Ik heb hem gewoon gevonden in de store. Lekker de Silent Hill soundtrack afspelen tijdens bloodbornequote:
En je kan het nog eens met je mobiel besturen tijdens het gamenquote:Op maandag 30 maart 2015 13:25 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Ik heb hem gewoon gevonden in de store. Lekker de Silent Hill soundtrack afspelen tijdens bloodborne
Ik zit daar vastquote:Op maandag 30 maart 2015 13:10 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Hij's dood... 2e poging. Blood cocktail, fire paper en de Gascoigne set die poison resistant is hielpen.
Tiestoquote:Op maandag 30 maart 2015 14:10 schreef Notorious_Roy het volgende:
http://open.spotify.com/album/3HfF9lAM29ndi26jD4SbKe
Gratis Spotify tip voor alle gamers hier!
Niet snappen wat iemand gedaan heeft voor de scenequote:Op maandag 30 maart 2015 14:32 schreef satecl het volgende:
[..]
Tiesto2 jaar terug nog naar een optreden geweest van die kerel. Wat een aids.
Welke ''scene''?quote:Op maandag 30 maart 2015 14:36 schreef jackson het volgende:
[..]
Niet snappen wat iemand gedaan heeft voor de scene. Grote namen durven herkennen, daar gelaten wat je smaak is uiteraard.
Oohja, naar Tiesto gaan en dan achteraf zeiken is het zelfde als een mixed-grill bestellen en achteraf zeuren dat je vegetarier bent. Je weet wat je krijgt.
Ik kan me er niks bij voorstellen.quote:
Het woord scene komt uit het Engels. Het wordt uitgesproken als [sien], meestal met een lange [ie]. Het betekent: 'groepering die zich kenmerkt door geheel eigen gedrags- en omgangsvormen en waarin een bepaald cultuurverschijnsel centraal staat'. Het komt vaak voor in samenstellingen, zoals drugsscene, homoscene en muziekscene.quote:
De klootjesvolk-scene, ja dus.quote:Op maandag 30 maart 2015 14:42 schreef jackson het volgende:
[..]
Het woord scene komt uit het Engels. Het wordt uitgesproken als [sien], meestal met een lange [ie]. Het betekent: 'groepering die zich kenmerkt door geheel eigen gedrags- en omgangsvormen en waarin een bepaald cultuurverschijnsel centraal staat'. Het komt vaak voor in samenstellingen, zoals drugsscene, homoscene en muziekscene.
Afrojack, Armin (ook André Rieu overigens) etc zijn de grootste exportproducten voor wat betreft de entertainment-industrie in Nederland. Grondlegger is gewoon Tiesto, die als eerste een show had die te vergelijken was met U2 destijds.
Daar gaat het niet om. Dat is smaak. Iedereen met een passie voor muziek moet daar afstand van kunnen nemen en de feiten kunnen zien. Maar goed... [/offtopic]quote:
Want?quote:
spotifyquote:
quote:
Lekker je eigen muziek tijdens het gamen vind je niet goed?quote:Op maandag 30 maart 2015 15:17 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Never ever want, never ever need.
Daar heb ik een ander apparaat voor.quote:Op maandag 30 maart 2015 15:36 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Lekker je eigen muziek tijdens het gamen vind je niet goed?
Wat als je met een headset zit? Heb je daar ook iets voor danquote:Op maandag 30 maart 2015 15:36 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Daar heb ik een ander apparaat voor.
Ik heb overal wat voor ouwe.quote:Op maandag 30 maart 2015 15:37 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Wat als je met een headset zit? Heb je daar ook iets voor dan
zo dacht ik ook voor ik het had.quote:Op maandag 30 maart 2015 15:17 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Never ever want, never ever need.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |