Dat is niet duur.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 19:44 schreef Inverted_World het volgende:
Staat wel een CD voor 5,- te koop daar.
Ik koop ook cd's en vinyl die ik niet luister (luister alles digitaal). Lobi da basi, parels voor de zwijnen en de machine recentelijk nog op vinyl en ik heb niet eens een platenspeler.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 19:46 schreef richolio het volgende:
[..]
Dat is niet duur.Ik luister alleen niet echt cd'tjes.
Lijkt me wel handige site dan
Haha herkenbaar, heb zo'n 90 platen nog in plastic zitten.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 19:51 schreef Catch22- het volgende:
[..]
Ik koop ook cd's en vinyl die ik niet luister (luister alles digitaal). Lobi da basi, parels voor de zwijnen en de machine recentelijk nog op vinyl en ik heb niet eens een platenspeler.
Voor de muziekliefhebber en verzamelaar onmisbaar, vrijwel alle uitgebrachte muziek staat er op met info enzo. Daar kun je dit soort vragen opzoekenquote:
Inderdaad. Wat een woekerprijzen voor een plaat van nog geen 10 jaar oud... En blijkbaar heeft een gek al een keer 150 euro ervoor neergeteld. Hoogste tijd dat ie opnieuw wordt uitgebracht lijkt me.quote:Op woensdag 11 maart 2015 13:03 schreef Casiotone het volgende:
de discogs prijzen van Eigen Wereld maken me droevig
Al 2 gekken zelfsquote:Op woensdag 11 maart 2015 16:00 schreef Grobbel het volgende:
[..]
Inderdaad. Wat een woekerprijzen voor een plaat van nog geen 10 jaar oud... En blijkbaar heeft een gek al een keer 150 euro ervoor neergeteld. Hoogste tijd dat ie opnieuw wordt uitgebracht lijkt me.
http://www.discogs.com/Opgezwolle-Eigen-Wereld/release/643360
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |