abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_148744389
Tropische storm voor Madagaskar



Boven de straat van Mozambique ligt momenteel een tropische storm die de naam Chedza heeft gekregen.
Het grootste probleem hierbij is niet de wind, maar de neerslag die er zal vallen. Chedza trekt van west naar oost over Madagaskar, waarbij zeer veel regen zal vallen, wat overstromingen en aardverschuivingen zal veroorzaken. Ook kunnen er tornado's ontstaan en kan zwaar onweer voor gevaar zorgen.




quote:
Madagaskar heeft de twijfelachtige eer om één van de landen ter wereld te zijn waar de kans op orkanen en tropische stormen vrij hoog is. Het orkaanseizoen op Madagaskar begint in december en duurt tot medio mei. Vooral in de maanden februari en maart is er een verhoogde kans op tropische depressies en orkanen.

De oostkust heeft de meeste kans om getroffen te worden door een orkaan. De kleinste kans om te maken te krijgen met een orkaan heb je in het zuidelijke puntje van Madagaskar.


http://www.klimaatinfo.nl/madagaskar/
pi_148750143
Schitterend beeld van twee tyfonen in de Indische oceaan.


abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')