lulsmoezen natuurlijk, die chicks diggen jou gewoon niet manquote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:33 schreef Aiciu het volgende:
Maar wat ik vaak heb zijn van die chicks die niet durven af te spreken via tinder
Ga dan niet op tinder![]()
![]()
Dat kan natuurlijk ook.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:39 schreef Steef121 het volgende:
[..]
lulsmoezen natuurlijk, die chicks diggen jou gewoon niet man
In welke stad ben jij?quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:40 schreef Chinless het volgende:
Kappen met dat online geneuzel en de stad in gaan
Ja want als je random een meisje in de stad aanspreekt voor een drankje heb je gederangeerd succes...quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:40 schreef Chinless het volgende:
Kappen met dat online geneuzel en de stad in gaan
Je moet eens wat minder hopen gast. Alles lijkt wanhopig in het teken van scoren te staan en dat ruiken chickies op een mijlafstand, ook over de app.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:44 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ja want als je random een meisje in de stad aanspreekt voor een drankje heb je gederangeerd succes...Nou ja, een gratis drankje slaat niemand af maar denk dat je niet op een date moet hopen..
Maar als het uitgaan of de vakantie van een stoere beachboy in het teken staat van scoren, dan is het natuurlijk volstrekt logisch dat ie scoort als een malle. Dat was immer zijn doel.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:05 schreef Scary_Mary het volgende:
[..]
Je moet eens wat minder hopen gast. Alles lijkt wanhopig in het teken van scoren te staan en dat ruiken chickies op een mijlafstand, ook over de app.
If you can't stand the heat, stay out the kitchen: App niet 2 weken met iemand die je alleen leuk genoeg vindt als je d'r scoort. Als je zoveel jaagt, valt er ook het nodige af. Deal with it.
Date graag. Ik heb kaartjes voor 50 tinten grijs gewonnen.quote:Op zondag 1 februari 2015 08:54 schreef Rozekwarts het volgende:
Ligt aan de gesprekken, maar als je leuk serieus contact heb beter zsm afspreken. Sowieso ga ik niet weken met mannen appen zonder ze te zien. Geen interesse in om zo lang met een wildvreemde te texten. Behoorlijk kansloos ook, want als diegene mij leuk had gevonden zou ie wel om een date bedelen.
Graag of niet zeg ik dus altijd.
Is dit een hosseltopic?quote:Op zondag 1 februari 2015 11:46 schreef Zolder het volgende:
[..]
Date graag. Ik heb kaartjes voor 50 tinten grijs gewonnen.
Inderdaad. Veel mensen leggen de lat zo hoog dat ik me stellig afvraag of ze er zelf nog overheen kunnen springen.quote:Op zondag 1 februari 2015 08:59 schreef motorbloempje het volgende:
Heb het idee dat daten met de jaren nodeloos ingewikkelder is geworden..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |