quote:Op vrijdag 24 januari 2025 11:24 schreef djkoelkast het volgende:
Wat is er zo royal aan die staanplaats?
quote:Royal arrangement
Incl. staanplaats en parkeerticket P-paleis
Boek een Royal Arrangement bij Royal Park Live
Beleef een exclusieve en onvergetelijke avond met het Royal Arrangement tijdens Royal Park Live! Dit luxe arrangement biedt jou de ultieme concertervaring in een prachtige, koninklijke setting.
Wat kun je verwachten met het Royal Arrangement?
Parkeren: Het arrangement is inclusief 1 parkeerkaart op P-paleis per 2 arrangementen (ter waarde van ¤19,95). Deze parkeerkaart ontvang je twee weken voor het concert via de e-mail.
Premium plaatsen: Het beste uitzicht op het podium vanaf het exclusief deck, speciaal gereserveerd voor Royal Arrangement gasten. Dit zijn staanplaatsen met een beperkt aantal zitplaatsen. Het deck is voorzien van een bar. De kosten van de drankjes zijn niet inbegrepen in het arrangement.
Incheckservice: Ontvangst met een persoonlijke incheckservice en toegang tot de Paleistuin middels een eigen ingang.
Ontvangst en verblijf aan de Koninklijke vijver: Je wordt aan de achterzijde van het Paleis ontvangen met een glas Prosecco. Vervolgens word je naar de Paleistuin aan de voorzijde van het Paleis gebracht.
Een unieke kans om Royal Park Live te ervaren op een manier die alleen het Royal Arrangement kan bieden.
Ik ga naar kleinere concerten, die zijn zo duur niet, ondanks het soms verplichte lidmaatschap.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 12:52 schreef Paul het volgende:
Concerten zijn duur tegenwoordig hee, eigenlijk kan je beter gokje nemen en de dag zelf op ticketswap vissen
ohja wilde toen ook naar kebu in amsterdam, leek me ook wel lollig, maar niet meer geweestquote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:13 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Ik ga naar kleinere concerten, die zijn zo duur niet, ondanks het soms verplichte lidmaatschap.
Ik woon ook niet in de buurt en ik vrees dat ik niemand meekrijg. Alleen kan natuurlijk ook, ik ben vorig jaar alleen naar Kebu geweest, maar met iemand samen is toch leuker.
Ik ben 3x geweest, bij 3 verschillende concerten.quote:Op vrijdag 24 januari 2025 13:15 schreef Paul het volgende:
[..]
ohja wilde toen ook naar kebu in amsterdam, leek me ook wel lollig, maar niet meer geweest
Soestdijk is pas na lange tijd uitverkocht geraakt, dus ik ben benieuwd of de Heineken Music Hall nog vol zal lopen…quote:Op maandag 31 maart 2025 19:22 schreef TommyL0204 het volgende:
Dinsdag 2 december 2025 ook te zien in de Afas live. Tickets 73,50 euro. Kaartverkoop start aanstaande vrijdag
oh is soestdijk eindelijk uitverkochtquote:Op maandag 31 maart 2025 19:34 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Soestdijk is pas na lange tijd uitverkocht geraakt, dus ik ben benieuwd of de Heineken Music Hall nog vol zal lopen…
als ik had geweten dat ze ook naar amsterdam kwamen had ik denk ik niet bij soestdijk gekochtquote:Op vrijdag 4 april 2025 12:30 schreef TanteMathilde het volgende:
Ik ga in elk geval naar Amsterdam. Toch wel weer leuk.Mijn vorige keer Kraftwerk is ook alweer 10 jaar geleden in Paradiso. Soestdijk heb ik ook nog overwogen, maar ik denk toch dat zo'n show die het van visuals moet hebben een beetje tegenvalt als het niet helemaal donker is. Plus, je weet het nooit met het weer.
Ik heb nu voor beiden kaarten, misschien dat ik er 1tje nog verkoopquote:Op vrijdag 18 april 2025 13:42 schreef Starhopper het volgende:
Ik heb ook tickets gekocht voor AFASIk vind het echt zo cool om heen te gaan!
Zo graag wil ik ze eens live meemaken.
Ik wilde eigenlijk naar Soestdijk. Maar de bereikbaarheid is voor mij kutZo blij dat ze ook in Amsterdam komen
Waarom niet gewoon naar alle 2quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:02 schreef Paul het volgende:
[..]
Ik heb nu voor beiden kaarten, misschien dat ik er 1tje nog verkoop
opzich leuk maar... als ik bedenk hoeveel het samen kost vind ik het wat overdrevenquote:
Jamaar het is Kraftwerk! Als Soestdijk beter bereikbaar zou zijn, zou ik hem van je overnemenquote:Op vrijdag 18 april 2025 14:26 schreef Paul het volgende:
[..]
opzich leuk maar... als ik bedenk hoeveel het samen kost vind ik het wat overdreven
het worden denk ik beiden wel leuk concertjes, bij afas zal het worden de eerste die binnen zijn kunnen op de tribune hahaquote:Op vrijdag 18 april 2025 14:30 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Jamaar het is Kraftwerk! Als Soestdijk beter bereikbaar zou zijn, zou ik hem van je overnemen
Soestdijk vooral de locatie denk ikquote:Op vrijdag 18 april 2025 14:33 schreef Paul het volgende:
[..]
het worden denk ik beiden wel leuk concertjes, bij afas zal het worden de eerste die binnen zijn kunnen op de tribune haha
Ik ben 1x geweest bij de Tourde France in Utrecht was. toen deden ze speciaal 2 concertenquote:Op vrijdag 18 april 2025 14:36 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Soestdijk vooral de locatie denk ikJa ik ga voor de tribune
Dus zo vroeg mogelijk daar zijn
Of helemaal vooraan. Als het maar niet middenin is want dat trek ik niet
![]()
Maar ik ben ook benieuwd: hoe is de vibe bij zo’n Krafwerk concert eigenlijk? Is het echt zo relaxed als je op Youtube ziet? Dan is zo'n staanplaats voor mij beneden wel te doen denk ik
In NL ben ik in Eindhoven geweest in het Evoluon. Aparte sfeer door het gebouw natuurlijkquote:Op vrijdag 18 april 2025 14:36 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Soestdijk vooral de locatie denk ikJa ik ga voor de tribune
Dus zo vroeg mogelijk daar zijn
Of helemaal vooraan. Als het maar niet middenin is want dat trek ik niet
![]()
Maar ik ben ook benieuwd: hoe is de vibe bij zo’n Krafwerk concert eigenlijk? Is het echt zo relaxed als je op Youtube ziet? Dan is zo'n staanplaats voor mij beneden wel te doen denk ik
Nice!quote:Op vrijdag 18 april 2025 14:45 schreef Paul het volgende:
[..]
Ik ben 1x geweest bij de Tourde France in Utrecht was. toen deden ze speciaal 2 concerten
Toen was er een optreden snachts in Tivolivredenburg, heel speciaal
Ik stond trouwens en was prima te doen, kan ook wel ff staan
Bekijk deze YouTube-video
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |