Dit. Ken uw vijanden.quote:Op zondag 11 januari 2015 00:06 schreef koesjkoesj1 het volgende:
[..]
Erdogan en Putin zijn wél uitgenodigd - die mannen sluiten iedere dag tekenaars en journalisten op. En de Franse socialisten hebben tien jaar lang Charlie Hebdo voor racisten en islamofoben uitgescholden, maar die mogen voorop lopen want ze organiseren de demo zelf...
[...]
Bij Schulz vraag ik me dat af. Vrije mening ok, maar wel binnen de politiek-correcte kaders van het sociaal-maatschappelijk fatsoen.quote:Op zondag 11 januari 2015 00:03 schreef 99.999 het volgende:
Klopt, de EU staat pal voor het recht op vrije meningsuiting.
Dat weet ik eigenlijk niet. Heb eigenlijk het idee dat men hier vanuit de Europese gedachte best wel pal voor staatquote:Op zondag 11 januari 2015 00:27 schreef Ringo het volgende:
[..]
Bij Schulz vraag ik me dat af. Vrije mening ok, maar wel binnen de politiek-correcte kaders van het sociaal-maatschappelijk fatsoen.
Die gedachte omarm ik best. Maar Schulz is een beroepspoliticus van het onbetrouwbaarste linkse soort.quote:Op zondag 11 januari 2015 00:29 schreef 99.999 het volgende:
Dat weet ik eigenlijk niet. Heb eigenlijk het idee dat men hier vanuit de Europese gedachte best wel pal voor staat
quote:Op zondag 11 januari 2015 00:29 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat weet ik eigenlijk niet. Heb eigenlijk het idee dat men hier vanuit de Europese gedachte best wel pal voor staat
Ja, het is echt zo'n vies politiek spelletje. En dan beweren velen dat juist rechts met dit drama aan de haal gaat voor politiek gewin.quote:Op zondag 11 januari 2015 00:06 schreef koesjkoesj1 het volgende:
[..]
Erdogan en Putin zijn wél uitgenodigd - die mannen sluiten iedere dag tekenaars en journalisten op. En de Franse socialisten hebben tien jaar lang Charlie Hebdo voor racisten en islamofoben uitgescholden, maar die mogen voorop lopen want ze organiseren de demo zelf...
Tja, Front National is tenminste eerlijk over wie ze zijn en wat ze doen. Wat is de rest een huichelclub. Le Pen roept op om in je eigen dorp te demonstreren. Daar gaat ze zetels mee winnen en dan heeft ze het hele platteland in handen. Dan is het linkse Parijs omsingeld door het FN.
QED, ik was het alweer vergeten. Ideologische hoerenloperij.quote:
Hun vader is Schulz, en Rutte, Samsom en met name Pechtold, doen maar al te graag wat hun vader wil. Hij is vanaf het begin een moordenaar geweest. Hij hoort niet bij de waarheid, omdat er geen waarheid in hem is. Wanneer hij liegt, spreekt hij zoals hij is: een aartsleugenaar, de vader van de leugen. Vrij naar Johannes 8:44quote:Op zondag 11 januari 2015 00:31 schreef Ringo het volgende:
[..]
Die gedachte omarm ik best. Maar Schulz is een beroepspoliticus van het onbetrouwbaarste linkse soort.
http://www.noordhollandsd(...)de-regio-niet-Parijs (reactie)quote:Op scholen en hoge scholen in Frankrijk weigerden veel studenten en leerlingen van moslim komaf mee te doen aan een minuut stilte ter herdenking van de slachtoffers van de aanslagen in Parijs. Leraren in regio's waar veel religieuze spanningen zijn, hebben de minuut stilte afgelast om problemen te voorkomen.
Een hoogleraar filosofie van Esonne: ‘Het lukte me niet er een discussie over te beginnen’.
Een leerling in Lille zei tegen zijn leraar dat hij ‘Over een Kalashnikov zou struikelen’.
Op een basisschool in Seine-Saint Denis weigerde 80% van de leerlingen mee te doen aan een minuut stilte. De leraar die probeerde een gesprek daarover op gang te brengen: ‘Diverse van hen hebben complottheorieën’.
Een zesde klas leerling: ‘Begrijpt u het dan niet? Ze moeten niet proberen de profeet te tekenen’.
Een leerling van een derde klas in het 13e arrondissement van Parijs: ‘Mevrouw, is het niet mogelijk die minuut stilte over te slaan? Ik wil niet samen zijn met dat soort mensen’. In deze klas waren acht leerlingen die de nationale dag van rouw afwezen.
In een collegezaal in Roubaix met 400 studenten klonk een luid gezoem bij het begin van de minuut stilte. De docente: ‘Ik werd begroet door studenten die zeiden: ‘Ze zijn voor mij gestorven’’
bron: nieuw religieus peil / Le Figaro
Wat valt er te veroordelen aan godslastering, door iemand die sehr gerne pal wil staan voor de Freiheit van Meningsuiting?quote:Op zondag 11 januari 2015 00:45 schreef 99.999 het volgende:
Veroordelen is iets anders dan verbieden. Dat snap je zelf toch ook nog net wel?
Dat je iets mag maken hoeft niet te zeggen dat iedereen het ook moet waarderen of toejuichen.quote:Op zondag 11 januari 2015 00:47 schreef Ringo het volgende:
[..]
Wat valt er te veroordelen aan godslastering, door iemand die sehr gerne pal wil staan voor de Freiheit van Meningsuiting?
Dat zal niemand verbazen die ervaring heeft met lesgeven aan leerlingen met een moslimachtergrond. Het kwaad zit er te diep in geramd om met één hashtag te verjagen.quote:Op zondag 11 januari 2015 00:45 schreef Lkw het volgende:
http://www.noordhollandsd(...)de-regio-niet-Parijs (reactie)
En dus omringt de Baas van de EU zich met een paar haatbaarden en zegt: deze godslastering veroordelen wij ook.quote:Op zondag 11 januari 2015 00:49 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Dat je iets mag maken hoeft niet te zeggen dat iedereen het ook moet waarderen of toejuichen.
De Baas van de EU? Dat lijkt me wel een hele dappere kwalificatie voor zijn functie. En ik verdedig geen slappeknieënpolitiek, ik ben gewoon gecharmeerd van feiten, dat is alles.quote:Op zondag 11 januari 2015 00:52 schreef Ringo het volgende:
[..]
En dus omringt de Baas van de EU zich met een paar haatbaarden en zegt: deze godslastering veroordelen wij ook.
Wat doe jij toch altijd weer je best om die slappeknieënpolitiek te verdedigen.
Welke feiten? Dat Schulz maar al te graag buigt voor de koppigheid van een zootje radicale imams?quote:Op zondag 11 januari 2015 00:55 schreef 99.999 het volgende:
De Baas van de EU? Dat lijkt me wel een hele dappere kwalificatie voor zijn functie. En ik verdedig geen slappeknieënpolitiek, ik ben gewoon gecharmeerd van feiten, dat is alles.
Naast parlementsvoorzitter ook hoeder van de goede smaak blijkbaar.quote:Na een ontmoeting met Arabische parlementariërs zei Schulz: "We zijn het erover eens dat dit soort godslasterlijke films veroordeeld moet worden. Ik veroordeel ten sterkste niet alleen de inhoud, maar ook de verspreiding van zo'n film, die enorm vernederend is voor veel mensen over de hele wereld."
Dat iets veroordelen wat anders is dan het willen verbieden. En dat Schulz toch niet de Baas van de EU is. Tenzij je Van Miltenburg ook als baas van Nederlamd ziet natuurlijk.quote:Op zondag 11 januari 2015 00:58 schreef Ringo het volgende:
[..]
Welke feiten? Dat Schulz maar al te graag buigt voor de koppigheid van een zootje radicale imams?
Het Kwaad.quote:Op zondag 11 januari 2015 00:50 schreef Ringo het volgende:
[..]
Dat zal niemand verbazen die ervaring heeft met lesgeven aan leerlingen met een moslimachtergrond. Het kwaad zit er te diep in geramd om met één hashtag te verjagen.
Daar mogen politici geen mening over hebben?quote:Op zondag 11 januari 2015 01:07 schreef Morendo het volgende:
[..]
Naast parlementsvoorzitter ook hoeder van de goede smaak blijkbaar.
Of ze op iedere scheet moeten reageren? Dat lijkt mij niet nee. En in wat voor een fraai gezelschap bevond hij zich toen. Kampioenen van prettig samenleven, tolerantie en vrijheid. Drie koningen.quote:Op zondag 11 januari 2015 01:08 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Daar mogen politici geen mening over hebben?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |