FOK!forum / Relaties & Psychologie / Koortsdromen
PRSPCTzondag 22 februari 2015 @ 02:52
Sinds dinsdagavond al zware koorts. Heb vanaf die tijd misschien 10 uurtjes geslapen 's nachts en overdag een enkele keer een klein halfuurtje.
Nu lig ik de rest van de tijd steeds in een soort koortsdroom lijkt het wel. Ik zie het niet, maar ik hoor steeds allemaal mensen op m'n kamer alsof ik in een kroeg ben en ik trek ook netjes m'n voet in (onder de dekens) als er 'iemand' langs moet.
In het begin was het eng, maar nu is het alleen maar zwaar irritant omdat ik weet dat er niks is maar ik lig er wel wakker van...
Heb het ook soms als ik met 'n dekentje op de bank lig en volgens m'n ouders reageer ik dan heel verward als ze iets vragen.

Iemand ervaring hiermee, en tips om er vanaf te komen behalve wachten tot de koorts weg is?
Elanzondag 22 februari 2015 @ 08:53
Waarom slaap je zo belachelijk weinig terwijl je ziek bent , misschien hallucineer je daar wel van.
PRSPCTzondag 22 februari 2015 @ 10:00
quote:
0s.gif Op zondag 22 februari 2015 08:53 schreef Elan het volgende:
Waarom slaap je zo belachelijk weinig terwijl je ziek bent , misschien hallucineer je daar wel van.
Ik lig wakker van de koorts en dromen, word iedere nacht steevast na drie kwartier wakker en dan slaap ik niet meer tot 07:00 waarna ik nog een uurtje of twee in slaap val.
MissLunazondag 22 februari 2015 @ 10:06
Dokter.
Rezondag 22 februari 2015 @ 10:18
weet je zeker dat dit topic ook geen droom is?

neem je medicatie?
PRSPCTzondag 22 februari 2015 @ 10:57
Paracetamol, hoestdrank, neusspray, echinaforce. Dokter ga ik morgen heen.
Majoraanmaandag 23 februari 2015 @ 00:28
quote:
3s.gif Op zondag 22 februari 2015 10:18 schreef Re het volgende:
weet je zeker dat dit topic ook geen droom is?

neem je medicatie?
Waarom vraag je niet of ie bezopen is
zhe-devilllmaandag 23 februari 2015 @ 00:34
Je voeten afkoelen met een natte waslap, als je voeten koelen zakt de koorts weer
Dineurmaandag 23 februari 2015 @ 00:55
Heb je je temperatuur al opgenomen? IJlen begint volgens mij rond de 40 graden en als dat niet snel weggaat is het tijd voor de dokter.
Prowlmaandag 23 februari 2015 @ 15:42
Koorts ijlen is toffer dan drugs, je gaat echt vage dingen zien :D

Heb zelf een keer midden in de nacht bijna 41C gehad en zag letterlijk roze hondjes op de kasten springen :{

Van de huisartsenpost moest ik 4x 500mg paracetamol, als het dan niet binnen een uur over was kwam de ambulance me halen :{ :{

Half uur later had ik gelukkig weer 39C en had ik zoiets van WTF is er gebeurd, compleet van de wereld 8)7

Sommige mensen doen koorts af als iets simpels :X :N