[TK]Yamaha RD350 F2 km-stand 27666 vrpr 2250
Bouwjaar, of tenminste datum eerste toelating 06-06-1987.
Dit betekent oldtimer
Ik rij er echt nooit meer mee, en vorig jaar heeft hij een keer het daglicht gezien, dus het wordt tijd dat dit retro-scheurijzer een nieuwe baas gaat krijgen waar er hopenlijk wel mee gereden gaat worden.
Ik heb er zelf misschien 1500km mee gereden.
Voor diegenen die dit type motor niet kent....
Laat je niet misleiden door z'n cilinderinhoud, 350cc tweetakt tweecilinder is te vergelijken met een 750cc viertakt wegracer.
Het leuke is alleen dat hij een stuk lichter is en daardoor veel wendbaarder.
Voor het mooie moet ik hem eigenlijk nog een keertje echt helemaal goed schoonmaken, maar zelfs daarvoor heb ik gewoon geen tijd. (zie het zwarte achterwiel wat eigenlijk rood behoort te zijn

)
Zitten een aantal nieuwe onderdelen op tw:
-OEM luchtfilter
-oliekeerring uitgaande as
-nieuwe versnellingsbak olie
Heb nog een revisiesetje liggen voor beide carburateurs.
Indien gewenst wil ik die in goed overleg monteren.
Verder bevindt de motor zich nog redelijk in originele staat, met hier en daar wat lichte schoonheidsfoutjes, maarja ... 28 jaar oud.
OEM gereedschapsetje in de kont is nog compleet en aanwezig.
Indien de vraagprijs behaald wordt of heel erg dicht daarbij heb ik ook nog stalen remleidingen liggen die er dan gratis bij mogen. Tevens diverse werkplaats onderhoudsboeken en een aantal OEM onderdelen in verpakking en een aantal gereedschapjes ontbreken niet, hiervoor geldt hetzelfde als de rvs remleidingen.
De foto's
![002.jpg]()
![003.jpg]()
![004.jpg]()
![001.jpg]()
Verdere vragen of iets dergelijks? Vraag!