Is databus gestuurd, zit geen geschakelde plus op.quote:Op zondag 21 december 2014 20:24 schreef -niemand- het volgende:
Relais tussen de voeding zetten.
Geschakelde plus op de stuurstroom dus dat de constante plus onderbroken word als de auto van contact af gaat.
Komt wel vaker voor het enige nadeel van het relais is dat het klokje steeds gereset word. De zenders blijven volgens mij wel behouden.
Dan weet ik ook niet meer precies welke draad het dan was, maar deze radio's kan je fixen door er een relais tussen te zetten.quote:Op zondag 21 december 2014 20:30 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
Is databus gestuurd, zit geen geschakelde plus op.
Ja, want beun-oplossingen zijn altijd het beste...quote:Op zondag 21 december 2014 21:15 schreef -niemand- het volgende:
[..]
Dan weet ik ook niet meer precies welke draad het dan was, maar deze radio's kan je fixen door er een relais tussen te zetten.
Tsja, ik denk niet dat TS er op zit te wachten om een nieuwe radio te kopen voor de hoofdprijs, maar liever een oplossing voor een 10tje ofzo.quote:Op zondag 21 december 2014 21:19 schreef r8v2 het volgende:
[..]
Ja, want beun-oplossingen zijn altijd het beste...
Preciesquote:Op zondag 21 december 2014 21:20 schreef -niemand- het volgende:
[..]
Tsja, ik denk niet dat TS er op zit te wachten om een nieuwe radio te kopen voor de hoofdprijs, maar liever een oplossing voor een 10tje ofzo.
Een auto van 14 jaar oud, die bekend staat te roesten en toch nooit een klassieker gaat worden, ik zou er geen cent meer insteken.quote:
Dan heb je geen verwarmingquote:Op zondag 21 december 2014 22:24 schreef r8v2 het volgende:
Regel dan ff een tweedehands bracket, een ISO converterkabeltje en schuif er een oude DIN-radio in...
Hahah de pijnlijke waarheid...quote:Op zondag 21 december 2014 22:13 schreef Fer het volgende:
[..]
Een auto van 14 jaar oud, die bekend staat te roesten en toch nooit een klassieker gaat worden, ik zou er geen cent meer insteken.
nee, gewoon dat relais ertussen zetten, ondanks dat er altijd wel iemand op internet vindt dat dat een kut-oplossing is.quote:Op zondag 21 december 2014 23:46 schreef r8v2 het volgende:
Ik zie het al, dat model Ibiza is weer net kut qua bedieningspaneel. En inderdaad geen fatsoenlijke bracket te vinden. Maar je kan iig het paneel zelf losklikken en kijken of de kabel nog goed zit. Eventueel beetje contactspray ofzo. En anders de sloop afstruinen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |