abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Trouwste user 2022 zaterdag 18 april 2015 @ 15:26:44 #1
7889 tong80
Spleenheup
pi_151801310
Normaal gesproken is in de aanloop naar een verjaardag één telefoontje voldoende om te weten te komen of iemand nog wensen heeft voor de heugelijke dag. Zo werkt het echter niet voor een Amerikaanse moeder. Voor de eerste verjaardag van haar zoontje stuurde ze een opdringerige e-mail naar andere ouders met daarin wel erg gedetailleerde instructies.



Op de verlanglijst staan onder meer een waterspeeltafel van supermarktketen Walmart ter waarde van 59 euro, een speeltent van Ikea (18,50 euro) en een Cheerios-speelboek (7,40 euro). Wie het aandurft een geschenk te kopen dat niet op de lijst staat, wordt gevraagd om de kassabon erbij te stoppen, zodat de moeder het stuk speelgoed zou kunnen ruilen.

Bovendien adviseert de moeder niet met leesboeken aan te komen, want de kleine spruit heeft al 32 boeken op de plank staan en liggen er nog 25 op hem te wachten voor als hij 3 jaar of ouder is. ,,Bovendien houdt hij er niet van voorgelezen te worden'', schrijft de moeder in de 'handleiding'.

Ontvoeringen
Daarnaast wil de moeder ook geen gepersonaliseerde cadeaus, die buitenshuis gebruikt kunnen worden. ,,Kleding met een naam erop leidt als snel tot ontvoeringen, dus we willen de naam van onze zoon niet zien staan op kleding of speelgoed.'' Mocht het zoontje van de Amerikaanse onverhoopt tóch een gepersonaliseerd cadeau krijgen, wordt het alleen binnenshuis gebruikt.

Een ouder die de brief in zijn mailbox kreeg, zette die gisteren op de sociale nieuwswebsite Reddit met als titel 'De meest veeleisende 1ste verjaardagsuitnodiging ooit'. Het bericht werd binnen een dag meer dan twee miljoen keer gelezen en gedeeld.
,,Ik zou voor dit kind het meest aanstotelijke en lawaaierige cadeau kopen en het betalingsbewijs niet geven'', aldus een Reddit-gebruiker. Iemand anders schreef: ,,Als je nu eens een kledingstuk koopt met daarop het opschrift 'Mijn moeder is een mafkees', is dat dan te gepersonaliseerd?''

http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)aardagscadeaus.dhtml

Ha ha ha....kan het brutaler ? :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_151801368
:')_!

Ik mag hopen dat er niemand op dat 'feestje' komt _O-
Ja doei.
  Trouwste user 2022 zaterdag 18 april 2015 @ 15:32:04 #3
7889 tong80
Spleenheup
pi_151801395
Of dat ze 100 boeken in het Chinees krijgt. :)

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 18 april 2015 @ 15:32:15 #4
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_151801400
Dan ga je toch ook niet :')
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_151801474
In Nederland krijg je dan zo'n stom envelopje op de uitnodiging. Ik krijg dan altijd zin om een pak enveloppen cadeau te doen...
Doe maar gewoon, dan doe je al dom genoeg
[quote]Op donderdag 15 januari 2009 11:22 schreef EchtGaaf het volgende:
Ik blijf vinden dat het werk van een CEO zwaar wordt ondergewaardeerd.
  zaterdag 18 april 2015 @ 15:46:05 #6
441090 crystal_meth
has new fav drug
pi_151801623
Tong, ga je nu alle topics van slashdotter3 herhalen?
are we infinite or am I alone
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')