Ik wilde m net gaan kijkenquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:02 schreef Sked het volgende:
Beetje aanfluiting dit einde, flopshowtje
Die stem is zo gruwelijk irritantquote:Op zaterdag 10 januari 2015 00:39 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Ik zit nu te luisteren naar een 7,5/10 meisje met een 2/10 accent.
Wat was die ook alweer? Was hij degene die zei dat een dergelijke vlucht vaak zo goed als leeg was?quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:42 schreef alors het volgende:
[..]
Terecht, zijn analyse na de MH17 was echt expert onwaardig.
Het is natuurlijk ook even wennen.quote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:54 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Vind ik ook.![]()
Best wel verademend dat er wat meer tijd aan onderwerpen wordt besteed. Ook geen RTL-Boulevard meuk in deze show. Snap al die negativiteit rond deze show eigenlijk niet...
Kan niet tippen aan Pieter Omtzigtquote:Op vrijdag 9 januari 2015 23:38 schreef borisz het volgende:
Sjoerd is een goed kamerlid en ook een prima vent waar je een biertje mee kan drinken
Pieter Omzigt is een absolute parlementaire topper.quote:
Ja idd, en dat er nauwelijks Nederlanders mee reisden.quote:Op zaterdag 10 januari 2015 01:06 schreef Szura het volgende:
[..]
Wat was die ook alweer? Was hij degene die zei dat een dergelijke vlucht vaak zo goed als leeg was?
quote:Al de hele week krijgt Eva Jinek forse kritiek over zich heen en daar komt dit weekend een negatieve beoordeling van tv-recensent Angela de Jong bij. Dat is te lezen in het AD. Vooral de uitzending van woensdag (foto) vond De Jong erg. “Met tien mensen op de bank en wat snel bijgetrokken stoelen, oogde het bij Jinek als een sneu verjaardagsfeestje. Of als een therapeutisch kringgesprek. Op de late zondagavond kan dat, maar niet op een doordeweekse dag als er net een aanslag is gepleegd.“
Ook met een beperkt aantal gasten op de bank is deze niet om aan te zien, vindt De Jong. “Elke avond heb ik medelijden met de gasten die een uur lang zijn veroordeeld tot dat wrede martelwerktuig van gecapitonneerd bruin leer.”
Angela de Jong vindt het niet om aan te zien en zeurt over de benen van Eva, het komt op mij erg gefrusteerd over.quote:AD-journalist Angela de Jong schrijft elke week een column over wat haar opvalt op televisie.
Het is zonder twijfel het grootste onding van de Nederlandse televisie: de bank van Eva Jinek. Elke avond heb ik medelijden met de gasten die een uur lang zijn veroordeeld tot dat wrede martelwerktuig van gecapitonneerd bruin leer. Want het is onmogelijk om er gemakkelijk op te zitten, laat staan dat het er ook nog een beetje elegant uitziet.
Terwijl ze er zelf beeldig bij zit op een stoel die is afgestemd op haar lange…
twitter:JinekLive twitterde op maandag 12-01-2015 om 16:44:05Vanavond is onder meer @diederiksamsom te gast op #debank bij #Jinek. Rond 23.00 uur op NPO1 http://t.co/jw9nyW6TpF reageer retweet
Wel?quote:Op maandag 12 januari 2015 23:07 schreef PowerLoungen het volgende:
''Je kan er niks tegen doen''
lol.
Maar die oplossingen gaan tegen alle mensenrechten in , dus die kale heeft gelijkquote:
Expres gedaan. Eva wil altijd de mooiste zijn.quote:Op maandag 12 januari 2015 23:08 schreef opperkleurder het volgende:
Hij heeft echt een slechte huid in dit licht.
Moeilijke huid.quote:Op maandag 12 januari 2015 23:08 schreef opperkleurder het volgende:
Hij heeft echt een slechte huid in dit licht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |