True, je kan overigens wel genoeg solo'en hoor en veel zaken zorgen voor 'natuurlijke groepen' maar wat hero-points betreft moet je het dan toch maar zien als een soort te triggeren world event zeg maar.quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:34 schreef DrParanoid het volgende:
[..]
Tuurlijk, samen spelen blijft ook het leukstalleen jammer dat het soms persee moet.
Jazeker, maar bij het unlocken van die skill krijg je al een GS waar je zelf de stats op kunt bepalenquote:Op maandag 26 oktober 2015 14:26 schreef Abdus18 het volgende:
kan ik nu gelijk een GS halen op mn necro met alleen maar de eerste skill unlocked in the elite tree?
Bij Guardian heb je dragonhunter volgens mij en ik heb de longbow al gekregen maar kan deze nog niet gebruiken, moet ik dan verder traits unlocken voor ik erbij kan of zo?quote:Op maandag 26 oktober 2015 14:39 schreef Questular het volgende:
[..]
Jazeker, maar bij het unlocken van die skill krijg je al een GS waar je zelf de stats op kunt bepalen
Je moet de tree activeren als laatste (3e) skill tree volgens mijquote:Op maandag 26 oktober 2015 14:53 schreef jogy het volgende:
[..]
Bij Guardian heb je dragonhunter volgens mij en ik heb de longbow al gekregen maar kan deze nog niet gebruiken, moet ik dan verder traits unlocken voor ik erbij kan of zo?
Ja, dat was nog best moeilijk ook! Maar wel leuk gedaan. Maar zoals je in de trailer ziet zal het nooit en te nimmer gebeuren (met 4/5 mannetjesquote:Op maandag 26 oktober 2015 14:53 schreef Cyan9 het volgende:
De guild waar ik in zit heeft gisteren een guild hall geclaimed, was echt super leuk om te doen met zo veel mensen! In één keer gelukt ook.
Aaahh, op die fiets. Mercí.quote:Op maandag 26 oktober 2015 14:56 schreef Questular het volgende:
Yes de nieuwe traitline moet je wel al gaan gebruiken (zonder dat je al traits kunt kiezen)
Klopt, lijkt me heel lastig met weinig mensen. Ondanks dat het scalable is.quote:Op maandag 26 oktober 2015 14:56 schreef jogy het volgende:
[..]
Ja, dat was nog best moeilijk ook! Maar wel leuk gedaan. Maar zoals je in de trailer ziet zal het nooit en te nimmer gebeuren (met 4/5 mannetjes)
welke skills en talents gebruik je? en welke gear?quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 15:10 schreef raulbouli het volgende:
Geweldig, heb alle 4 de nieuwe gebieden al op 80%, meer kan niet, omdat mijn mastery daar nog niet naar rijkt....
Heb de reaper uiteraard op 100% en speelt geweldig, ben bang dat deze wel generfed gaat worden... is behoorlijk overpowered. Champs solo-en is bijna geen probleem met de juiste skillset.
Heb zelfs nog geen wvw en pvp gedaan en ben nog niet eens in Tyria geweest, omdat je daar nu ook mastery points hebtDat gliden is geweldig
Heb nu een necro op full zerk armor + runes of traveler (die kunnen wellicht wel beter)quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 15:43 schreef Abdus18 het volgende:
[..]
welke skills en talents gebruik je? en welke gear?
ssst.quote:Op donderdag 29 oktober 2015 12:09 schreef Vluuks het volgende:
Ik heb ook mijn reaper in zerk maar met runes of the ice, die had ik speciaal bewaard er voor en zal wel niet optimaal zijn maar ik vond ze leuk. Chill duration, woehoe!Uit mn hoofd soul reaping/spite/reaper (duh) en dan alles wat meer damage geeft. xD
Bouli je kan wel een screenshot maken van je build, hoef je niks over te typen.
Roamen of in een groep?quote:Op vrijdag 30 oktober 2015 09:00 schreef Questular het volgende:
Als iemand een goede wvw reaper build heeft (smallscale en roaming) liefst met greatsword dan hoor ik het graag.
Liefst roamen, maar aangezien dat nauwelijks voorkomt in T1 moet het ook een beetje uit de voeten komen in smallscalequote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |