quote:Op maandag 16 maart 2015 20:35 schreef luckass het volgende:
Niet 8 trappen op kunnen lopen. Fattie.
Wat?quote:Op maandag 16 maart 2015 20:28 schreef Summa het volgende:
op de 8e verdieping en nu moet ik wel. (ik kan lopen maar dan kan ik gelijk naast hem gaan liggen denk ik).
Hommo gespot!quote:Op maandag 16 maart 2015 20:47 schreef Awesome_ het volgende:
[..]
SQ 230
DL 300
BP 180
1,97m 140kg 4% BF%
de 8e verdieping betekent meestal 16 trappen op lopen.quote:Op maandag 16 maart 2015 20:35 schreef luckass het volgende:
Niet 8 trappen op kunnen lopen. Fattie.
ik woon 7 hoog, ga geregeld met de trap.quote:Op maandag 16 maart 2015 21:01 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
de 8e verdieping betekent meestal 16 trappen op lopen.
Gvd waarom post je dit in KLB? Ga lekker bij R&P o.i.d. janken!quote:Op maandag 16 maart 2015 20:28 schreef Summa het volgende:
Ik heb heel erg last van een fobie van liften...vraag me niet hoe het komt want dat weet ik niet. Het is echt heel erg. Het gekke is dat als er een raampje in zit of een lift van glas dat ik het dan niet eng vindt?!
Meestal vermijd ik dus dichte liften maar nu ligt mijn vader in het ziekenhuis op de 8e verdieping en nu moet ik wel. (ik kan lopen maar dan kan ik gelijk naast hem gaan liggen denk ik).
Ik maak me nu al druk voor morgen....stom he ik baal hier zo van,,,
Dit kan heel goed een op zichzelf staand iets zijn. Ik had het vroeger namelijk ook. Een onverklaarbare angst voor liften, totaal nergens op gebaseerdquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |