Dan zijn beide uitspraken betreurenswaardig.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:26 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het is dezelfde vraag die Smack stelt in topics waarin soortgelijke voorvallen met moslima's worden aangehaald. Iets met dubbele maten enzo.
Quote 1 recente vergelijkende uitspraak van mij en ik geef hier direct mijn fout toe. Je zal van mij nooit geweld tegen welke politici dan ook goed horen praten. Of welke figuur dan ook die zich niet met verschrikkelijk strafbare zaken bezig houdt.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:27 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Nu plots wel? Interessant. Normaal heb je daar weinig bezwaar tegen.
Als jij je eigen zaad in je eigen tuin wil strooien ga je je gang maar.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:33 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Noem een EU land waar je zelf mag beslissen welk zaad je in je tuin wil strooien. Zelfs de horigen in de middeleeuwen mochten dat.
Nooit van gehoord.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:36 schreef NotYou het volgende:
[..]
Zeg ben jij toevallig zo'n "souvereine mens"?
Werd veel gepest zeker, die gast?quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:47 schreef Gezicht het volgende:
Die gast zat vorig jaar bij me op de opleidingToen al een klapjosti
Denk dat niemand de illusie had dat zo iemand een jaar geleden nog een acceptabele en relaxe kerel was.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:47 schreef Gezicht het volgende:
Die gast zat vorig jaar bij me op de opleidingToen al een klapjosti
Meende wel alles beter te weten. Uiteraard het eerste jaar niet eens afgemaakt.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:49 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Werd veel gepest zeker, die gast?
Check die PI anders eens.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:36 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dan zijn beide uitspraken betreurenswaardig.
Als je zelfs al te dom bent om mijn vorige post niet te begrijpen dan houd het op.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:29 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Grappig dat je me gelijk geeft om daarna in dezelfde alinea zelfverdediging walgelijk te noemen.
[..]
In alle landen die ze doorkuisen op de weg naar Nederland zijn er zelfs regeltjes over welk onkruid wel in je tuin mag staan en welke niet. Als jij denkt dat Europa ''vrij'' is dan ben je zelf een zwakzinnige.
Lekker belachelijkquote:Op maandag 9 maart 2015 23:41 schreef Glazenmaker het volgende:
Normaal gesproken ben ik tegen geweld, maar ik sta vierkant achter deze trend van stenen bij politici door de ruiten gooien.
Ik ben blij dat je even reageert, dan kan ik meteen even zeggen dat hier feitelijk iets gebeurt en mensen wegrennen.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:26 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het is dezelfde vraag die Smack stelt in topics waarin soortgelijke voorvallen met moslima's worden aangehaald. Iets met dubbele maten enzo.
Hoho, wie zegt dat die autist geen mensen heeft ingehuurd om juist op dat moment stenen door zijn raam te gooien?quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:32 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je even reageert, dan kan ik meteen even zeggen dat hier feitelijk iets gebeurt en mensen wegrennen.
Dat is heel iets anders dan alleen zeggen dat je in elkaar geslagen bent met een lach op je gezicht waar dan ook niks van bewijs voor is.
Je weet prima waar ik op doel.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 12:36 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dan zijn beide uitspraken betreurenswaardig.
[..]
Quote 1 recente vergelijkende uitspraak van mij en ik geef hier direct mijn fout toe. Je zal van mij nooit geweld tegen welke politici dan ook goed horen praten. Of welke figuur dan ook die zich niet met verschrikkelijk strafbare zaken bezig houdt.
Ik vind het verder erg triest dat jij van mening bent dat ik zoiets prima zou vinden.
Ik vind dat een minder aannemelijk scenario dan dat waarin iemand met een antipathie jegens de PVV die steen heeft gegooid.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoho, wie zegt dat die autist geen mensen heeft ingehuurd om juist op dat moment stenen door zijn raam te gooien?
Je ziet feitelijk helemaal niets gebeuren.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:32 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik ben blij dat je even reageert, dan kan ik meteen even zeggen dat hier feitelijk iets gebeurt en mensen wegrennen.
We hadden het over iemand die geweld tegen politici toejuicht. Dat vind ik walgelijk.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:36 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Je weet prima waar ik op doel.
En het is niet erger omdat het een politicus is.
Het gaat erom dat jij wel vaak te vinden bent in topics waar men constant roept dat moslima's zouden verzinnen dat ze zijn aangevallen. En je ageert daar nooit tegen. Vaak zit je zelfs in dat kamp. Nu ben je opeens principiële dramaqueen. Valt gewoon op.
Hij heeft inmiddels genoeg stenen om een klein tuinpaadje mee te bestraten.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 14:53 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Hij zoekt een loopbaan als stratenmaker?
Vertel eens welke aanwijzingen je daarvoor hebt dan?quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:35 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoho, wie zegt dat die autist geen mensen heeft ingehuurd om juist op dat moment stenen door zijn raam te gooien?
Kijk maar uit, Ivo O leest overal mee (legaal of illegaal).quote:Op dinsdag 10 maart 2015 14:55 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Volgende keer tegen die kutkop van hem.
Dat ventje heeft een zwaar vervelend smoelwerk. Ik acht hem daar wel toe in staat.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 14:57 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Vertel eens welke aanwijzingen je daarvoor hebt dan?
Ik ook. Nu nog even uitzoeken waar SP en PVDA kandidaten wonen.quote:Op maandag 9 maart 2015 23:41 schreef Glazenmaker het volgende:
Normaal gesproken ben ik tegen geweld, maar ik sta vierkant achter deze trend van stenen bij politici door de ruiten gooien.
Ja maar hij maakt een grapje omdat zijn username glazenmaker is. Hij is leuk tot je de uitleg hoort.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 13:30 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Lekker belachelijk.
De PVV mag dan wel eeb politieke partij zijn waar ik het totaal mee oneens ben en die ik het liefst nooit aan de macht zie. Maar dat rechtvaardigt zulke acties totaal niet.
Hang jij je PVV poster op? Dan tief ik persoonlijk je ruit inquote:Op dinsdag 10 maart 2015 02:53 schreef Braindead2000 het volgende:
En dit soort mensen waant zich het geweten van Nederland.
Bedankt Hans.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 14:54 schreef Ryon het volgende:
[ afbeelding ]
Google geeft ook een hele andere suggestie bij Jake Owen.
Ik hang geen posters op maar als je stoer wil doen kan je altijd even langskomen, de koffie is warm.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:13 schreef Joezi het volgende:
[..]
Hang jij je PVV poster op? Dan tief ik persoonlijk je ruit in
Wij zijn met veel minder, keren jullie zwaar op de vluchtquote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:16 schreef Gilders het volgende:
PVV-haters zijn de grootste tokkies, dat blijkt wel weer eens
Dat zie je inderdaad wel op fok hier.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:16 schreef Gilders het volgende:
PVV-haters zijn de grootste tokkies, dat blijkt wel weer eens
Dan ga ik verkleed als zwarte piet, je persoonlijk van 1 november tot 1 maart stalken en elke stap die je buiten de deur zet mieter ik een lading pepernoten naar je hoofd.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:13 schreef Joezi het volgende:
[..]
Hang jij je PVV poster op? Dan tief ik persoonlijk je ruit in
Wat vind jij zo stoer aan ruiten ingooienquote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:19 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik hang geen posters op maar als je stoer wil doen kan je altijd even langskomen, de koffie is warm.
Voor links-extremisten evengoed, maar bedankt voor wederom een kortzichtige reactie.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 01:19 schreef Kandijfijn het volgende:
Het is opvallend hoe links altijd bang is voor rechts-extremisten
Misschien ben ik dit jaar wel een keertje pro piet, maar dat neemt niet weg dat die baardpedo moet en zal stervenquote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:20 schreef Braindead2000 het volgende:
[..]
Dan ga ik verkleed als zwarte piet, je persoonlijk van 1 november tot 1 maart stalken en elke stap die je buiten de deur zet mieter ik een lading pepernoten naar je hoofd.
Dat wordt weer geen cadeautjes in december. De sint weet alles.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:22 schreef Joezi het volgende:
[..]
Misschien ben ik dit jaar wel een keertje pro piet, maar dat neemt niet weg dat die baardpedo moet en zal sterven [ afbeelding ]
Je ziet Rutger nog net wegrennenquote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:32 schreef Loekie1 het volgende:
Hang een camera op en je hebt 'm of haar.
Die werkt al heel lang niet meer voor Pownedquote:
Hij presenteert het nu, baklapquote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:35 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Die werkt al heel lang niet meer voor Powned
Het werkt 2 kanten op he, jullie PVV-ers behoren tot dezelfde groep als de religekkies, en je maar verschuilen achter vrijheid van meningsuiting en vrijheid van godjesdienst.quote:Op dinsdag 10 maart 2015 15:38 schreef Loekie1 het volgende:
Ik vind het pure intimidatie en er moet veel harder tegen opgetreden worden. Het islamofascisme rukt op. Straks mogen we niks meer zeggen of vinden wat niet in een bepaald straatje past.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |