Ze gaan alleen achter iets aan als het wegrent, ze maken er een spelletje van, als het dier stopt is de lol eraf. Ze pakken gelukkig geen andere dieren. Ze zijn ook opgegroeid met kleinere dieren en weten dat ze niks mogen doen.quote:Op maandag 27 april 2015 02:01 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Die ja, zijn ook jachthondjes, dus raar is het niet.Baas had gewoon beter op moeten letten, maar ik geloof dat ie ontsnapt was of zo. Is allemaal nog terug te lezen.
En gelukkig maar, anders ken je er heel de tijd achteraan gaan omdat ze weer achter iets aan gaan. Of nooit los laten, maar dat is ook best wel zielig voor een hond, die moeten af en toe gewoon even belachelijk hard kunnen rennen. Vind ik dan.
Ben gelijk gaan lezen.quote:Op maandag 27 april 2015 02:04 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Daarover heb ik een vraag gesteld in de FB.
Ik ben en heb geen kloon, misschien is dat een reden?
Ik gis ook maar wat.
Die ken ik dan gelukkig niet, lukt me vrij goed om reclames te ontwijken.quote:Op maandag 27 april 2015 02:05 schreef Punkman het volgende:
[..]
Ik heb geen idee, nog nooit gehad.
Maar moest ineens aan die reclame denken.
was van Hans Anders, best wel een stomme reclame btw.quote:Op maandag 27 april 2015 02:07 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Die ken ik dan gelukkig niet, lukt me vrij goed om reclames te ontwijken.
Spelen, dat is het vaak inderdaad, alleen die kleine tandjes zorgen dat het wel eens verkeerd kan aflopen, zeker met een klein gansje.quote:Op maandag 27 april 2015 02:06 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Ze gaan alleen achter iets aan als het wegrent, ze maken er een spelletje van, als het dier stopt is de lol eraf. Ze pakken gelukkig geen andere dieren. Ze zijn ook opgegroeid met kleinere dieren en weten dat ze niks mogen doen.
De kleinste rent al weg als het konijn haar richting op huppelt.
Die anderen doet niks die is zo nieuwschierig en vind alles leuk.
Via PM kan ik geen reactie krijgen, want die is afgesloten en niet heropend na mijn ban.quote:Op maandag 27 april 2015 02:06 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Ben gelijk gaan lezen.
Ik denk niet dat je antwoord ga krijgen, in je dm of pm misschien wel, maar niet zo openbaar.
En ik heb verder ook geen idee wat de redenen kunnen zijn, kweet alleen dat bepaalde dingen ineens zeer gevoelig liggen hier en dat er dan ineens wel eens wat kan verdwijnen.
Jij keek toch nooit reclame ...quote:Op maandag 27 april 2015 02:10 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Spelen, dat is het vaak inderdaad, alleen die kleine tandjes zorgen dat het wel eens verkeerd kan aflopen, zeker met een klein gansje.Maar het is goed afgelopen gelukkig. Net zoals met katten, instinct en dat soort dingen.
En ze inderdaad laten opgroeien of wat dan ook met kleine dieren, helpt dat ze er als een dolle achter aan gaan. Of baasjes die in het begin voor de lol heel de tijd zeggen, pak ze en als ze dan ouder zijn en het doen, zeggen, dat doet ie anders nooit hoor.
moet ineens aan een reclame denken.
![]()
Ook bizar, wist niet dat dat kon met PM.quote:Op maandag 27 april 2015 02:11 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Via PM kan ik geen reactie krijgen, want die is afgesloten en niet heropend na mijn ban.
En ik zou graag mijn notes ter discussie willen stellen in een topic.
Gewoon om te kijken of er met meerdere maten wordt gemeten en er zondebokken zijn.
Maar ik wacht het antwoord in de FB wel af.
Tjah veel vogeltjes vallen te prooi aan katten, het is de natuur. Maar als je het kan voorkomen is het beter. Met een hond kan dat best wel.quote:Op maandag 27 april 2015 02:10 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Spelen, dat is het vaak inderdaad, alleen die kleine tandjes zorgen dat het wel eens verkeerd kan aflopen, zeker met een klein gansje.Maar het is goed afgelopen gelukkig. Net zoals met katten, instinct en dat soort dingen.
En ze inderdaad laten opgroeien of wat dan ook met kleine dieren, helpt dat ze er als een dolle achter aan gaan. Of baasjes die in het begin voor de lol heel de tijd zeggen, pak ze en als ze dan ouder zijn en het doen, zeggen, dat doet ie anders nooit hoor.
moet ineens aan een reclame denken.
![]()
Haha jij schreef het en nog geen minuut later is het antwoord: nee nee nee en nog eens neequote:Op maandag 27 april 2015 02:13 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Is al een oude.![]()
Pas een jaar of 5 dat ik nauwelijks nog tv kijk.
Een hond is over het algemeen beter te trainen dan een kat.quote:Op maandag 27 april 2015 02:14 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Tjah veel vogeltjes vallen te prooi aan katten, het is de natuur. Maar als je het kan voorkomen is het beter. Met een hond kan dat best wel.
Je maakt er nu wel een zooitje van Gizmo, maar ik snap het raar genoeg nog wel, geloof ik.quote:Op maandag 27 april 2015 02:16 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]
Haha jij schreef het en nog geen minuut later is het antwoord: nee nee nee en nog eens nee
Verkeerde gequote
Ik wou deze reactie plaatsen op je antwoord:
Ook bizar, wist niet dat dat kon met PM.
En ik snap je helemaal, dat je het wilt bespreken, Brain had dit een tijdje terug ook, dat ie dat wilde bespreken, kreeg toen volgens mij een nee te horen.Dus succes, maar verwacht er dus niet teveel van.
Je hebt je ban uitgezeten en het is niet eens toegestaan om het telkens over Bans te hebben.quote:Op maandag 27 april 2015 02:11 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Via PM kan ik geen reactie krijgen, want die is afgesloten en niet heropend na mijn ban.
En ik zou graag mijn notes ter discussie willen stellen in een topic.
Gewoon om te kijken of er met meerdere maten wordt gemeten en er zondebokken zijn.
Maar ik wacht het antwoord in de FB wel af.
quote:Op maandag 27 april 2015 02:17 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Een hond is over het algemeen beter te trainen dan een kat.En inderdaad instinct, dus als je een jachthondje hebt en die luistert niet zo goed, dan zal je er toch beter op moeten letten. Tenzij het je niet boeit als baas zijnde.
En katten zijn gewoon vals.Als het op vogeltjes, muizen of ander grut aankomt.
quote:Op maandag 27 april 2015 02:18 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Je maakt er nu wel een zooitje van Gizmo, maar ik snap het raar genoeg nog wel, geloof ik.
Slaap lekker DK.quote:Op maandag 27 april 2015 02:19 schreef DKUp het volgende:
[..]
Je hebt je ban uitgezeten en het is niet eens toegestaan om het telkens over Bans te hebben.
Ik ga
Geloof dat het nu weer allemaal duidelijk is.quote:Op maandag 27 april 2015 02:19 schreef Gizmogirl28 het volgende:
[..]Ik had gewoon op de verkeerde gereageerd
Snotaap.quote:Op maandag 27 april 2015 02:21 schreef Fylax het volgende:
Ik hou wel een oogje in het zeil voor je, DKUp
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |