Beste FOK'ers!
Ongeveer een jaar heb ik al last van een 'te' rood gezicht. Wanneer ik een minimale inspanning lever voel ik mijn gezicht alweer rood worden. Persoonlijk is dit niet iets waar ik last van heb, maar het begint wel vervelend te worden, vooral als het mogelijk op te lossen is. Wanneer ik bijvoorbeeld huidcrème op mijn gezicht smeer lijk ik net een tomaat, ik weet niet of dit iets te maken heeft met overgevoeligheid of een allergie, maar daarna is het vooral echt erg.
Voor zover ik weet heb ik geen aandoeningen die dit kunnen beïnvloeden, ook weet ik niet wat er veranderd is afgelopen jaar waardoor ik opeens een rood gezicht kreeg. Ik heb geen overgewicht ( een BMI resultaat van 24 , ookal is dit wel dicht bij overgewicht ).
Als iemand deze symptomen kent en/of weet hoe ik hier vanaf kom ( ik ben een jongen, dus geen tips van make-up aub ) zou dit zeer gewaardeerd zijn.
Bedankt,