A.s. papa's en mama's:
4 november 2002: Angelic1
7 november 2002: joandutch (papa)
3 januari 2003: Tinkepink
5 januari 2003: D-Fens (papa)
19 februari 2003: Karin
?? februari 2003: dice (papa)
3 maart 2003: Dinus
6 april 2003: Angel22
12 mei: dolle_hond (papa)
?? juni 2003: phileine en Voyeur
26 juni 2003 : coolbabe
?? juli 2003: Jacksmama
Babietjes:
14 november 2001: Jillian Delphine, dochter van Meaghan
22 November 2001: Kay, zoon van dice
5 december 2001 : Esther Paula, dochter van Dinus
6 december 2001: Kim, dochter van mooni
16 december 2001: Bo, dochter van Jessie
24 december 2001: Jack, zoon van Jacksmama
12 februari 2002: Iris Lani Patricia, dochter van Gaoxing
1 maart 2002: Suzanne, dochter van SignOTheTimes
3 mei 2002: Kajira Alicia Cosette, dochter van Knorretje en Danny
24 mei 2002: Freek, zoon van Leah
28 mei 2002: Zoë, dochter van Moralia
1 juli 2002: Melanie, dochter van otisclub
10 augustus 2002 - 11 augustus 2002: Mink, zoon van moussy
16 augustus 2002: Rhody, zoon van gebruikersnaam
19 augustus 2002: Femke, dochter van Illogical
4 september 2002: Jonas, zoon van Sweej
30 oktober 2002: Tristan, zoon van Spuuglokje
Dreumesjes:
15 februari 2001: Daan, zoon van Grijs en K3
10 maart 2001 : Annabel, dochter van Mees
23 maart 2001 : Sven, zoon van beertje_
23 mei 2001 : Jorden, zoon van Nausicaa
23 mei 2001 : Eva Sophie, dochter van Lois & Clark
19 augustus 2001: Nick, zoon van SmilingPeter
29 september 2001: Duco Yannik, zoon van No Nick & Kozzmic
Peutertjes & Kleutertjes:
17 maart 1998 : Wouter, zoon van Spuuglokje
13 mei 1999: René, dochter van moussy
16 september 1999: Caitlin, dochter van Angelic1
26 november 1999: Anouk, dochter van berney
9 februari 2000: Sterre, dochter van Spuuglokje
30 juli 2000: Damien, zoon van Angel22
13 augustus 2000: Jim Remo, zoon van Knuffie
2 september 2000: Jasper, zoon van coolbabe
19 oktober 2000: Christan Maurits, zoon van Rewimo & qltel
[Dit bericht is gewijzigd door Lois op 04-11-2002 19:06]
Bo is eergisteren heel hard op haar mondje gevallen. We schrokken ons echt rot. Zo plat voorover. Ze bloedde uit haar mondje en ik raakte even in paniek. Gelukkig bleef hub rustig. Koelen wildde ze niet. Ik wilde haar een flesje met koud water geven (als verkoeling) maar we dachten dat haar tand los zat dus dat was geen goed idee. Uiteindelijk viel het allemaal reuze mee. Bloedde hield op (dat veel meer leuk door haar speeksel) En ze had "alleen maar" een tand door haar lip, een dikke lip en een rode neus. Terwil ik nog na zat te trillen liep mevrouw al weer door het huis met vallen en opstaan.
quote:Volgens mij niet, ik moest bij bloed altijd bellen.
Op zaterdag 2 november 2002 09:13 schreef Angelic1 het volgende:
*Check* Nog niets hier... Maar blijf wel bloed verliezen, dus probeer zo de verloskundige even te bellen, want vraag me af of dat wel normaal is?
Sweej gefeliciteerd met je diploma
Angelic sterkte Dat wachten lijkt me echt enorm irritant.
Peet heeft gister eindelijk Flappie voelen trappen Enorm mooi moment
Alleen na die ene keer (echt toevalstreffer denk) was het natuurlijk meteen weer heel stil daarbinnen.
We hadden gisteravond een groot feest op mijn werk. En dan af en toe zou je willen dat je die buik eventjes opzij kan leggen en ook de hele avond kan staan (in plaats van op een stoel zitten in een kring met allemaal mensen die staan) of lekker dansen of een sigaretje of borreltje (ze hadden vreselijk lekkere mixies enzo) kan nemen. Of alleen al ontsnappen aan de eeuwige "zohee wat heb jij een buik, wanneer moet het komen". Allemaal vreselijk lief bedoeld maar na 3 x weet ik het wel. Ik heb wel tegen Peet gezegd dat hij na de bevalling vreselijk het bokje is met terugrijden van feestjes, dan ga ik lekker uit mijn bol!
quote:Welkom terug!!
Op zaterdag 2 november 2002 11:11 schreef _Bunny_ het volgende:
Pfff ben weer terug uit THe United States....
Ik zal snel weer bijlurken..... er is weer zoveel gezegd....
(ik zie weer een erg leuke foto voorbij komen trouwens)
Karin ga je borstvoeding geven? Anders duurt het nog wel even eer je los kan...Hmmm, hmmm...Ik las in de Volkskrant trouwens een heel artikel over vrouwen die jarnelang borstvoeding geven: lijkt mij niks!! *peuter die aan je bosrt hangt *
Ik zag dat ik de exacte datum van de aankomst van Spruitje nog niet verteld had...volgens de voorlopige berekening zal dat 1 juli 2003 worden. Althans, mits deze zich aan de regels houdt en niet zoals broertje lief 16 dagen te laat is, hihi.
Jack wordt ondertussen al wijzer: kan nu zelf een broodje eten uit de hand, inclusief de korstjes en dat met maar 4 tandjes!!!
En hij kletst de oren van mijn kop vanmorgen zei hij per ongeluk Oma!!
vanavodn mag jack uit logeren bij oma want papa en mama moeten een avodnje weg. De groters mogen alleen thuis blijven..ben benieuwd hoe dat gaat aflopen..zal tich ff de buurvrouw af en toe maar laten gluren
Moussy, meid ik denk aan je..maar dat weet je!!!
Angelic: als de donder de vk bellen: bloed is geen normaal iets!!!
Sweej, van harte joh, ik weet hoe fijn dat voelt..zo'n papiertje op zak
Phileine..mooie column joh, ik kan wel schrijven, maar niet op die manier!!
Karin: fijn he als zo'n kleintje laat weten dat ie er is..kan niet wachten tot het hier zover is..maar nog ff geduld hebben, hi
ik denk trouwens dat al die kleintjes collectief hebben afgesproken dat het deze week: de -nationale-ik-slaap-en-eet-niet- week is: het is hier al niet veel beter...zucht.
gelukkig heb ik al een grote dochter die het heel leuk vindt af en toe voor mama te spelen en die heeft vannacht jack bij zich genomen zodat wij een nachtje konden doorhalen..ik hoorde dat ze regelmatig wakker is geweest: was het niet omdat Jack wakker was, dan wel omdat Jack in zijn slaap voor karate kid studeert....
ach, vannacht is Oma aan de beurt!!!!!
liefs allemaal, van Christa
(gaat dus over een klein luiertje wat ik van Moussy heb gekregen voor degene die hier geen bal van snappen )
Hebben jullie wat gehad aan Tante Toot haar eetadviezen?
quote:Tante Tootje, je kijkt toch af en toe ook bij de koele kids he? Dan heb je nog veeeel meer fotootjes om te zien!
Op zaterdag 2 november 2002 12:46 schreef Catootje het volgende:[..]
(ik zie weer een erg leuke foto voorbij komen trouwens)
Je hebt gewoon een heeeeel 'rielekst' kindje, dat rustigjes ligt te groeien en nog niet weet dat als er een echo komt dat hij leuke dingetjes moet doen voor mama.
quote:Woejjj, was al bang dat tgp weer eens achterlijk ging doen.
Op zaterdag 2 november 2002 14:38 schreef jessie het volgende:
Moussy, ik heb hem smakkerdesmakkerdesmak![]()
![]()
Wat klein weer *niet gelooft dat Bo ooit zo klein is geweest*(gaat dus over een klein luiertje wat ik van Moussy heb gekregen voor degene die hier geen bal van snappen
)
Kleine he...... bij Mink kwam ie tot zn oksels
Best eigenwijs hee van dat kindje om nu al verstoppertje te spelen.
Hebben jullie dat ook? Dat als je kind nieuwe kleding heeft dat dat meteen aan moet, zélfs een winterjas ?
Zoooooo koud is het hier echt niet
quote:
Op zaterdag 2 november 2002 22:15 schreef moussy het volgende:
...
Hebben jullie dat ook? Dat als je kind nieuwe kleding heeft dat dat meteen aan moet, zélfs een winterjas ?Zoooooo koud is het hier echt niet
Daan wil juist geen nieuwe dingen aan. Heb een paar weken geleden een nieuwe winterjas gekocht en de eerste paar keer viel het niet mee om hem die jas aan te doen. Sinds eergisteren heeft hij nieuwe schoenen en die kon ik pas na een aantal pogingen aan zijn voeten doen. Daarna zat hij er wel heel vrolijk en trots op rond te stappen
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |