijlmerramp bijvoorbeeld, wie staat daar nu nog 100% achter? niemand toch? Toen wel...toen slikte we het..
Wat is er dan echt gebeurd? Aliens?
Rock 'n Roll Motherfucker - Join the Rock 'n Roll Jihad!
www.last.fm/user/JimmyShelter
Jimmy Shelter
Sleazerock.nl
  zondag 10 november 2002 @ 02:59:19 #18
20104 BlackJack
Comfortably drunk
pi_6721053
Als er ook maar iets van die film waar is (zoveel inzicht heb ik daar niet in) lijkt het me duidelijk dat de geheime diensten informatie achtergehouden hebben. Een mogelijke verklaring daarvoor zou deze "conspiracy theory" zijn, maar dat ligt zeker niet vast. Wel vind ik het vreemd dat de regering er zo moeilijk over doet die documenten openbaar te maken.
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me till I'm sane
pi_6721070
Het verschil tussen de film en de werkelijkheid:

http://mcadams.posc.mu.edu/jfkmovie.htm

  zondag 10 november 2002 @ 03:36:50 #20
20104 BlackJack
Comfortably drunk
pi_6721241
quote:
Op zondag 10 november 2002 03:04 schreef DopeBoy het volgende:
Het verschil tussen de film en de werkelijkheid:

http://mcadams.posc.mu.edu/jfkmovie.htm


Bedankt voor de link...
nu weet ik het echt niet meer. Denk eik dat het vrij weinig zin heeft hierover te speculeren, op een antwoord kom je toch niet.
You raise the blade, you make the change
You re-arrange me till I'm sane
  zondag 10 november 2002 @ 04:37:53 #21
15352 Nyrem
Wag the dog
pi_6721464
Cia/Mafia
pi_6722364
Waarschijnlijk is het toch Lee Harvey Oswald geweest...
I´m back.
  zondag 10 november 2002 @ 12:25:40 #23
30818 ParAlien
The Truth Hurts
pi_6722718
Ik weet niet wie (Ik denk de CIA), maar ik denk wel te weten waarom, lees mee met een stuk uit 1 van mijn boeken van Jim Marrs:

Het rapport verklaarde dat agenten via een afluisterapparaatje op de telefoonlijn een gesprek hadden afgeluisterd tussen de befaamde reporter Dorothy Killgallen en een goede vriend in Hollywood. De vriend praatte over een breuk tussen Monroe en de Kennedys en zei dat de actrice partys bezocht die werden gehouden door de inner circle van Hollywood. Daar dreigde ze een persconferentie te houden en geheimen te openbaren die ze te weten was gekomen van John en van Robert Kennedy.
Volgens het rapport omvatten deze geheimen haar kennis over bases op Cuba misschien een verwijzing naar de sovjet-raketlanceerinrichtingen die twee maanden later de Cubacrisis veroorzaakten en de plannen van Kennedy Om Fidel Castro te vermoorden.
Maar het eerste geheim op de lijst was een bezoek van de president aan een geheime luchtmachtbasis om dingen uit de ruimte te inspecteren. Kilgallen leek niet geschokt door deze opmerking. In feite antwoordde ze volgens het CIA-rapport dat ze misschien de oorzaak wist van zon bezoek een ongeluk in New Mexico laat in de jaren veertig. Ze verklaarde dat ze midden jaren vijftig van een Britse regeringsfunctionaris gehoord had over een geheime poging de herkomst van het neergestorte ruimteschip en de dode lichamen vast te stellen.

Een stuk verderop in het boek.

Verdere steun voor de mogelijkheid dat men op hoog niveau over kennis over UFOs beschikt, komt van een voormalig purser aan boord van Air Force One, het Amerikaanse presidentiele vliegtuig. Hij vertelde over een cryptische opmerking van president Kennedy. Bill Holden, die ook dienst deed als ladingmeester van de Air Force One, reisde met Kennedy naar Europa in de zomer van 1963. Een UFO-conferentie in Bonn was aan boord op een morgen aanleiding voor een discussie over het onderwerp.
Holden zei dat hij zich tot Kennedy wendde en vroeg: Wat denkt u over UFOs, meneer de president? Hij zei dat Kennedy heel ernstig werd en even nadacht voor hij antwoordde: Ik zou het publiek over de toestand met buitenaardse wezens willen vertellen, maar ik ben aan handen en voeten gebonden.
Geprikkeld door zulke verlokkelijke stukjes bewijsmateriaal, hebben sommige onderzoekers zelfs beweerd dat de moord op Kennedy bedoeld was om te voorkomen dat hij nieuws over buitenaards bezoek aan het publiek zou doorgeven.
Niet alleen lijken deze verhalen enige bewijslast op te leveren voor de geschiedenis van de geborgen schotels, maar ook maken recente brieven van de regering duidelijk dat Project Aquarius het onderwerp van de telex die de hele discussie over de documenten op gang bracht werkelijk bestaat.

Toen een onderzoeker een verzoek in gevolge de wet Vrijheid van Informatie verzond aan de National Security Agency (NSA), antwoordde Dennis Chadwick, hoofd Informatiebeleid: Neemt u alstublieft aan dat Project Aquarius niets te maken heeft met ongeïdentificeerde voorwerpen in de lucht. Chadwick voegde eraan toe: Aangezien u in uw brief aangeeft dat u de vergoeding van 15.000 dollar voor het zoeken van gegevens betrefende Aquarius niet zal betalen, is wat ons betreft uw verzoek met dit antwoord afgehandeld. Hierdoor niet afgeschrokken informeerde de onderzoeker verder en kreeg op 15 april 1986 dit intrigerende antwoord van Julia Wentzel, directeur Beleid van de NSA: Het document dat gevonden is ingevolge uw verzoek per brief van 7 maart, is door de NSA bekeken, zoals verlangd wordt door de FOIA (Freedom of Information Act) en er is van vastgesteld dat het op dit moment naar behoren als geheim is geclassificeerd en TOP SECRET blijft Het document heeft een geheimhoudingsclassificatie omdat van de openbaarmaking ervan redelijkerwijs kan worden verwacht dat ze de nationale veiligheid uitzonderlijk grote schade kan berokkenen Terwijl ze het bestaan van een TOP SECRET Project Aquarius bevestigde, gaf de NSA geen aanwijzing dat dit betrekking had op UFOs. Met in het achterhoofd de mate waarin de regering in het verleden placht terug te vallen op semantische dubbelzinnigheid, geloofden sommige onderzoekers dat de ontkenning dat het project ongeïdentificeerde voorwerpen in de lucht betrof, de vraag open liet omtrent wel geïdentificeerde voorwerpen op de grond.

Het Nieuws voor vandaag: [b]http://www.nso.lt/chemtrails/faq.htm[/b]
  zondag 10 november 2002 @ 12:34:10 #24
19961 Sollog
Hail Arawn!
pi_6722797
quote:
Op zondag 10 november 2002 12:25 schreef ParAlien het volgende:stukje uit een cool boek
Dat komt toch uit het "Alien Logboek" van Jim Marrs? Dat boek kan ik iedereen aanraden, staat coole shit in.
Proud member of [b]Priests of Darkness[/b],The only Necro only guild in DAoC
pi_6722834
de dader die toen is aangewezen, Lee Harvey Oswald, kan technisch en met zijn vermogens de moord niet hebben gepleegd...dus zal er wel iets anders achter zitten, maar wat?

I don't know...

“ That was pretty fucking trippy... ”
Pulp Fiction
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')