FOK!quote:
Beetje hangen, zuipen en mislukte versierpogingen doen in het centrum van Zaandam denk ik, net zoals vorig jaar.quote:
Dronken door de stad lopen en me ergeren aan alle tyfus dingen die er te doen zijn.quote:
FOK!quote:
watquote:
Herkenbaar wel op het zaandam naquote:Op zaterdag 11 april 2015 00:27 schreef Remqo het volgende:
[..]
Beetje hangen, zuipen en mislukte versierpogingen doen in het centrum van Zaandam denk ik, net zoals vorig jaar.
Vorig jaar had ik sjans van een leuke meid, toen ineens een vage vriendin van haar, zo blauw als een tientje ondertussen met mij op de foto wou, zoenend en al.quote:Op zaterdag 11 april 2015 00:31 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Herkenbaar wel op het zaandam na![]()
Hoewel ik vorige jaar met nach 17 jarige heb gehosseld
Hehe mooi man. Kan allemaal op zulke avondenquote:Op zaterdag 11 april 2015 00:36 schreef Remqo het volgende:
[..]
Vorig jaar had ik sjans van een leuke meid, toen ineens een vage vriendin van haar, zo blauw als een tientje ondertussen met mij op de foto wou, zoenend en al.
Vanaf dat moment kon ik niets meer goeds doen bij die meid die ik leuk vond
Het valt me altijd op dat bij Koningsdag of voorheen Koninginnedag iedereen uitbundig is, net zoals WK/EK feestjes. Het is net even leuker dan een suffe tent binnen wandelen op een zaterdagavond.quote:Op zaterdag 11 april 2015 00:39 schreef Mortaxx het volgende:
[..]
Hehe mooi man. Kan allemaal op zulke avonden
leukste avond van het jaar welquote:Op zaterdag 11 april 2015 00:45 schreef Remqo het volgende:
[..]
Het valt me altijd op dat bij Koningsdag of voorheen Koninginnedag iedereen uitbundig is, net zoals WK/EK feestjes. Het is net even leuker dan een suffe tent binnen wandelen op een zaterdagavond.
Zeker.quote:
quote:Op zaterdag 11 april 2015 01:36 schreef housesoftheholy het volgende:
[..]
waarom. Zodat het kkleven draaglijker wordt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |