Bron: http://www.telegraaf.nl/b(...)seks_met_kind__.htmlquote:MAASTRICHT -
Bij ongeveer vijftig mannen staat binnenkort de politie voor de deur omdat ze seks hebben gehad met een meisje van zestien. De politie kwam deze mannen op het spoor via de gsm van een loverboy in Valkenburg aan de Geul, en door achtergelaten gebruikte condooms.
„De echtgenotes zullen wellicht vreemd opkijken als de politie voor de deur staat en ze horen waarom”, zei een woordvoerster van het Openbaar Ministerie (OM) zaterdag naar aanleiding van berichtgeving in de Limburgse kranten.
De mannen hangt een gevangenisstraf van maximaal twaalf jaar boven het hoofd. Eind 2014 betrapten agenten in een Valkenburgs hotel een man die seks had met het kind van zestien jaar, terwijl de 21-jarige pooier op de wc zat. Hij had een gsm bij zich met een klantenlijst. Die is in beslag genomen. Ook werd een grote hoeveelheid gebruikte condooms gevonden. Deze zullen gebruikt worden om de klanten van het meisje te identificeren.
Dit is ook complete bullshit. Ga maar uit van een taakstraf van 2 uur voor de mannen en een excuusbrief aan de minderjarigequote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:09 schreef etuiedelapiel het volgende:
Twaalf jaar, voor een moord krijg je nog minder.
Als je betaalt voor seks kun je dat maar beter vooraf controleren, achteraf spijt hebben veranderd de leeftijd niet meer.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:22 schreef penny-wise het volgende:
Hoe wisten die mannen dan dat ze 16 was? Is hun dat verteld of bleek dat nu achteraf?
16 of 18, is vaak niet echt te zien.
Niet om goed te praten ofcourse.
Er zal meestal wel DNA van beide personen worden aangetroffen op een condoom.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:24 schreef Resistor het volgende:
En hoe weten ze dat ze de condoom in het meisje hebben volgespoten? En niet in de kont van de pooier?
Die ene die ze op heterdaad hebben betrapt heeft pech, maar ik denk dat de rest wel vrijgesproken gaat worden.
De maximum straf voor moord is hoger.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:09 schreef etuiedelapiel het volgende:
Twaalf jaar, voor een moord krijg je nog minder.
ID is ook te vervalsen natuurlijk. Maar denk idd dat deze mannen dat niet gecontroleerd hebben.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:25 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als je betaalt voor seks kun je dat maar beter vooraf controleren, achteraf spijt hebben veranderd de leeftijd niet meer.
Dit inderdaad.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:18 schreef Lt.Surge het volgende:
Van mij mogen ze alle namen + foto's in een item tijdens het RTL Nieuws plaatsen.
En waar woonden Benno L. en Robert M. ook alweer??quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:17 schreef PippenScottie het volgende:
Zuid-Limburg, je zal er maar wonen.
Als de 21 jarige loverboy op het toilet zit lijkt het mij zonder meer duidelijk dat het om gedwongen prostitutie gaat deze mannen zullen moeite hebben te bewijzen dat ze niets wisten en ook niet konden weten.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:28 schreef penny-wise het volgende:
[..]
ID is ook te vervalsen natuurlijk. Maar denk idd dat deze mannen dat niet gecontroleerd hebben.
15 of 16 ofzow dacht ik... Maar iemand van ouder dan 18 mag geen sex hebben met iemand van jonger dan 18...quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:29 schreef meth1745 het volgende:
Mag je in Nederland pas op 18 jaar sex hebben?
wel als sprake is van betaling.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:29 schreef meth1745 het volgende:
Mag je in Nederland pas op 18 jaar sex hebben?
Ik denk dat justitie meer moeite heeft om te bewijzen dat ze het wiste dan zij moeite moeten doen om het tegendeel te bewijzen...quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:30 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Als de 21 jarige loverboy op het toilet zit lijkt het mij zonder meer duidelijk dat het om gedwongen prostitutie gaat deze mannen zullen moeite hebben te bewijzen dat ze niets wisten en ook niet konden weten.
Nee want de leeftijd is al vastgesteld en dus zitten de mannen fout.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:31 schreef embedguy het volgende:
[..]
Ik denk dat justitie meer moeite heeft om te bewijzen dat ze het wiste dan zij moeite moeten doen om het tegendeel te bewijzen...
Ze zitten sowieso fout maar of ze er ook vervolgd voor gaan worden... Die 12 jaar zal het sowieso bij lange na niet gaan worden...quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:32 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Nee want de leeftijd is al vastgesteld en dus zitten de mannen fout.
Dat maakt niet uit. Pedofiliewetgeving is er niet om volwassenen te beschermen, maar de kinderen. Je kunt zelfs veroordeeld worden als een meisje liegt dat ze 18 is.quote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:22 schreef penny-wise het volgende:
Hoe wisten die mannen dan dat ze 16 was? Is hun dat verteld of bleek dat nu achteraf?
16 of 18, is vaak niet echt te zien.
Niet om goed te praten ofcourse.
Dna zit aan beide zijden van het condoomquote:Op zaterdag 24 januari 2015 15:24 schreef Resistor het volgende:
En hoe weten ze dat ze de condoom in het meisje hebben volgespoten? En niet in de kont van de pooier?
Die ene die ze op heterdaad hebben betrapt heeft pech, maar ik denk dat de rest wel vrijgesproken gaat worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |