ook je radiointerview 's ochtends (yorin??) was leuk
quote:Hey niet zo gemeen over TiM!
Op woensdag 6 november 2002 21:34 schreef OviivO het volgende:[..]
De herhaling van IDOLS is nu bezig of net afgelopen.
Wat ik alleen zo mooi vind is dat die kerel denkt dat hij echt goed is, maar iedereen praat over hem omdat hij juist zo enorm lachverwekkend was.
De jury liet niet voor niets hem het hele nummer zingen, puur en alleen alleen omdat ze wisten dat zo'n freak kijkers zou trekken!! Iedereen mocht alleen een coupletje en een refrein zingen, en tegen hem zeggen ze zing nog maar ff door!!!
Heb net weer gekeken...het is echt helemaal tegek! Ook die gozer die zijn shirt uittrok:
quote:Errug stoer programma..op het feit na dan dat ze Tim hebben weggestuurd!
[..]
Wat willen jullie horen??
quote:Ik probeer het morgenochtend te doen, maar weet niet of ik tijd heb. Dus als iemand anders het ook even wil doen, alvast dank. Stuur dan even een mailtje naar timfanpage@hotmail.com
Op woensdag 6 november 2002 21:39 schreef Rens2001 het volgende:
Wie neemt Tim morgenochtend op van Stenders vroeg en zet et ff online??
quote:Die vent hadden ze er op het laatste moment moeten uitkicken in een van de laatste rondes, kijk hij kan gewoon echt niet zingen, maar voor de kijkcijfers en voor de entertaining hield ik die kerel erin!!
Op woensdag 6 november 2002 21:40 schreef elegancez het volgende:[..]
Hey niet zo gemeen over TiM!
![]()
Heb net weer gekeken...het is echt helemaal tegek! Ook die gozer die zijn shirt uittrok:
[..]Errug stoer programma..op het feit na dan dat ze Tim hebben weggestuurd!
quote:Snap wel dat hij niet mooi kan zingen maar als je de versie heb beluisterd die hij na deed van de Sex pistols leek het nog best aardig! Ik had hem er ook ingehouden voor de entertainment als ik hun was! En hij zag er gewoon fantastisch uit!
Op woensdag 6 november 2002 21:41 schreef OviivO het volgende:[..]
Die vent hadden ze er op het laatste moment moeten uitkicken in een van de laatste rondes, kijk hij kan gewoon echt niet zingen, maar voor de kijkcijfers en voor de entertaining hield ik die kerel erin!!
quote:Kan ik hem nergens adopteren??
Op woensdag 6 november 2002 21:45 schreef elegancez het volgende:[..]
Snap wel dat hij niet mooi kan zingen maar als je de versie heb beluisterd die hij na deed van de Sex pistols leek het nog best aardig! Ik had hem er ook ingehouden voor de entertainment als ik hun was! En hij zag er gewoon fantastisch uit!
quote:Het is jammer dat ze in tv-programma's zoiets hebben als montage. Er is dus een stuk uitgeknipt, en in dat stuk is redelijk duidelijk waarom ik wel pissig was. Ik werd er namelijk "in de geest van het programma" uitgetrapt, heb gevraagd of ze dan iets zochten als K-Otic, maar ze zochten iets totaal anders. Ik: ja maar dit is totaal anders. Met hulp van Van Tijn kreeg ik te horen dat het te anders was voor het programma. Dat vind ik een klotereden om iemand eruit te trappen, dat het te anders was. Daarom was ik dus wel pissed, maar dat is niet op tv geweest. En met dat balletje: je moet er toch nog iets van maken, en dat is mij gelukt
Op woensdag 6 november 2002 20:17 schreef elegancez het volgende:
Hey tim!Je optreden was echt grandioos! Subliem! Vooral zo doorgaan
...
Alleen vroeg ik me af waarom je zo raar reageerde, snapte niet helemaal waarom je zo reageerde? Dat stukje met dat je wel blij was dat je in ieder geval een balletje had gekregen.. Was je emotioneel? Of ?!?! Ik snapte het niet helemaal..leg eens uit als je wil..
quote:Blijft offtopic: Sorry helemaal vergeten, je krijgt er binnenkort 1tje ok?
Op woensdag 6 november 2002 21:38 schreef OviivO het volgende:[..]
Nee hoor dat ligt helemaal niet aan jou!!
Offtopic: hoe is het trouwens met jou, krijg nooit meer mail van je!!
quote:Tim ? Had je me nou al een maitje gestuurd ?
Op woensdag 6 november 2002 22:05 schreef Hawaii_Tim het volgende:[..]
quote:als jij echt die gast van tv bent, dan ben je een complete idioot. Misschien moet je het eens bij de josti band proberen.
Op woensdag 6 november 2002 22:05 schreef Hawaii_Tim het volgende:[..]
Het is jammer dat ze in tv-programma's zoiets hebben als montage. Er is dus een stuk uitgeknipt, en in dat stuk is redelijk duidelijk waarom ik wel pissig was. Ik werd er namelijk "in de geest van het programma" uitgetrapt, heb gevraagd of ze dan iets zochten als K-Otic, maar ze zochten iets totaal anders. Ik: ja maar dit is totaal anders. Met hulp van Van Tijn kreeg ik te horen dat het te anders was voor het programma. Dat vind ik een klotereden om iemand eruit te trappen, dat het te anders was. Daarom was ik dus wel pissed, maar dat is niet op tv geweest. En met dat balletje: je moet er toch nog iets van maken, en dat is mij gelukt
quote:Dacht dat ik je al gemaild had? Heb er net toch weer eentje gestuurd. En Frenk, bedankt je maakt mijn dag nog beter
Op woensdag 6 november 2002 22:08 schreef gelly het volgende:[..]
Tim ? Had je me nou al een maitje gestuurd ?
Jammer dat geen enkele link uit dit topic het doet bij mij!!
Iemand linkjes die het wel doen? fotos andere dingen
:D:D ??
quote:Done tim
Op woensdag 6 november 2002 22:13 schreef Hawaii_Tim het volgende:[..]
Dacht dat ik je al gemaild had? Heb er net toch weer eentje gestuurd. En Frenk, bedankt je maakt mijn dag nog beter
Alleen verzin iets originelers dan de Jostiband, trouwens niks mis met josit's
Dit is trouwens een serieze vraag die ik nu ga stellen: zou je het niet eens als komiek proberen? Ik bedoel dat actje was grappig, maar daarna had je ook wel een paar grappige droge opmerkingen.
quote:Dat vertelden ze bij RTL Boulevard ook. Het zal dus wel waar zijn.
Op donderdag 7 november 2002 07:55 schreef Tom_Tom- het volgende:
Bij Stenders Vroeg (hij is er nog niet) zeiden ze dat hij in 6VWO zit. Da's wel erg vroeg voor 15 jaar. Of is dat wel waar?
OMFRG we hebben en een scheur gelegen van het lachen. MEESTERLIJK !!!!!!
quote:Ik snap niet zo goed waarom je daar boos om wordt. Zij zochten iets anders dan k-otic, jij bent anders dan k-otic. Maar dat wil nog niet zeggen dat jij bent wat ze zoeken.
Op woensdag 6 november 2002 22:05 schreef Hawaii_Tim het volgende:[..]
Het is jammer dat ze in tv-programma's zoiets hebben als montage. Er is dus een stuk uitgeknipt, en in dat stuk is redelijk duidelijk waarom ik wel pissig was. Ik werd er namelijk "in de geest van het programma" uitgetrapt, heb gevraagd of ze dan iets zochten als K-Otic, maar ze zochten iets totaal anders. Ik: ja maar dit is totaal anders. Met hulp van Van Tijn kreeg ik te horen dat het te anders was voor het programma. Dat vind ik een klotereden om iemand eruit te trappen, dat het te anders was. Daarom was ik dus wel pissed, maar dat is niet op tv geweest. En met dat balletje: je moet er toch nog iets van maken, en dat is mij gelukt
Ik kan me best voorstellen dat ze jou niet door lieten gaan, hoe geniaal je act ook was.
quote:Maar wees dan ook eerlijk en knip de werkelijke reden er niet uit....
Op donderdag 7 november 2002 09:37 schreef schwa78 het volgende:[..]
Ik snap niet zo goed waarom je daar boos om wordt. Zij zochten iets anders dan k-otic, jij bent anders dan k-otic. Maar dat wil nog niet zeggen dat jij bent wat ze zoeken.
een appel is anders dan een peer, een banaan is anders dan een peer, maar een appel is geen banaan.Ik kan me best voorstellen dat ze jou niet door lieten gaan, hoe geniaal je act ook was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |