Hoop dat er nog wat luisteraars aanschuiven, maar dat zal vanaf 20:00 pas zijn, want voor die tijd stond niemand op de planningquote:
ik kan tot half 9 ongquote:Op vrijdag 27 maart 2015 19:44 schreef Fokker89 het volgende:
[..]
Hoop dat er nog wat luisteraars aanschuiven, maar dat zal vanaf 20:00 pas zijn, want voor die tijd stond niemand op de planning
Niet echt mijn ding, maar kan het soms wel waarderen.quote:
Staat er niet tussen nu maar dat is ook niet echt gangster rap toch?quote:Op vrijdag 27 maart 2015 20:01 schreef Lt.Surge het volgende:
[..]
Niet echt mijn ding, maar kan het soms wel waarderen.
Non-Phixion toevallig? Of Jedi Mind Tricks?
jonge, sommigen zijn zwart dus gangster.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 20:02 schreef JanCees het volgende:
[..]
Staat er niet tussen nu maar dat is ook niet echt gangster rap toch?
Nu wat commerciele hip hop
Klopt maar qua geluid wel anders dan schaamteloze gangster bitches money hip hopquote:Op vrijdag 27 maart 2015 20:03 schreef Lt.Surge het volgende:
[..]
jonge, sommigen zijn zwart dus gangster.
en dan kom je met deze meuk aankakken.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 20:05 schreef JanCees het volgende:
[..]
Klopt maar qua geluid wel anders dan schaamteloze gangster bitches money hip hop
Biggiequote:Op vrijdag 27 maart 2015 20:05 schreef Lt.Surge het volgende:
[..]
en dan kom je met deze meuk aankakken.
Nee serieusquote:Op vrijdag 27 maart 2015 20:13 schreef Lt.Surge het volgende:
[..]
Hoop dat dit een slechte grap is.
gr
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |