ja! ik zag bij sandra ook al 2 van die potjes in haar mandje. van die zilveren vierkante bedoel je toch?quote:Op woensdag 15 april 2015 18:58 schreef Burner82 het volgende:
Die 5-spices kruiden die Gary gebruikte, is toch iets van Johnnie Boer?
Die ja! Zag ze vandaag toevallig in de AHquote:Op woensdag 15 april 2015 19:00 schreef mignonne het volgende:
[..]
ja! ik zag bij sandra ook al 2 van die potjes in haar mandje. van die zilveren vierkante bedoel je toch?
die zijn duuuuuuuuuurquote:Op woensdag 15 april 2015 19:00 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Die ja! Zag ze vandaag toevallig in de AH
hij heeft iets met zijn gezicht. verlamming geloof ik.quote:Op woensdag 15 april 2015 19:01 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
volgens mij schaamt hij zich voor zijn gebit ofzo.
die ras el hanout daarvan is best lekkerquote:Op woensdag 15 april 2015 19:00 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Die ja! Zag ze vandaag toevallig in de AH
Hij heeft een gedeeltelijke gezichtsverlamming. Daarom lacht hij moeilijk.quote:Op woensdag 15 april 2015 19:01 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
volgens mij schaamt hij zich voor zijn gebit ofzo.
ik wil de lemon pepper wel eens uitproberen maar ik vind ze zo duur ;pquote:Op woensdag 15 april 2015 19:02 schreef mignonne het volgende:
[..]
die ras el hanout daarvan is best lekkeren de yellow curry is heerlijk op bbq-kip als marinade
za'atar niet boeiend.
ik heb een zwak voor toffe potjes kruiden
Ik vind de combinaties zo vaagquote:Op woensdag 15 april 2015 19:03 schreef LPFAN het volgende:
[..]
ik wil de lemon pepper wel eens uitproberen maar ik vind ze zo duur ;p
oeh die ken ik nietquote:Op woensdag 15 april 2015 19:03 schreef LPFAN het volgende:
[..]
ik wil de lemon pepper wel eens uitproberen maar ik vind ze zo duur ;p
nou idd vooral Sandraquote:Op woensdag 15 april 2015 19:10 schreef Burner82 het volgende:
Jammer dat Kraan ingrijpt.... laat ze toch lekker falen joh...
Ik vrees dat als ze niet ingrijpen, ze na 1 week iedereen hebben weggestuurd...quote:Op woensdag 15 april 2015 19:16 schreef mignonne het volgende:
ze grijpen welvaak in he? ik had de indruk dat ze bij de Australische masterchef bijvoorbeeld vooral kritische vragen stellen maar geen concrete tips of sturing geven. jammer eigk dat ze dat doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |