Ahneequote:Op donderdag 9 april 2015 22:05 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Oh gelukkig maar. Werd al droevig
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.oh ah toma toma vem vem vem vem
quote:Op donderdag 9 april 2015 22:07 schreef Divje het volgende:
[..]
Ahnee![]()
Ik wou een blije kwartel posten om je op te vrolijken maar dit is wat ik vond:Wat is dat schuim ???SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:
Aardpeer dus.quote:Kwartel als stukje gelakt, als boutje samen met courgette, puree van topinamboer (aardpeer dus), eigen jus die heel hartig was en schuim van aardpeer.
Heb echt geen idee. Hoe zouden ze dat maken eigenlijk. Heb het nog nooit gezien.quote:Op donderdag 9 april 2015 22:12 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Waarom moet dat schuim zijn? Wat raar he?
Ik ook niet. Vind het er niet echt aanlokkelijk uitzien, jij?quote:Op donderdag 9 april 2015 22:13 schreef Divje het volgende:
[..]
Heb echt geen idee. Hoe zouden ze dat maken eigenlijk. Heb het nog nooit gezien.
Niet echt neequote:Op donderdag 9 april 2015 22:18 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik ook niet. Vind het er niet echt aanlokkelijk uitzien, jij?
Je gaat er iig van schuimbekken
Nee, laten we dat maar vermijdenquote:Op donderdag 9 april 2015 22:21 schreef Divje het volgende:
[..]
Niet echt nee
Ken wel schuimige gerechten, maar dat is meer in de vorm van een hele zachte aardappelpuree. Erg luchtig, maar niet zo
Nooit naar Düsseldorf om dat te eten dus! Schuimende Duitsers
Idd, we blijven mooi in NL. Wij hebben ook genoeg soorten schuimquote:
Ja, als hij gaatquote:Op donderdag 9 april 2015 22:25 schreef Divje het volgende:
[..]
Idd, we blijven mooi in NL. Wij hebben ook genoeg soorten schuim
Schuimparty bij Guyv
Vanzelfsprekendquote:Op donderdag 9 april 2015 22:38 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ja, als hij gaatis hij ons wel een feestje schuldig. We nemen onze eigen drank wel mee want we willen het nieuwe echtpaar niet op kosten jagen natuurlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |