FOK!forum / Muziek / Lopen ze in Engeland nou ECHT zo achter?!
Doopy-X-woensdag 6 november 2002 @ 12:08
ik was gisteren totaal geschokt.

Zat met een vrouw uit Lancaster/Engeland te praten en ze stuurde me een hoesje van een cd die ze pas gekocht had (uitgekomen in 2002).

Daar stonden nummers op als:
Party Animals - Have you ever been mellow
Charlie Lownoise & Mental Theo - Wonderfull Days.
en nog vele andere happy hardcore zooi wat al JAREN geleden bij ons "in" was.

Wat bleek, de clubs daar, hebben deze stroming opgepikt en draaien dit ook gewoon, schijnt nogal hype te zijn daar.

Ze zijn zo dichtbij en lopen 3 a 4 jaar achter met muziek? iemand een verklaring?

hyperfuzzwoensdag 6 november 2002 @ 12:14
imho lijkt het nogal op de DJ Boesiewoesie music van nu, da's in dus waarom deze "ouwe troep" niet
Pardonlulwoensdag 6 november 2002 @ 12:14
quote:
Op woensdag 6 november 2002 12:08 schreef Doopy-X- het volgende:


Party Animals - Have you ever been mellow
Charlie Lownoise & Mental Theo - Wonderfull Days.
en nog vele andere happy hardcore zooi.



Dat waren nog is tijden.
el_bariowoensdag 6 november 2002 @ 12:15
Engeland heeft de grootste muziek markt van Europa. Veel DJs zijn altijd opzoek naar iets anders/nieuws. Ouwbollig nederlandse houseplaatjes zijn gewoon als grappig bedoelt, maar heeft verder niks met muziekachterstand in Engeland te maken.
Jojogirlwoensdag 6 november 2002 @ 12:17
Het zal wel een tijdelijke opleving zijn.

De hitlijsten lopen verder gewoon door elkaar heen merkte ik toen ik er woonde. Sommige dingen kwamen daar eerder uit en anderen hier, maar meestal zat er maar een paar weken tussen. (Soms iets langer wat als gevolg had dat ik minstens een jaar lang "Whole again"van Atomic Kitten grijsgedraaid heb horen worden, aangezien dat daar enorm populair was, en ik net toen het hier werd uitgebracht terugverhuise naar NL en het vervolgens nog een half jaar heb moeten aanhoren )

Acathlawoensdag 6 november 2002 @ 12:26
Er is al (heel) lang een underground happy hardcore scene in Engeland (maar vooral Schotland). Dus een uitspatting a la Have you ever been ... etc, is niet zo heel erg vreemd.
search64woensdag 6 november 2002 @ 12:35
quote:
Op woensdag 6 november 2002 12:08 schreef Doopy-X- het volgende:
Party Animals - Have you ever been mellow
Charlie Lownoise & Mental Theo - Wonderfull Days.
Het is niet mijn muzieksoort, maar het was wel uit mijn jeugd, dus als ze dit opzetten dan heb ik het naar mijn zin hoor.(niet te vaak natuurlijk dan gaat het weer vervelen)
Reticulinwoensdag 6 november 2002 @ 13:02
Maar "Mellow" is daar niet nieuw, in '96 stond 'ie ook al in de charts daarzo, ik heb 'm daar zelfs nog op vinyl gehaald (vond ik leuk heb 'm nu helaas niet meer) speciale 12" met daarop have you ever been mellow + remix, hava naguila + remix en aquarius
Elegywoensdag 6 november 2002 @ 13:20
Je moet eens naar een frans studentenfeest gaan daar is de muziek pas pet.

Er zijn hier echter wel veel discotheken waar gevestigde namen draaien, maar daar ben ik nog nooit geweest.

Ozzidonderdag 7 november 2002 @ 18:05
quote:
Op woensdag 6 november 2002 12:14 schreef hyperfuzz het volgende:
imho lijkt het nogal op de DJ Boesiewoesie music van nu, da's in dus waarom deze "ouwe troep" niet
wil je dat nooit meer met elkaar vergelijken

DJ Boesiewoesie

el_bariodonderdag 7 november 2002 @ 18:16
quote:
Op woensdag 6 november 2002 13:20 schreef Elegy het volgende:
Je moet eens naar een frans studentenfeest gaan daar is de muziek pas pet.

Er zijn hier echter wel veel discotheken waar gevestigde namen draaien, maar daar ben ik nog nooit geweest.


Bestaat de "Respect is burning" avond nog (op Woensdagavond in de "Queen") Dat was een paar jaar terug wel het strakste wat Paris te bieden had. Ik vraag me af hoe het nu is.