abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 5 november 2002 @ 23:23:06 #26
8502 BAZZA
Was de dader een Marokkaan?
pi_6648212
quote:
Op dinsdag 5 november 2002 23:18 schreef FallenAngel666 het volgende:
Bush' checklist

[afbeelding]


oud
"Arabs: apart from oil - which was discovered, is produced and is paid for by the West - what do they contribute?" "Can you think of anything? Anything really useful?... No, nor can I..."
  dinsdag 5 november 2002 @ 23:27:57 #27
39228 lipboutje
Grimm aliën Fadango
pi_6648289
denk het wel ja!
xx 236-kl-78yu-MMklo-ccdfth21
  woensdag 6 november 2002 @ 00:13:26 #28
17550 machteld
Arafat should have dyed
pi_6648968
Ik heb niet ALTIJD gelijk.
Ik had toch echt gehoopt en gedacht dat het er nog dit jaar van zou komen.

Maar ja, ieder mens vergist zich wel eens toch?

Koranfascisme bedankt Islam
pi_6651574
quote:
Op woensdag 6 november 2002 00:13 schreef machteld het volgende:
Ik heb niet ALTIJD gelijk.
Ik had toch echt gehoopt en gedacht dat het er nog dit jaar van zou komen.
tuurlijk, er zijn ook mensen die hier beweerd hebben dat de wapeninspecties ed al helemaal geregeld waren. 15 oktober zou het allemaal beginnen.

Nog niet zoveel van gemerkt.


Zoals ik je al een keer verteld heb: begin volgend jaar beginnen we eraan (als we er al aan beginnen, de Irakezen lijken steeds meer geneigd tot toegevingen)

  woensdag 6 november 2002 @ 10:22:38 #30
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_6651616
quote:
Op woensdag 6 november 2002 10:19 schreef battlesickloner het volgende:

tuurlijk, er zijn ook mensen die hier beweerd hebben dat de wapeninspecties ed al helemaal geregeld waren. 15 oktober zou het allemaal beginnen.

Nog niet zoveel van gemerkt.

Zoals ik je al een keer verteld heb: begin volgend jaar beginnen we eraan (als we er al aan beginnen, de Irakezen lijken steeds meer geneigd tot toegevingen)


De wapeninspecteurs zijn wel gereed, de resolutie's die de VS indient worden (gelukkig) nog niet goedgekeurd.
Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
pi_6651756
quote:
Op woensdag 6 november 2002 10:22 schreef robh het volgende:
De wapeninspecteurs zijn wel gereed
Blix is het helemaal nog niet eens met de Irakezen.
  woensdag 6 november 2002 @ 10:54:01 #32
36038 Shaman
retro-progressief
pi_6652026
quote:
De wapeninspecteurs zijn wel gereed, de resolutie's die de VS indient worden (gelukkig) nog niet goedgekeurd.
De eerder ingediende resoluties zijn voldoende om wapeninspecteurs naar Irak te sturen, de VS willen alleen 'hun' inspecteurs niet sturen zolang er geen resolutie aangenomen wordt die een ultimatum bevat.
  woensdag 6 november 2002 @ 10:56:28 #33
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_6652049
quote:
Op woensdag 6 november 2002 10:30 schreef battlesickloner het volgende:

Blix is het helemaal nog niet eens met de Irakezen.


Irak was al eerder akkoord gegaan, komt Amerika daarna nog aanzetten met een eenzijdige "oorlogsverklaring"/resolutie.
Die (gelukkig) niet geaccepteerd is.

Er ligt nu weer een nieuw voorstel van de usa, waarbij "oorlog" gewijzigd is in "harde maatregelen".

Dat is nog maar even afwachten dan.

Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
pi_6652209
quote:
Op woensdag 6 november 2002 10:56 schreef robh het volgende:
Irak was al eerder akkoord gegaan, komt Amerika daarna nog aanzetten met een eenzijdige "oorlogsverklaring"/resolutie.
Jij blaat echt gewoon Iraakse propaganda na.

Hans Blix is bij mijn weten geen Amerikaan (hoewel, als hij echt kritisch wordt komt de beschuldiging van spionage weer bovendrijven), en hij is nog helemaal niet rond met de Iraki's. (of dit moet recent veranderd zijn)

http://news.bbc.co.uk/1/hi/world/middle_east/2331789.stm

quote:
Mr Blix told the Security Council that Iraq had not yet answered all questions on the practical arrangements for new inspections raised at a meeting between Mr Blix and Iraqi officials in Vienna, Austria, on 1 October.


He made it clear, for the first time, that he was not prepared to resume inspections without a fresh UN mandate.

"What we are now waiting for is not really so much for further clarifications [from Iraq], which would be nice to have, but rather a new resolution from the Security Council."

Iraq has been pushing for an advance party of inspectors to return to the country on 19 October, but Mr Blix said it was "highly unlikely" this date would be met.

The weapons inspections chief said an advance team would probably be able to return about 10 days after a new resolution was passed.


Dus Blix wil zelf ook een nieuwe resolutie, en hij heeft nog gedoe met de Iraki's (en hij is nog niet eens begonnen, dat belooft).
pi_6712802
Voor de wereld lijkt het een resolutie over massavernietiging wapens, mensenrechten, en Irak dwingen om te voldoen aan de eisen van de VN.
Maar in feite draait het allemaal om 't cruciale punt van olie.Waarvan Amerika afhankelijk van is.Volgens schattingen gaat het over winsten van tussen de 3 en 5 biljoen dollar in 20, 30 jaar tijd.Meer winst dus dan de meest winstgevende bedrijven ter wereld maken.Daarom noemen dit de olie-experts dit een goldrush.Een soort paradijs, het meest winstgevende dat ze zich kunnen denken.Er zitten in Irak 200 a 300 miljard vaten olie in de Iraakse grond.Bij de huidige prijs hebben die een waarde van zes tot negen biljoen dollar, een gigantische som geld.En omdat de productie kosten in Irak laag zijn is praktisch dat hele bedrag pure winst voor die bedrijven.
NOVA reportage, Olie en het conflict rond Irak
pi_6747048
Interessant artikel vanuit oogpunt van Irakees:
http://www.alternet.org/story.html?StoryID=14515
pi_6748838
Nog een oud stukje van een paar weken geleden.


Geen Saddam, geen Bush, geen oorlog
ROB ROMBOUTS (Parool)

AMSTERDAM - Op de keitjes van de Dam staat een verscheurde Irakees. Voor zijn neus wordt zaterdag op de Dam de demonstratie 'Geen oorlog tegen Irak' gehouden. Garmiani is voor- en tegenstander van de demonstratie. Wat het meest opvalt, is het ontbreken van Irakezen, stelt hij vast als de demonstranten het Rokin opschuifelen. ''Van de 40.000 Irakezen in Nederland zijn er nog geen vier.''

Wat hem steekt, is het motto van de demonstratie: Tegen de oorlog in Irak. ''Deze demonstratie zou ook tegen de dictatuur van Saddam Hoessein moeten zijn. Er is geen solidariteit met het Iraakse volk. Dit is voor 95 procent een anti-Amerika demonstratie,'' aldus de Iraakse Koerd, die zeven jaar geleden als politiek vluchteling in Nederland belandde. ''Saddam gebruikt dit soort demonstraties door te zeggen: 'Kijk eens, in Amsterdam betuigden demonstranten hun steun aan mij'.''

Aan de ene kant moet Saddam Hoessein weg. Zo snel mogelijk. Aan de andere kant is een Amerikaanse inval in strijd met het internationale recht. ''De belangen van de VS en de bevolking lijken hetzelfde: weg met Saddam. Maar Amerika handelt uit eigenbelang: olie.''

Garmiani kent de verhalen uit zijn vaderland. Daar, in een van de rijkste landen ter wereld, lijden ze armoe en zijn ze wanhopig. Ze zeggen: 'Laat de Amerikanen hun oorlog beginnen. Wij zijn bereid. In Afghanistan sneuvelden drieduizend burgers. Wij accepteren desnoods tienduizend slachtoffers. Dat is beter dan de 100.000 die Saddam jaarlijks maakt'.'' Maar een Amerikaanse inval is niet de weg. ''Geen enkel buitenland heeft het recht dat te doen.'' Maar de oppositie moet Saddam neerhalen, vindt Garmiani. ''Er is nog wel degelijk een oppositie van linkse stromingen die ondanks de repressie invloed heeft. De Verenigde Naties moeten de oppositie helpen via diplomatieke en politieke sancties. Er is een middel: VN-resolutie 688 gebiedt Saddam de mensenrechten te respecteren.''

Terwijl de staart van de demonstratie uit beeld verdwijnt, draait de Irakees in de bruine suède jas tegenover het wassen beeldenmuseum een Drum-shagje. Het korte buitje deert hem niet. ''De oppositie moet gesteund worden, desnoods via geld. Het regime van Saddam moet geïsoleerd worden. Er moeten verkiezingen met waarnemers komen,'' aldus Garmiani, die dit geen naïeve gedachte vindt. Desnoods mag wat hem betreft met geweld worden gedreigd.

  maandag 11 november 2002 @ 22:32:43 #38
32510 BobaFett
Bounty Hunter
pi_6749059
Eerst komen er nog een paar terror attacks, Blair is nu live op CNN, om het britse volk te waarschuwen voor een mogelijke terroristische aanslag in Engeland.
[b]Excalibur,Albion[/b][br]Demanto Naturan - lvl50 Deathsight Necro[br]Naturan Demanto - lvl24 Ice Wizard[br]Toxy ParaMedic - lvl20 Cleric[br]Artificial Intelligence - lvl20 Infiltrator
pi_6750950
quote:
Op zaterdag 9 november 2002 16:45 schreef schatje het volgende:
Voor de wereld lijkt het een resolutie over massavernietiging wapens, mensenrechten, en Irak dwingen om te voldoen aan de eisen van de VN.
Maar in feite draait het allemaal om 't cruciale punt van olie.
O ja, staat er in die resolutie dat Irak al zijn olie moet overhandigen aan de wapeninspecteurs? Dat is pas nieuws.

Het zal wel duidelijk zijn, dat Irak perfect een oorlog tegen Irak kan voorkomen. Dus waar zeuren we nou nog over.

  dinsdag 12 november 2002 @ 09:58:59 #40
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_6753284
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 00:02 schreef battlesickloner het volgende:

O ja, staat er in die resolutie dat Irak al zijn olie moet overhandigen aan de wapeninspecteurs? Dat is pas nieuws.

Het zal wel duidelijk zijn, dat Irak perfect een oorlog tegen Irak kan voorkomen. Dus waar zeuren we nou nog over.


Waar we over zeuren? Dat het falen van de klopjacht op OBL en het bijbehorende gezichtsverlies van Bush nu betekent dat Irak het maar moet ontgelden.

Bush is echt naarstig op zoek naar een plaatsje in de geschiedenis...

Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
  dinsdag 12 november 2002 @ 10:07:05 #41
32597 ShaoliN
*BLiNg bLiNG*
pi_6753375
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 09:58 schreef robh het volgende:

[..]

Waar we over zeuren? Dat het falen van de klopjacht op OBL en het bijbehorende gezichtsverlies van Bush nu betekent dat Irak het maar moet ontgelden.

Bush is echt naarstig op zoek naar een plaatsje in de geschiedenis...


Feit is dat de VN de nieuwe resolutie unaniem heeft aangenomen, en het lijkt er op dat Saddam weer dwars gaat zitten.
Laat het hem dan zelf maar weten maar ik vind dat Amerika nu het recht heeft om een groot pakeerterrein te maken van Irak
pi_6753378
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 09:58 schreef robh het volgende:
Waar we over zeuren? Dat het falen van de klopjacht op OBL en het bijbehorende gezichtsverlies van Bush nu betekent dat Irak het maar moet ontgelden.
Zo laat je dus ten volle blijken dat je er niets van snapt.
  dinsdag 12 november 2002 @ 10:15:52 #43
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_6753486
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 10:07 schreef battlesickloner het volgende:

Zo laat je dus ten volle blijken dat je er niets van snapt.


Leg het me maar uit dan.
Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
pi_6753507
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 10:15 schreef robh het volgende:
Leg het me maar uit dan.
Nog een keer?

Zoek maar eens naar een artikel van de Washington Post over oorsprong van de miltvuur-besmetting van vorig jaar. Vreemd dat ons aller schatje dat bericht niet aanhaalt.

En lees eens iets over de wapensinspecties (ook te vinden in de vorig 9 delen van dit topic)

  dinsdag 12 november 2002 @ 10:25:30 #45
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_6753582
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 10:17 schreef battlesickloner het volgende:

Nog een keer?

Zoek maar eens naar een artikel van de Washington Post over oorsprong van de miltvuur-besmetting van vorig jaar. Vreemd dat ons aller schatje dat bericht niet aanhaalt.


Door de Amerikanen zelf gefabriceerd bedoel je?
Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
pi_6753625
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 10:25 schreef robh het volgende:
Door de Amerikanen zelf gefabriceerd bedoel je?
De Washington Post is idd een Amerikaanse krant, jou ontgaat ook niets
  dinsdag 12 november 2002 @ 10:30:18 #47
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_6753647
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 10:28 schreef battlesickloner het volgende:

De Washington Post is idd een Amerikaanse krant, jou ontgaat ook niets


Nee ik doel op de Anthrax/miltvuur. Die is door de Amerikanen zelf gefabriceerd. Dus ik snap niet op welk artikel je doelt.
Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
pi_6753704
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 10:30 schreef robh het volgende:
Nee ik doel op de Anthrax/miltvuur. Die is door de Amerikanen zelf gefabriceerd. Dus ik snap niet op welk artikel je doelt.
Zoek en gij zult vinden. En laat dat artikel net over de herkomst van dat miltvuur gaan.

Het daderprofiel van de eenzame psycho die envlopjes met miiltvuur zit te fabrieken is al lang in twijfel getrokken.

  dinsdag 12 november 2002 @ 10:50:56 #49
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_6753937
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 10:34 schreef battlesickloner het volgende:

Zoek en gij zult vinden. En laat dat artikel net over de herkomst van dat miltvuur gaan.

Het daderprofiel van de eenzame psycho die envlopjes met miiltvuur zit te fabrieken is al lang in twijfel getrokken.


http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/articles/A28334-2002Oct27.html

deze?

Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
pi_6754010
quote:
Op dinsdag 12 november 2002 10:50 schreef robh het volgende:

[..]

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/articles/A28334-2002Oct27.html

deze?


abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')